Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa. otóż mam X'a 360 i liveboxa od neostrady. chciałbym podłączyć X'a do internetu za pomocą kabla, podłączam i daję w ustawieniach na testowanie połączenia z XBL. no i nic, już w ustalaniu IP'u nie idzie(jak na automatycznych to pisze że nie można pobrać z routera). dodam jeszcze że na PS3 używam tego samego kabla i gniazdka w liveboxie i śmiga że hej. prosiłbym albo o wyjaśnienie co robić, albo link czy coś takiego.

 

 

 

 

i jeszcze jedno: kupiłem HALO 3 ODST w zestawie z padem i jest tak że wszystkie gry które dotąd kupiłem miały taką naklejkę na otwarciu(certyfikat i kod) a Halo 3 ODST w tym zestawie nie miało tego. Tak ma być czy kupiłem jakąś lewą grę?

 

 

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Szukam jakichś dobrych , a nawet bardzo dobrych słuchawek 5.1 lub 7.1 , będe ich używał przede wszystkim do X-a. Jako , że się na tym w ogóle nie znam pytam znawców , co polecacie? Wstępnie przeglądałem oferty na allegro i takie dwie oferty mnie zaciekawiły: http://www.allegro.pl/item927713199_sluchawki_roccat_kave_5_1_kurier_0_zl.html , http://www.allegro.pl/item936558332_sluchawki_logitech_g35_surround_sound_headset_7_1.html czy coś z tego się nadaje? Nie chce trafić na szmelc którego zakupu będe później żałował.

 

Edit: I żeby się dało podłączyć je do najzwyklejszego wejścia słuchawkowego.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Szukasz dobrych słuchawek to tylko renomowane firmy audiofilskie np AKG ,Denon ,Koss , SENNHEISER(ale modele z wyższej półki ).

Ja używam słuchawek KOSS UR-40 kupiłem je 2 lata temu i do tej pory sa w świetnym stanie tech jak i jakość dzwięku nie spadła .

Najlepiej poczytaj o słuchawkach na forach audiofilskich /muzycznych bo jest oczym czytać . Wiele produktów SENNHEISER ( z półki niskiej i średniej ) wypada blado w porównaniu z produktami AKG czy KOSS'a z tej samej półki a róznica w cenie +150zl . Absolutny lider to DENON robią naprawdę świetne słuchawki ale cena zabójcza .

Na pewno odpuść sobie kombo słuchawki + mik bo to nic dobrego ,ani dobre słuchawki ani dobry mikrofon .

Odnośnik do komentarza

Jak mogę pobrać dodatki do GoW? Mogę normalnie grać na multi? Nie ma chyba za to żadnych banów? Bezsensu, że obowiązują nas niemickie ograniczenia...

 

Edit:

Znalazłem, ale z jakimiś VPN'ami nie będę kombinował, bo nawet się na tym nie znam. Jakie to jest wkurzające, że my Polacy zawsze mamy pod górkę i musimy kombinować...

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Tak powinno być, ale mi problem z NAT się nie pojawiał, mimo to porty odblokowałem sam w opcjach routera. Nie powinieneś mieć problemów. Aktualnie nie mam odblokowanych tych portów i wszystko śmiga jak należy, czasem tylko odłącza mnie od komunikatora messenger, ale ponoć wiele osób tak ma.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kupna kabla vga. Mam pytanie co do grania na monitorze lcd (xbox360) i używania PC. Jak się przełączać pomiedzy ekranami PC/X360 ? Mam w monitorze dwa wyjścia jeden to d-sub (pc) i dvi (x360) monitor to benq fp93gs 19" , czy będę musiał cały czas wyciągać kabel z monitora od xa itd ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...