Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Po prostu większość ludzi gdyby wiedziała, że to będzie konferencja Lionhead, a nie MS to by sobie nią głowy nie zawracała i zajęła się swoimi sprawami. Mogli dać info, że MS nie będzie mial swojej konferencji i byłoby cacy, a tak to ludzie, którzy mają gdzieś Fable siedzieli godzinę i o nim czytali bo mysleli, że zaraz wyjdzie ktoś z MS.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja się nie hypowałem, tylko gdybym wiedział, że to nie jest konfa MS to bym sobie co innego robił przez ten czas, zresztą to chyba serwisy internetowe nas wprowadziły w błąd bo ponoć na rozpisce gamescom jest jak byk napisane, że to konferencja Lionhead...

Odnośnik do komentarza
Podłączałem Xa do neta przez laptopa, ale teraz wróciłem do bezpośredniego połączenia konsola-router i nie chce połączyć mnie do LIVE'a O_o Konsola jęczy coś o niemożności przyznania jej adresu IP przez router, każą go zrestartować. Pomoże to? A może o coś innego chodzi?

 

Poprobuj <-- to naprawde dobra rada :)

 

 

Ja sie teraz lacze przez laptopa i udostepniam neta, ale czasami wlaczajac konsole wogole nie moze sie polaczyc. Po wylaczeniu konsoli a nastepnie wylaczeniu/wlaczeniu udostepnienia neta znow dziala :]

Odnośnik do komentarza

Prawda, obecnie mam neostrade, czyli zmienny ip.

 

 

btw. niedawno dostalem z serwisu 'nowa' konsole i jest na niej: Service Date: 2009-05-13 Data serwisu? WTF? Tak jest na kazdym xboxie czy tylko na tych ponaprawowych? Jezeli to data wyprodukowania to jest to jakis nowy model, ktory ma mniejsza awaryjnosc? Stary sie zepsul 3 razy i mam nadzieje ze ten nowy juz wytrzyma do konca tej generacji, a najlepiej zeby wogole sie juz nie psul xd, tym bardziej ze zostalo mi pare miesiecy gwarancji na rrod....

Odnośnik do komentarza

tak to jest data kiedy ta konsola wyszla z serwisu, to nie jest zadna data produkcji

 

nic nie zostalo porpawione tylko zostalo naprawione

za kazdym razem jak sie sle to albo wymieniaja na nowe albo na jakies poserwisowe, kiedys najczesciej dawali nowe, teraz poserwioswe

 

3 razy Ci ta sama nie padala tylko za kazdym razem inna (nowa badz inna poserwisowa)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...