Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy nie sa dopstepne w EU. Moga byc po prostu dla Polski niedostepne.

 

A skąd oni wiedzę, że łącze się z Polski? Tzn. wiem, że to nie problem stwierdzić skąd dociera sygnał, ale nie rozumiem na czym to polega, bo skoro wiedzą, że to polak (pomimo konta założonego na inny kraj z dostępnością XBL), to od razu w ten sposób powinna być blokada możliwości podłączenia się do XBL.

 

Gdzieś czytałem, że cała sprawa z blokadą regionalną rozbija się o to, że my Polacy "podpinamy" się pod Niemców korzystając z XBL, a jak wiadomo u nich nie przejdzie nic co zawiera jakąkolwiek dawkę brutalności. Ale nie wiem czy ta teza jest prawdziwa

 

No ja akurat "podpięty" jestem pod Anglię.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien czy nie sa dopstepne w EU. Moga byc po prostu dla Polski niedostepne.

 

A skąd oni wiedzę, że łącze się z Polski? Tzn. wiem, że to nie problem stwierdzić skąd dociera sygnał, ale nie rozumiem na czym to polega, bo skoro wiedzą, że to polak (pomimo konta założonego na inny kraj z dostępnością XBL), to od razu w ten sposób powinna być blokada możliwości podłączenia się do XBL.

 

Gdzieś czytałem, że cała sprawa z blokadą regionalną rozbija się o to, że my Polacy "podpinamy" się pod Niemców korzystając z XBL, a jak wiadomo u nich nie przejdzie nic co zawiera jakąkolwiek dawkę brutalności. Ale nie wiem czy ta teza jest prawdziwa

 

No ja akurat "podpięty" jestem pod Anglię.

 

Akurat kolego "podpięty" jesteś pod naszych zachodnich sąsiadów, na Anglię to masz ale tylko założone konto, a to jest różnica.

 

Co do pierwszej części Twojego posta, myślisz żę MS jest na tyle głupi żeby pozbywać się jakiegoś tam dochodu ze sprzedaży abonamentu i MS Points.

Brak XBL w Polsce jest dla nich idealnym rozwiązaniem i nie wydaje mi się aby szybko zmienili zdanie. Usługe sprzedają, a support do niej nie istnieje. A niech że sobie Polaczki grają, płacą za DLC, pierdoły dla avatarów, a jak im się coś spierdzieli to do kogo zadzwonią??? Przecież XBL "oficjalnie" nie ma w Polsce. Rozwiązaniew zaiste mistrzowskie, brawo MS.

 

@KopEr:

Pewnie też przez tych samych "złodzieji" ciągle mamy wizy do USA, bądź poważny chłopie, czytając takie wypowiedzi, aż się słabo robi.

Idąc Twoim tokiem rozumowania we wszystkich krajach które posiadają oficjalnie XBL, problem piractwa nie istnieje, bo gdyby jednak było inaczej to pewnie wspaniały MS zaraz by taki kraj dotępu do XBL pozbawił.

Odnośnik do komentarza

Masz rację, nawet ktoś kiedyś tutaj pisał, że brak XBL w Polsce to świetny sposób na ominięcie podatków (przez MS).

Dziwi mnie tylko blokada regionalna.

Pisaliście o jakiejś brutalności, o niemcach itd.

Ja tam nie kupuje tej bajki,

na DLC do Gears of War i Call of Duty WaW jest blokada, a na DLC do GTA4 i Left 4 Dead, gdzie też są "ostre" rzeczy już nie ma. WTF?

Odnośnik do komentarza
Co do pierwszej części Twojego posta, myślisz żę MS jest na tyle głupi żeby pozbywać się jakiegoś tam dochodu ze sprzedaży abonamentu i MS Points.

Brak XBL w Polsce jest dla nich idealnym rozwiązaniem i nie wydaje mi się aby szybko zmienili zdanie. Usługe sprzedają, a support do niej nie istnieje. A niech że sobie Polaczki grają, płacą za DLC, pierdoły dla avatarów, a jak im się coś spierdzieli to do kogo zadzwonią??? Przecież XBL "oficjalnie" nie ma w Polsce. Rozwiązaniew zaiste mistrzowskie, brawo MS.

 

To ja o tym wiem, pisałem o tym na łamach forum nie raz w różnych tematach i sądzę, że każdy powinien być tego świadomy. Wielu użytkownikom się wydaje, że MS nas nie "okrada" i jest święty. Pisałem w temacie o piractwie odnośnie wypowiedzi jednego z pracowników polskiego MS, parafrazując: nie będzie live'a w Polsce, bo polacy piracą. Wierutna bzdura i powtórzę tutaj - nie ma co liczyć, że w tej generacji będziemy mięli live i piractwo czy też jego brak nie zmieni tego, bo jeśli miałoby to wpływ to fala banów zamknęłaby sprawę. Piractwo stało się jedną ze strategii marketingowych.

Odnośnik do komentarza

.......

Pisaliście o jakiejś brutalności, o niemcach itd.

Ja tam nie kupuje tej bajki,

na DLC do Gears of War i Call of Duty WaW jest blokada, a na DLC do GTA4 i Left 4 Dead, gdzie też są "ostre" rzeczy już nie ma. WTF?

 

Też mi się wydaje że tu o tą brutalność nie do końca chodzi, bo jeżeli na jedne mapki do GoW2 jest blokada a na inne nie ma więc coś tu jest nie tak.

 

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy gdyby tak wszyscy ale to wszyscy użytkownicy XBL z Polski nagle przestali płacić za XBL, wiecie taka ogólnopolska akcja bojkotu MS, czy to skłoniło by Ich do jakiegoś działania.

 

Nie wiem jak teraz, ale jak początkiem 2007 roku kupiłem iksa to wewnątrz były reklamówki, oraz instrukcja jak podpiąć się do XBL, z drugiej strony usługi nie ma oficjalnie na terenie Polski, więc jakim prawem ktoś sprzedaje jakby nie patrząc nie wpełni wartoiściowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Też mi się wydaje że tu o tą brutalność nie do końca chodzi, bo jeżeli na jedne mapki do GoW2 jest blokada a na inne nie ma więc coś tu jest nie tak.

 

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy gdyby tak wszyscy ale to wszyscy użytkownicy XBL z Polski nagle przestali płacić za XBL, wiecie taka ogólnopolska akcja bojkotu MS, czy to skłoniło by Ich do jakiegoś działania.

 

Nie wiem jak teraz, ale jak początkiem 2007 roku kupiłem iksa to wewnątrz były reklamówki, oraz instrukcja jak podpiąć się do XBL, z drugiej strony usługi nie ma oficjalnie na terenie Polski, więc jakim prawem ktoś sprzedaje jakby nie patrząc nie wpełni wartoiściowy produkt.

 

To jest chora sytuacja, reklamówki, instrukcje i zachęty po Polsku to są, nawet na każdym pudełku do gry, kiedy już człowiek zabuli i się podłączy dostaje w przypadku niektórego contentu po prostu figę z makiem. "Zapłaciłeś? To dobrze frajerze, bo tego tak naprawdę nie ma hahaha." - śmieje nam się MS w twarz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...