Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,9290085,Ekstraklasa__Pilkarze_Legii_przepraszali_po_porazce.html

 

Ahahaha, ta warszawska kultura.

 

Piłkarze idą po meczu podziękować kibicom za doping, a kibice ich bluzgają. No ale muszą podchodzić, bo widać się boją, że jak nie podejdą, to kibice im zrobią niespodziankę już poza stadionem.

 

Oczywiście skoro "Wyborcza", to na pewno zmyślone, ale dopóki kibice Legii nie zaczną zarzucać internetu tłumaczeniami, że "tak nie było wogle!1!!", można się trochę pośmiać.

 

No, jakaś szopka była. Nie znam szczegółów, ale widać było jakieś szarpanie za rękę Radovica itp atmosfera była daleka od przyjaznej ;]

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze. Jak się przepłacanym paniczom nie chce gryźć murawy, to kibice jeżdżący za nimi po całym kraju mają prawo czuć się oszukani. Pewnie nie chodziło o samą porażkę, tylko o jej styl. Zresztą niech się panienki cieszą, że tu nie bałkany, bo by po przyjściu na trening zobaczyli na murawie 11 wykopanych dołówmage.gif

Odnośnik do komentarza

Fakt faktem, jak grają i przegrywają , to nikt raczej do nikogo pretensji nie ma ale jak widzisz , że kopacze biegają żeby się tylko nie zmęczyć, to nóż w kieszeni się otwiera. Ofkoz wybiórcza pewno napisała że tam jakieś zamieszki były, piłkarze ledwo uszli z życiem i w ogóle kibice to mordercy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,9290085,Ekstraklasa__Pilkarze_Legii_przepraszali_po_porazce.html

 

Ahahaha, ta warszawska kultura.

 

Piłkarze idą po meczu podziękować kibicom za doping, a kibice ich bluzgają. No ale muszą podchodzić, bo widać się boją, że jak nie podejdą, to kibice im zrobią niespodziankę już poza stadionem.

 

Oczywiście skoro "Wyborcza", to na pewno zmyślone, ale dopóki kibice Legii nie zaczną zarzucać internetu tłumaczeniami, że "tak nie było wogle!1!!", można się trochę pośmiać.

 

 

Warszawska kultura? Stricte polska, zakochany w czarnoskórych Amerykaninach Polaku. Niedawnych "rozmów" kibiców Lecha z piłkarzami oczywiście nie pamiętasz? Nie dziwne, a może nie chcesz, a plując na warszawiaków leczysz wyniesione z prowincji kompleksy? :)

 

 

 

Co tematu: Grześ Lato się wysypał :)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,9290085,Ekstraklasa__Pilkarze_Legii_przepraszali_po_porazce.html

 

Ahahaha, ta warszawska kultura.

 

Piłkarze idą po meczu podziękować kibicom za doping, a kibice ich bluzgają. No ale muszą podchodzić, bo widać się boją, że jak nie podejdą, to kibice im zrobią niespodziankę już poza stadionem.

 

Oczywiście skoro "Wyborcza", to na pewno zmyślone, ale dopóki kibice Legii nie zaczną zarzucać internetu tłumaczeniami, że "tak nie było wogle!1!!", można się trochę pośmiać.

 

 

Warszawska kultura? Stricte polska, zakochany w czarnoskórych Amerykaninach Polaku. Niedawnych "rozmów" kibiców Lecha z piłkarzami oczywiście nie pamiętasz? Nie dziwne, a może nie chcesz, a plując na warszawiaków leczysz wyniesione z prowincji kompleksy? :)

 

 

 

I to ja piszę prowokacyjne posty i żyje klubem ze stolicy ? A kto na każdym kroku odwołuje się do Kolejorza ? I kiedy były jakieś rozmowy z piłkarzami ?????

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

O, widać kibic sukcesu :teehee: - cytat, specjalnie dla Ciebie:

 

 

Manuel Arboleda zadedykował swojego gola w meczu z Dnipro poznańskim kibicom. Powód? Kolumbijczyk trochę się na nich... wkurzył.

 

 

 

Obrońca Kolejorza trafił do siatki w 5. minucie spotkania. Po strzeleniu gola ułożył palce w kształcie serca. Prawdopodobnie chciał w ten sposób pokazać, że ciągle jemu i jego kolegom chce się grać w Poznaniu i walczyć dla Kolejorza.

 

- Kibicom, bo trochę zdenerwowali mnie przed meczem - odpowiedział na pytanie dziennikarza "Przeglądu Sportowego" o to, komu dedykuje swojego gola. - Niepotrzebnie krzyczeli na nas, podnosili ciągle ten argument o naszej słabej formie, domagali się ambicji. Trochę to było niepotrzebne, bo jednak przed spotkaniem powinni nas wspierać - dodał.

 

W ostatnich dniach w obozie Kolejorza było gorąco, drużynie wypominano, że nie potrafi strzelać goli. Po meczu z Widzewem, jeszcze na stadionie, kibice rozmawiali z piłkarzami o ich dyspozycji.a.

 

 

 

Źródło wp.pl

 

 

Było? Było. Takie przykłady można mnożyć, a gadanie naszego niewysokiego kolegi o "warszawskiej- hahaha - kulturze" spuścić do klopa.

 

 

http://legionisci.com/news/41997_Legia_chciala_Frankowskiego_ale_ten_odmowil.html :yucky:

Odnośnik do komentarza

Ty o moje kibicowanie się nie bój. Na mecze chodziłem jeszcze za czasów gdy bieda aż w klubie piszczała i sukcesów brakowało.

A no fakt. Nawet była taka oprawa: Biegać, walczyć i się starać...

Widzisz Maidenku, ja jako poznaniak o tym już zapomniałem a ty nadal pamiętasz. Miło, że tak troszczysz się o nasz klub i każde wydarzenie dotyczące Kolejorza zapada Ci głęboko w pamięci :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Maiden blefuje, a Łukasz ma rację. Wystarczy sprawdzić ile postów nasz warszawski kolega napisał w temacie o Lechu :potter:

 

 

W końcu się zdecydowali.

 

Wydział Gier PZPN wyznaczył obligatoryjne terminy rozegrania meczów półfinałowych Pucharu Polski. Pierwsze spotkanie Lecha z Podbeskidziem odbędzie się we wtorek 5 kwietnia o godzinie 18.00. Rewanż w Bielsku-Białej zostanie rozegrany dokładnie dwa tygodnie później. Początek meczu o godzinie 20.30.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Śląsk w ostatnich trzech meczach grał z zespołami z top 5 ligi i zdobył siedem punktów, będąc blisko kompletu. To, że za czasów Lenczyka w ogóle nie przegrywa, jest pisane wszędzie. Runda wiosenna może być dobra w ich wykonaniu. Tabela jest dość wyrównana, więc po domowych meczach z Widzewem i Koroną mogą być w ciekawym miejscu. Ciekawym zwłaszcza dla fanów klubów, które wydały na transferzy kilkadziesiąt razy więcej (czy Śląsk w ogóle kogoś kupił w tym sezonie poza tą efemerydą Diazem?), a jednak grają gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ległem i spojrzałem czy to nie przypadkiem prima aprilis :D Najgorsze jest to, że wszyscy teraz grają pod Lecha , a my tego nie wykorzystujemy :(

 

Ile karnych z kapelusza podyktował sędzia dla Ruchu?

 

Temat o ekstraklasie,a tyle podjudzania i jadu w Twojej wypowiedzi........ Jako kibica Legii to patrząc na ostatnie wyniki meczów żal wielki,a patrząc z perspektywy obiektywnego kibica,to tylko Lech może Nam dać nadzieję na emocje w europejskich pucharach.

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Ległem i spojrzałem czy to nie przypadkiem prima aprilis :D Najgorsze jest to, że wszyscy teraz grają pod Lecha , a my tego nie wykorzystujemy :(

 

Ile karnych z kapelusza podyktował sędzia dla Ruchu?

 

Temat o ekstraklasie,a tyle podjudzania i jadu w Twojej wypowiedzi........

 

 

Co? o.O Gdzie jest ten jad i podjudzanie? Nawiązałem tylko do ciągłych tłumaczeń Pierwszego Kibica Legii na tym forum. Prześledź temat, później zarzucaj komuś jad [?] i podjudzanie [?].

 

Ontopic

 

Polonia niespodziewanie ogrywa Koronę 3-1 i oddala się od strefy spadkowej. Teraz jeszcze Cracovia wygra z Górnikiem, Wisła przegra i będzie naprawdę wesoło :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...