Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie nie widzę innego sensownego wytłumaczeni dlaczego wciąż po blisko 4 latach nie mamy swojego XBL.

oprócz zbijania argumentów, podaj również swoje. być może Twoje zdanie jest bliższe prawdy... tylko nie wiem jakie ono jest : ]

Mnie smiesza opinie o ludziach ktorzy maja przerobione konsole i gadaja ze MS ich nie zbanuje bo oni kupuja Golda i punkty MSP i na nich tym zarabia...

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, to jest kpina. Jesteśmy w końcu w Unii Europejskiej i nawet w POLSKIM dashu konsola mnie zaprasza do podłączenia się do Live'a!, którego w Polsce nie ma... kpina, kpina jeszcze raz kpina.

 

Jakbyśmy się tak w kilkanaście tysięcy osób skrzyknęli i jednocześnie oddali konsole i może nawet pozwy do jakichś trybunałów złożyli to na stówę mielibyśmy tego Live'a w miesiąc.

A ja wątpię by tak było. Dlatego, że sprawa wprowadzenia Live'a PL leży wyłącznie w kwestii właściciela usługi czyli Microsoftu. Zapraszanie do podłączenia przy włączonym języku PL nie jest paradoksem bo usługa ma uniwersalny layout oraz opcje i to zaproszenie wynika dokładnie z tego. Język polski jest jedynie ukłonem w stronę ludzi kupujących ich konsolę w tym kraju, a nie zwiastunem uruchomienia lokalnej wersji usługi mającej przecież na siebie zarabiać (A tego w PL raczej Microsoft by nie uzyskał).

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Pewnie temat walkowany ale mnie najbardziej w postawie Microsoftu rozwala to ze gry sa lokalizowane np.Gearsy ale juz dodatki do niej maja blokade regionalna i bez kombinacji sie nie obejdzie i nie sciagniesz jakby nie patrzec traca na tym kase a wydawanie tego w wersji pudelkowej jest bez sensu. Mnie osobiscie nie chcialo by sie placic za kolejna plyte z gra ktora mam tylko dlatego ze sa dodane nowe mapy, a i tak znajac ich tendencje bedzie dzialac to na zasadzie zdrapek i dalej lipa i nie mozna sciagnac. Jaki to ma sens.

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar przesiąść się na X360 i mam kilka pytań:

Czy jeśli nie będę posiadał abonamentu na LIVE, to czy gry (oryginalne ofkoz) będą pobierać pacze i aktualizacje z sieci?

No i skąd pobierać dema gier i jak je wypalać na płytę, i czy to jest w ogóle legalne?

 

Pewnie były już odpowiedzi na te pytania, ale brak mi obecnie czasu aby przegrzebać wszystkie wątki o X-ie, także proszę mnie nie zbesztać od razu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

z innej beczki - ma ktoś może grafikę z komunikatem jaki wyskakuje w dashboardzie że "ktoś tam chce być Twoim przyjacielem" ? najlepiej po angielsku. googluje ale coś nieudolnie. gdyby ktoś miał na kompie coś takiego albo wiedział gdzie znaleźć to będę wdzięczny ;)

 

odświeżę pytanie bo zniknęło w nalocie innych kwestii a zależy mi na tym.

Odnośnik do komentarza

No i skąd pobierać dema gier i jak je wypalać na płytę, i czy to jest w ogóle legalne?

 

mozna nawet ciagnac z XBL, dysk podlaczyc do pieca zgrac na pieca i wypalic na plytke

 

MS oficjalnie nie udostpenia dem do pobrania z innych miejsc niz XBL

 

czy jest legalnym sciagniecie dema z innych zrodel w necie? ciezko powiedziec, dema sa darmowe wiec nikogo nikt nie bedzie scigal skad ma demo, bo przeciez nikt Ci nei udowodni ze nie pobrales z XBL i nie zgrales z hdd z konsoli tak jak wyzej opisalem

 

tym samym skad bedziesz mial demo to malo wazne

 

jak jzu ma byc cos nielegalnego to udostepnainie tego, a nie posiadanie z takiego zrodla....

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar przesiąść się na X360 i mam kilka pytań:

Czy jeśli nie będę posiadał abonamentu na LIVE, to czy gry (oryginalne ofkoz) będą pobierać pacze i aktualizacje z sieci?

No i skąd pobierać dema gier i jak je wypalać na płytę, i czy to jest w ogóle legalne?

 

Pewnie były już odpowiedzi na te pytania, ale brak mi obecnie czasu aby przegrzebać wszystkie wątki o X-ie, także proszę mnie nie zbesztać od razu :rolleyes:

Dema możesz pobierać z http://xboxforum.pl

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Mam zamiar przesiąść się na X360 i mam kilka pytań:

Czy jeśli nie będę posiadał abonamentu na LIVE, to czy gry (oryginalne ofkoz) będą pobierać pacze i aktualizacje z sieci?

No i skąd pobierać dema gier i jak je wypalać na płytę, i czy to jest w ogóle legalne?

 

Pewnie były już odpowiedzi na te pytania, ale brak mi obecnie czasu aby przegrzebać wszystkie wątki o X-ie, także proszę mnie nie zbesztać od razu :rolleyes:

 

 

1. oczywiście, gold daje tylko granie online i możliwość wcześniejszego pobrania dema z XBL

2. najlepiej podłączyć x-a pod neta i pobierać je z XBL. Ponieważ dema z płyty działają do dupy (koszmarnie długie loadngi, możliwe przycinki i doczytywanie tekstur).

No i z demami jest tak że nowość przez chyba 1tydzień jest dla posiadaczy golda, później dla wszystkich.

 

A teraz ja mam pytania

1. jest jakaś różnica w wytwarzanym dźwięku (wentlatory) pomiędzy jasperem a xenonem/falconem?

2. Jaka jest różnica w wydzielanym cieple pomiędzy jasperem a falconem/xenonem ? Na YT widziłem filmik jak koleś porównuje temperaturę w środku konsoli, wyszło mu że pomiędzy jasperem a xenonem jest tylko 2stopnie różnicy. hmmm

Odnośnik do komentarza

jasper, falcon, xenon to przeciez nie wiatraki a plyta glowna wiec nie maja nic do rzeczy

wiatraki sa rozne i podobne w roznych wersjach plyt, czyli i glosne i ciche

 

ale oczywistym jest tez ze im nowsza konsola tym menijsze prawdopodobienstwo ze szybkosc wiatrakow bedzie sie zwiekszala gdy uzywamy konsoli dluzej, bo mniej sie grzeja te nowe japsery i mniej ciepla do odprowadzenia

 

nie wiem co ten test temp. mialby niby oznaczac?

 

pomysl sam logicznie jak to jest skoro system chlodzenia jest automatyczny

 

pomagajac Ci w rozmyslaniach podpowiadam, masz np. system ustawiony: przy 50 stopniach na rdzeniu wiatrak ma chodzic na 20%, a przy 60 stopniach na 40% i np.

konsola jasper mniej ciepla wytwarza i jej wystarczy ze wiatrak chodzi na 20% i utrzymuje sie 50stopni, a xenonowi nie wystarcza to i dochodzi do 60 stopni, ale przy 60 stopniach wiatrak zaczyna szybciej chodzic i schladza szybciej radiatory do ponizej 50 stopni i wtedy system zmeinia predkosc wiatrakow do 20%, tak mozna w skrocie podac jak system chlodzenia dziala

 

wniosek taki z tego mozna wysnuc ze jasperowi przy takiej samej temperaturze na rdzeniach wydajnosc chldozenia wystarczy mniejsza niz dla xenona, ale nie oznacza to przeciez ze na jasperze ma byc mniej stopni a tylko ze uklad chldozenia moze byc mniej wydajny,

tym samym moge Ci zrobic podkrecajac wiatraki w xenonie na maxa ze bedzie chlodzniej niz w jasperze na normalu :), wiec chyba czujesz o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@juchy - mi bardziej chodzi o to jak to wyglada w praktyce. Bo wedlug tego i tego to powinno tak dzialac oraz tak, a jak jest na serio :)

Czy te osoby co maja/mieli stycznosc z tymi trzema wersjami plyt glownych w x360 odczuwali jakas roznice w wydzielanym cieple i dzwieku pomiedzy jasperem a dwoma pozostaymi?

I jak z awaryjnoscia jaspera? daje rade?

Odnośnik do komentarza

to juz Ci napisałem, wiatrak wazny jaki masz (ten z czarna naklejka najcichszy)

i oczywistym jest ze jasper mniej ciepła wydziela co wynika z jego pradozernosci

 

awaryjnosc jaspera na razie malo znana bo za krotko na rynku

na razie tak jak to swego czasu z falocnem bylo, mala awaryjnosc, zobaczymy za rok czy sie cos zmeini bo to bedzie decydowalo...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...