Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Ległem i spojrzałem czy to nie przypadkiem prima aprilis :D Najgorsze jest to, że wszyscy teraz grają pod Lecha , a my tego nie wykorzystujemy :(

 

Ile karnych z kapelusza podyktował sędzia dla Ruchu?

 

Temat o ekstraklasie,a tyle podjudzania i jadu w Twojej wypowiedzi........

 

 

Co? o.O Gdzie jest ten jad i podjudzanie? Nawiązałem tylko do ciągłych tłumaczeń Pierwszego Kibica Legii na tym forum. Prześledź temat, później zarzucaj komuś jad [?] i podjudzanie [?].

 

Ontopic

 

Polonia niespodziewanie ogrywa Koronę 3-1 i oddala się od strefy spadkowej. Teraz jeszcze Cracovia wygra z Górnikiem, Wisła przegra i będzie naprawdę wesoło :D

 

Marzenia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Tej Ofsajd, nie chce mi się sprawdzać i szukać a pewnie jesteś lepiej poinformowany. Derby z Cracovią gdzie gracie i kiedy ?

 

Na Reymonta, jakieś 3-4 dni po meczu z wami.

 

btw. ostatnio pojawiły się informację, że są całkiem realne szanse na otwarcie całego stadionu na jeden z tych meczy.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Tej Ofsajd, nie chce mi się sprawdzać i szukać a pewnie jesteś lepiej poinformowany. Derby z Cracovią gdzie gracie i kiedy ?

 

Na Reymonta, jakieś 3-4 dni po meczu z wami.

 

btw. ostatnio pojawiły się informację, że są całkiem realne szanse na otwarcie całego stadionu na jeden z tych meczy.

 

Ale z tym stadionem to przeginaja.

 

Zaraz mecz z Jaga. Jak wygramy to bedzie kolejna kolejka "dla Wisly" i nie zdobycie mistrza bedzie niespodzianka.

BTW: pamietam jak bodaj dwa/trzy sezony temu kibice Jagi posprzatali po sobie ladnie sektor E :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Piękna pogoda, piękna atmosfera, piękny wynik :D

w końcu mamy bramkarza który może obronić wynik

@daras była taka sytuacja ;) dzisiaj było ich ze 30 w narożniku od Reymonta.

 

btw. OLELE OLALA WISEŁKA KOCHANA !! :)

 

edit2.

 

Górnik wygrywa z pasiastymi, trochę szkoda bo mimo wszystko życzę im utrzymania, niech walczą do końca ;)

Liga bez derbów to nie to samo ;)

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, że jeszcze nikt nie skomentował tego, że Rzeźniczak dostał w mordę od kibica po meczu Legii z Ruchem :potter:

 

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

 

 

Podobno typ kazał mu wypier.dalać z powrotem do Widzewa. No niestety u nas też szczególną sympatią Kubuś się nie cieszysorcerer.gif

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Panowie,wiadomo,że zajście nie powinno mieć miejsca,ale wdanie się w pyskówkę Rzeźniczaka,czy naganna postawa ochrony były główną przyczyną....... Kibic płaci nie małe pieniądze za bilety,a wiedząc jeszcze jaka kasa idzie w tych kopaczy,to widząc taką ich postawę frustracja osiąga zenitu!Można wykrzyczeć swoje niezadowolenie,a w takiej sytuacji piłkarze powinni mieć choć trochę pokory i wstydu!Wiadomo kibic nigdy nie odwróci się od klubu, "czy wygrywasz,czy nie........",ale powtórzę raz jeszcze ciężko zrozumieć tak mało ambicji!Do Legii przychodzą jako jedni z lepszych,warunki mają bardzo dobre,a tu nagle (nie ujmując nic tym ekipom,ale wiadomo,że na papierze to Legia powinna mieć już 3 punkty przed meczem) przyjeżdża Śląsk,czy Ruch i leje im dupska!Jak wytłumaczyć tych "wielkich" piłkarzy Legi Warszawa?!

Słowa Wawrzyniaka po spotkaniu:

" Nigdy nie będę krytykował kolegów, ale widząc dziś tak beznadziejny zespół, mam na myśli postawę, ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć. Wstydzę się tego, że kibice musieli oglądać coś takiego, bo przy tak żenującej postawie tej drużyny, oni zachowują się wspaniale. Może warto się zastanowić, ile my, piłkarze musimy dać Legii Warszawa, w jakim fantastycznym klubie gramy, jak piękne mamy warunki do tego, żeby robić to, co najlepiej potrafimy. To jest chyba taka najważniejsza myśl po tym meczu. Dajmy po tym meczu wszystko tej drużynie i tym kibicom, bo oni są naprawdę wielcy" - stwierdził Jakub Wawrzyniak.

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

To jest dobry przykład, mecz piłki nożnej to spektakl, towar. Jak jakaś kapela gra słabe koncerty to możesz albo kupić bilet i iść, albo nie kupić i nie iść. Piłkarze tak samo. Masz wybór, możesz iść i oglądać albo nie. Jak cię to frustruje to się tym nie interesuj albo idź zamiast tego do teatru czy co tam zechcesz. Tego, że człowiek bije innego po ryju, winny jest ten, który bije po ryju. Naprawdę. Nie ochrona. Ani nie ten pobity, co to nie gra w piłkę wystarczająco dobrze, żeby zadowolić fanów klubu.

 

Ja też mam wiele rzeczy na świecie, które mnie frustrują, i co robię? Olewam je, a nie wydaję na nie pieniądze i jeszcze usprawiedliwiam bicie frustrujących po ryju, "no bo się nie przykładają". Jak się nie przykładają, to ich nie utrzymuj z własnej kasy, może zaczną się starać. To nie jest tak, że jest jakiś przymus kibicowania Legii. Taki jest mój tryb myślenia, jak widać "kibice" mają inny, no ale jestem przekonany, że ten mój nie jest taki znowu absurdalny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też jestem tego zdania,ale podobno właśnie Rzeźniczak powiedział słowa których nie powinien w obecności kibica Legii i tylko dlatego dostał.W innym przypadku nic takiego nie miało by miejsca.

jakieś info od kumatych? bo gdzieś wyczytałem tylko, że jako jedyny miał odwagę podejść właśnie i coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Też jestem tego zdania,ale podobno właśnie Rzeźniczak powiedział słowa których nie powinien w obecności kibica Legii i tylko dlatego dostał.W innym przypadku nic takiego nie miało by miejsca.

 

A cóż takiego powiedział piłkarz, który jak już ktoś wspomniał co mecz zapier.dala jak dziki osioł, do tego wg kryteriów UEFA jest wychowankiem Legii, ze zasłużył na plombę w ryj?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...