Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić xboxa 360 tylko mam jeden problem : poczekać na wersję limitowaną z modern warfare 2 czy brać teraz(mam zamiar przeznaczyć max 1400zł na xboxa 360 więc jeśli limitowana edycja będzie droższa np.: 1600zł to jej nie kupie)? Proszę o odpowiedź.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Potrzebuje router i sie na tym nie znam.

 

Mam Netie 1mb na łączu tpsa. Potrzebuję podłączyć pcta i xboxa360. Fajnie by było gdyby miał też wifi zebym mogl podlaczyc sie komórką do neta. Co polecacie? Cena jakies 100-130zł. Prosta konfiguracja wymagana ;p

 

Ja do mojej kablowki podpialem router netgeara WGR614 v7, dziala bardzo dobrze, x sie latwo polaczyl, konfiguruje tez sie latwo i wszystko jest oK :P

 

Kupilem w MM wlasnie jakos w tym przedziale cenowym :)

 

Tylko mam jeden problemik z nim, ze bzyczy mi zasilacz od niego... ale to chyba nie jest zwiazane z routerem...

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Kurde... Ktoś z was już kupował MSP z konsoli dzięki karcie kredytowej? ;f Chcę kupić 500 punktów, ale przy wpisywaniu numeru karty należy podać adres. Tylko, że ja mogę podać jedynie prawdziwe imię i nazwisko, bo na USA jestem zarejestrowany :/ Czy nieprawdziwy adres uniemożliwi zakup punktów? Tylko imię i nazwisko podałem prawdziwe podczas rejestracji, a ulica jest jakaś z NY podana.

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

witam , panowie mam metlik w glowie -dzisiaj na gieldzie w katowicach zakupilem xboxa elite za 1150 -xtreme 1,6 , kabel hdmi (osobno) z 2009 07 07 , wedlug mnie jest to jasper na 100 procent -pobor na szynie wynosi 12 v ; 12,1 A , ale zasilacz byl w pudelku 203 wat, czy to normalne , sprzedawca przy mnie otwieral nienaruszone pudelko, jest to najnowsza wersja elite w bialym pudelku , wedlug mnie zasilacz powinien miec 150 wat tak wyczytalem na forach , czesc :wacko:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...