Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem grę, na pierwszy rzut oka stan bdb, bez rys, odebrana osobiście. W domu dopiero pod odpowiednim światłem zauważyłem, że blisko zewnętrznej krawędzi (~1mm od brzegu) jest wyryte takie oto ćwierć okręgu:

 

1dvd.gif

 

Najprawdopodobniej to xbox tak wyorał (nie rzuca się to zbytnio w oczy patrząc bez zbytniego obracania płyty pod kątem). Pograłem trochę i działa ok, dlatego mam pytanie - czy jeśli dodatkowo gra zgrała się na dysk (a raczej na pendrive) w 100% bez zająknięcia, to gwarantuje to, że jest w pełni sprawna (czyli rysa nie dostała się na zapisane dane)? Czy to mógł być równie dobrze spory fart, że mój laser odczytał ten fragment? Nie chciałbym aby potem ktoś odkupił ode mnie grę, która mu nie pójdzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Pytanie do posiadaczy wersji slim. Czy Wam też na początku tak głośno chodzi konsola? Przecież to jest masakra, jeszcze jak odtwarzam grę z płyty to nie słyszę własnych myśli. O dziwo po jakimś czasie jest zdecydowanie ciszej...

Odnośnik do komentarza

Niedawno kupilem GTA IV - plyta kosmicznie zryta u mnie sie ani nie zainstalowala, ani nie wlaczyla u sprzedajacego - dziala jak trzeba. Zalezy od Xboxa, ale taka rysa jak podales nic nie robi. Jakys mial podwojny/potojny okrag przez cala plyte wtedy moglbys sie martwic.

 

@majsterr - tak, dopoki nie zaczalem zgrywac gier na dysk ;D Teraz jest porownywalnie do PS3 z glosnoscia.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

ponieważ:

1. aktualnie przebywam w Irlandii północnej

2. dyski z ebaya są już obudowie, i nie zapłacę za przesyłkę

 

nie wiem jak wygląda użytkowanie nieoryginalnych dysków, dlatego chciałem się zapytać czy wszystko działa ok, i nie ma banów czy coś

 

 

jak mam kupować nie oryginalne to opłaca mi się brać ebayowe

http://cgi.ebay.co.uk/250GB-250G-HDD-Hard-Drive-Disk-Xbox-360-Slim-4GB-4G-/270684413892?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f060c5fc4#ht_1832wt_754

o taki

Odnośnik do komentarza

Pytanie do posiadaczy wersji slim. Czy Wam też na początku tak głośno chodzi konsola? Przecież to jest masakra, jeszcze jak odtwarzam grę z płyty to nie słyszę własnych myśli. O dziwo po jakimś czasie jest zdecydowanie ciszej...

U mnie co ciekawe zależy to też od gry. Forza 3 wyjątkowo głośno chodzi, jakaś wada płyty? Nie wiem i tak tylko przy instalacji to słyszę.

 

Aha, czasem można spróbować położyć konsolę, może będzie ciszej.

Odnośnik do komentarza
Zaczynamy.

 

1. Logujemy się na tej stronie link - wpisujemy dane konta którego rzeczy z live chcemy odzyskać.

 

2. Gdy już się zalogujemy na stronie włączamy konsole i logujemy się na ten sam profil lub odzyskujemy tag gracza.

 

3. Po zalogowaniu na konsoli, naciskamy guide button na padzie i przesuwamy w prawo do ustawienia i zjeżdżamy do zarządzanie kontem kolejno wybieramy historia pobieranych plików.

 

4.Wyświetlają nam się wszystkie pliki jakie do tej pory z tego konta pobieraliśmy z Xbox LIVE Marketplace. Pobieramy od nowa cała zawartość która zakupiliśmy wcześniej na innej konsoli.

 

5. Po zakończonym pobieraniu każdy z pobranych produktów działa na każdym koncie na konsoli. Można zamknąć stronę.

 

Opcje przypisania licencji na produkty z Xbox LIVE Marketplace do konsoli można używać raz na 12 miesięcy.

 

na onlinecenter.pl by Florek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...