Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo punkty są zerowane, ale co kupi się do tego czasu działa na wszystkich kontach konsoli. Samo pochodzenie tych punktów jest niejasne jeśli chodzi o puste konta (bo zdarzają się ewidentnie kradzione konta, z GS i listą znajomych), ale na pewno nie są to normalne, przeznaczone do sprzedaży punkty po prostu wklepane na konto.

Odnośnik do komentarza

Tzn. możliwe, że są to normalne punkty, z tym, że kupione z kradzionych kart kredytowych, słyszałem też wersję, że to są kradzione zdrapki, które oni potem wklepują, co z jednej strony wydaje się bez sensu (bo przecież mogliby same zdrapki drożej sprzedać), a z drugiej w miarę możliwe (bo przecież gdyby je sprzedawali, to łatwiej byłoby ich z tym namierzyć) co człowiek, to inna teoria, co jedna to bardziej nieprawdopodobna - ja nie mam pojęcia, skąd to się bierze, na pewno nie jest to w pełni normalne, bo przecież nikt by do interesu nie dorzucał ot tak - w każdym razie ja kupiłem takich kont... bo ja wiem? Z 8-10? I skończyłem po tym, jak trafiłem na konto ewidentnie kradzione (miało GS, friendlistę, przypisaną kartę kredytową, nawet Golda na kilka miesięcy do przodu). Jeśli chcesz kupować, to upewnij się, że to NOWE konsto silver, doładowane punktami, wtedy masz pewność, że Ci zostanie na konsoli (oczywiście punkty mogą zniknąć, więc trzeba szybko je wydawać, ale samo konto zostanie, a i wszystkiego i tak będzie można używać z innymi kontami na tej konsoli). Wybacz chaos w poście, godzina robi swoje.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz podpiąłem konsolę do sieci i mam kilka pytań od kompletnego laika:

1. Czy da się jakoś uniknąć darmowego miesiąca gold przy zakładaniu konta xbox live?

2. Czy do pobierania dodatków do gier (np dodatkowych postaci do Naruto) potrzebny jest gold czy wystarczy silver?

3. Czy konto xbox live jest przypisane do konsoli czy maila? Czy jeśli założę nowe konto to ponownie dostanę miesiąc golda?

4. Czy są duże różnice miedzy polskim livem a np angielskim?

Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

elo! za kazdym razem jak włączam jakąś giere wyskakuje mi aktualizacja. Nie mówię tu o nowej czy dawno nie granej grze, do której mogły wyjść aktualizacje, ale np. wrzucam Saint row-aktualizacja, zamieniam na bf- aktualizacja, po chwili znow skaczę na SR i znów to samo! W ciągu trzech godzin do kazdej gry aktualizacja i tak juz od kilku dni! Wkurza mnie to! Czy ktoś ma pomysł jak tego umiknąć?

Odnośnik do komentarza
1.Możesz uniknąć poprzez utworzenie konta z poziomu PC (na ich stronie internetowej), a następnie odzyskanie takiego konta na konsoli.

A czy jak uniknę tego darmowego miesiąca golda będę mógł z niego skorzystać w przyszłości?

 

3. Każde konto to inny mail.

I przy każdym założeniu konta na inny mail jest miesiąc golda?

 

Tak kombinuje bo chciałbym korzystać z Xbox Live ale szkoda mi marnować golda bo obecnie nie mam żadnej fajnej gry do multi :P

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
1.Możesz uniknąć poprzez utworzenie konta z poziomu PC (na ich stronie internetowej), a następnie odzyskanie takiego konta na konsoli.

A czy jak uniknę tego darmowego miesiąca golda będę mógł z niego skorzystać w przyszłości?

 

3. Każde konto to inny mail.

I przy każdym założeniu konta na inny mail jest miesiąc golda?

 

Tak kombinuje bo chciałbym korzystać z Xbox Live ale szkoda mi marnować golda bo obecnie nie mam żadnej fajnej gry do multi :P

 

tak tylko pamietaj ze nie da rady tego robić w nieskończoność. Jest ograniczenie do trzechy czy czterech nowych kont zakładanych na jednej konsoli.

Odnośnik do komentarza

ad 1 tworząc konto z poziomu Pc nie dostajesz miesiąca golda i nigdy go później nie dostaniesz na to konto

ad 3 przy każdym nowym koncie dostaje sie miesiąc golda - ograniczenie jest do pierwszych 3 kont na danej konsoli (system sprawdza nr konsoli)- potem sie już miesiaca golda wogóle nie dostaje (prz 4tym i kazdym następnym koncie)

ad 2 konto xbox live jest przypisane do maila i do konsoli, to co sciągasz na to konto jest przypisane i do konta i do konsoli

ps. co ty masz za gry co nie ma fajnego multi?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi!

Założyłem konto przez PC na ich stronie, jak dorwę jakiś fajny tytuł to założę drugie z konsoli :)

 

przy każdym nowym koncie dostaje sie miesiąc golda - ograniczenie jest do pierwszych 3 kont na danej konsol

Jeśli założyłem konto na ich stronie i załadowałem je na konsoli to w przypadku założenia konta na Xboxie nadal mi przysługują 3 miesiące golda czy już tylko dwa?

 

co ty masz za gry co nie ma fajnego multi

Alan Wake, DoA Extreme 2, obie części Naruto :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Muszę znaleźć sobie alternatywę dla grania na TV (często przejmuje go moja dziewczyna). Niestety mam średni monitor więc jade na jakiś przejściówkach typu dvi-hdmi. Problemem pozostaje dźwięk, który muszę mieć w słuchawkach.

 

Zastanawiam się nad jakimś tanim amplitunerem uzywanym z wejściem cyfrowym i podpięciem pod niego słuchawek lub jakaś karta muzyczna na USB z takim samym wejściem podpinaną do PC.

 

Dzisiaj znajomy podesłał mi takie cos:

http://allegro.pl/xbox-360-headset-podlacz-swoje-sluchawki-mikrofon-i1990507847.html

 

Bawił się tym ktoś kiedyś? Napisałem do kolesia, który to sprzedaje ale jeszcze mi nie odpisał. Chodzi mi o to czy jak podepnę słuchawki to będę słyszał tylko to co ktoś mówi do mikrofonu czy też normalnie dźwięk z gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...