Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami przewija się pytanie o blokadę regionalną gier na Rynku, jak z tym faktycznie jest? Mam konto założone na UK, chciałbym zakupić crysisa, ale nie wiem, czy będę mógł - nigdy jeszcze nie robiłem zakupów przez Live.

 

 

Rzecz druga, dalej za migrację konta na pl dostaje się te 800 M$? I przede wszystkim: warto migrować? Mam Mass Effect 2 w wersji angielskiej, zamierzam kiedyś jeszcze pobrać DLC, ale nie wiem czy wszystkie są dostępne na polskim Rynku, jak jest z kompatybilnością?

EDIT: na polskim rynku nie ma kilku DLC do ME2??

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Czasami przewija się pytanie o blokadę regionalną gier na Rynku, jak z tym faktycznie jest? Mam konto założone na UK, chciałbym zakupić crysisa, ale nie wiem, czy będę mógł - nigdy jeszcze nie robiłem zakupów przez Live.

 

 

Rzecz druga, dalej za migrację konta na pl dostaje się te 800 M$? I przede wszystkim: warto migrować? Mam Mass Effect 2 w wersji angielskiej, zamierzam kiedyś jeszcze pobrać DLC, ale nie wiem czy wszystkie są dostępne na polskim Rynku, jak jest z kompatybilnością?

EDIT: na polskim rynku nie ma kilku DLC do ME2??

Na temat blokady nie wiem na 100% ale chyba jej nie ma (na jednym filmiku widziałem że koleś miał wersję PL mając live'a na US ) , co do ME2 jak masz wersję ang to ściągaj dodatki z UK bo DLC Arrival nie działa z wersją PL (i dlatego nie ma go na LIVE PL).

PS: M$P już nie dają promocja była ograniczona czasowo do stycznia 2011.

BTW: na polskim LIVE jest trochę ubogo więc nie zawracaj sobie nim głowy ;)

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie skierowane raczej do Juchego, ale oczywiscie jesli ktos inny zna opowiedz to bede wdzieczny za jej udzielenie. Posiadam dysk 1000GB na ktorym znajduja sie 2 partycje. Jedna jest przewidziana na filmy do odtwarzacza HD (NTFS), druga specjalnie dla Wii. Mam jeszcze troche wolnego miejsca i moje pytanie brzmi. Czy mozliwe jest utworzenie 3-ciej partycji (16GB) specjalnie dla Xbox'a? Czy po podlaczeniu dysku Xbox automatycznie nie popierdzieli mi struktury plikow specjalnie pod siebie? Mozna zrobic tak, by widzial tylko ta jedna partycje przewidziana specjalnie dla niego?

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dzieki II Brutto za odpowiedz. Chcac, nie chcac postanowilem samemu sprawdzic jak to wyglada w praktyce. Przeszeszedlem sie do znajomego i wyprobowalem pendrive'a 4GB na ktorym zrobilem 2 partycje. Jedna NTFS z plikami muzycznymi, oraz druga w FAT32. Obie po 2GB. Wlazlem w pamiec-->przenosne urzadzenie pamieci masowej-->dostosuj (druga opcja). Dzieki temu Xbox nie sformatowal pendrive'a. Wykryl partycje FAT32, kazal okreslic wielkosc pamieci jaka chcemy uzywac i to wszystko. Moze komus sie przyda :)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój kolega miał chyba taki sam problem ale mu to z czasem samo przeszło ,może być jakiś bug na live i tyle , ja np niedawno miałem coś takiego że jak wchodziłem to do interfejsu konsoli to mi znikały wszystkie opcje prócz moja konsola i znajomi,następnego dnia wszystko śmigało, problem nie pojawia się do dziś ,czasami są też problemy z gamescore źle pokazuje punktacje tak znajomy miał z live.Od czasu do czasu są bugi na LIVE.

Odnośnik do komentarza

wgraj emulator - http://www.microsoft...79-794bca845577

 

lub - cytuję:

 

"Uwaga Ta lista tytułów została poddana certyfikacji zgodności z konsolą Xbox 360, jest udostępniana wyłącznie w celach informacyjnych i może ulec zmianie bez powiadomienia. W celu zapewnienia graczom rozrywki najwyższej jakości, w przypadku wykrycia nieprzewidzianych problemów technicznych po ukończeniu certyfikacji ręcznej firma Microsoft zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnej gry z listy.

Odnośnik do komentarza

Mam konto PL i gram w PL i mam problem z otworzeniem filmów pobranych z XBOX Live.

 

Ściągam jakiś film (Rynek usług dla gier/Eksploracja zawartości gier/Dodatki i Bonusy/Filmy wideo) i próbuje go odpalić (Moja konsola Xbox/Biblioteka filmów/Filmy wideo Zune) i od razu wyskakuje mi komunikat "Zune Marketplace isnt available in your region.

 

Na koncie PL nie da się odtwarzać pobranych filmów z Live na Xboxie czy coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie jak to jest z tą gwarancją? Bo moja slimka niby ma jeden rok gwarancji, ale gdzieś w googlach wyczytałem że Unia daje dwa lata gwarancji na sprzęt elektroniczny. Może mnie ktoś oświecić?

 

Od producenta masz rok, ale zgodnie z prawem sklep jest obowiązany uwzględnić Twoją reklamację w okresie gwarancyjnym minimum 2 letnim. Czyli jak konsola zepsuje Ci się w przeciągu roku od kupna to kontaktujesz się z M$, a jak zepsuje się po roku, ale przed upływem 2 lat od kupna to idziesz z tym do sklepu.

Odnośnik do komentarza

A nie ma czasem nadal klasycznej gwarancji MS? Ja mam X'a z 2009 roku, który ma gwarancję rok na cały zestaw (czyli również akcesoria), 2 lata na samą konsolę i 3 lata na RROD-a. Poza tym gwarancja w MS nie zaczyna się równo z datą zakupu - oni to sobie obliczają na zasadzie kiedy konsola mniej-więcej powinna zostać sprzedana i ja np. tym sposobem zyskałem dodatkowe 3 miesiące gwarancji, bo system stwierdził, że po 7 miesiącach sprzęt znajdzie nabywcę. Ale tego wszystkiego dowiadujesz się podczas telefonicznej rejestracji w MS - polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...