Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

http://www.weszlo.com/news/6844 - jak ktoś nie czytał to polecam, ładnie pokazana ilość wbiegnięć na płytę boiska w Anglii w ostatnim miesiącu ;)

 

Nie wiem jak tam dokładnie wygląda sytuacja, ale odnoszę takie wrażenie, że większość ludzi którzy chodzą na oglądać dobrą piłkę w wykonaniu Manchesterów, Liverpooli czy innych Arsenali, później idą na mecz jakiegoś swojego lokalnego klubu który gra w jakiejś niższej lidze i tam ze spokojnego widza wcinającego słonecznik podczas spektaklu Premiership zmienia się w kibola z browarem w ręku i śpiewem na ustach.

Odnośnik do komentarza

Co prawda I liga ale.. AŻ MI SIĘ GĘBA ZAMIENIŁA W :D

 

 

 

"Stowarzyszenie Kibiców Sandecji serdecznie zaprasza na wycieczkę krajoznawczą do miejscowości Łęczna

 

Cel podróży:

Starostwo Powiatowe w Łęcznej,

al. Jana Pawła II 95a, 21-010 Łęczna

 

Celem podróży jest zwiedzanie Łęcznej, w szczególności budynku Starostwa Powiatowego, który posiada unikalną i ciekawą architekturę.

 

Czas i miejsce zbiórki

sobota 14 maj 2011 rok, godzina 8:00

 

Czas przybycia do celu:

15.30

 

Czas zwiedzania:

60 minut

 

Czas wolny:

16.30 - 19.30

 

W czasie wolnym można w grupie niezorganizowanej obejrzeć mecz 1 ligi Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz.

Spotkanie zostanie rozegrane na znajdującym się nieopodal celu wycieczki stadionie Górnika Łęczna przy Al. Jana Pawła II 13.

 

Bilet na trybunę A (sektory 1-4) kosztuje 20 złotych, na trybunę B - 5 złotych, a na trybunę C (sektor 1-4) 10 złotych. Bilety do nabycia w kasach stadionu.

 

Powrót:

20.00

 

 

UWAGA !!

 

- ubiór dodowolny ale bez akcentów kibicowskich,

- odpowiednie zachowanie i kultura osobista,

- organizator zapewnia transport do miejsca docelowego oraz powrót do Nowego Sącza, pozostałe rzeczy uczestnicy wycieczki organizują we własnym zakresie,

- wszystkie osoby biorące udział w wycieczce mają obowiązek słuchać poleceń organizatorów wyjazdu,

- organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w środkach transportu.

- organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykroczenia lub przestępstwa popełnione przez osoby biorące udział w wycieczce.

- uczestnik wyjazdu, który popełnił wykroczenie lub przestępstwo, odpowiada za nie indywidualne, ze wszelkimi konsekwencjami.

 

 

Osoby, które zapisały się na wyjazdowe spotkanie Sandecji z Górnikiem Łęczna, a nie są zainteresowane wycieczką krajoznawczą, proszone są o poinformowanie o tym fakcie organizatora."

 

 

 

(pipi)łem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Legiocentryzm "ogólnopolskich" mediów jest uroczy. Dzisiaj nagłówek: "mecz o wicemistrzostwo". Jaga ze Śląskiem gra, myślę? Nie, z Legią. To nic, że nawet w razie wygranej Legia musiałaby liczyć na potknięcia wrocławian ORAZ gdańszczan, mecz jest o wicemistrzostwo...

 

Po meczu nagłówek "Legia wyrwała Jagiellonii zwycięstwo". Jaki to wynik wyszarpała? 0-0. No kurde, panie nagłówkarzu z warszawskiego portalu, 0-0 to nie jest wyrwanie zwycięstwa, naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Legiocentryzm "ogólnopolskich" mediów jest uroczy. Dzisiaj nagłówek: "mecz o wicemistrzostwo". Jaga ze Śląskiem gra, myślę? Nie, z Legią. To nic, że nawet w razie wygranej Legia musiałaby liczyć na potknięcia wrocławian ORAZ gdańszczan, mecz jest o wicemistrzostwo...

 

Po meczu nagłówek "Legia wyrwała Jagiellonii zwycięstwo". Jaki to wynik wyszarpała? 0-0. No kurde, panie nagłówkarzu z warszawskiego portalu, 0-0 to nie jest wyrwanie zwycięstwa, naprawdę.

 

Legia grała w 9. przez 30minut rysiek :down:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Legiocentryzm "ogólnopolskich" mediów jest uroczy. Dzisiaj nagłówek: "mecz o wicemistrzostwo". Jaga ze Śląskiem gra, myślę? Nie, z Legią. To nic, że nawet w razie wygranej Legia musiałaby liczyć na potknięcia wrocławian ORAZ gdańszczan, mecz jest o wicemistrzostwo...

 

Po meczu nagłówek "Legia wyrwała Jagiellonii zwycięstwo". Jaki to wynik wyszarpała? 0-0. No kurde, panie nagłówkarzu z warszawskiego portalu, 0-0 to nie jest wyrwanie zwycięstwa, naprawdę.

 

Legia grała w 9. przez 30minut rysiek :down:

 

 

Nie kłóć się - nasz forumowy afrykoamerykanofil zna się na piłce, jak mało kto :teehee:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Legiocentryzm "ogólnopolskich" mediów jest uroczy. Dzisiaj nagłówek: "mecz o wicemistrzostwo". Jaga ze Śląskiem gra, myślę? Nie, z Legią. To nic, że nawet w razie wygranej Legia musiałaby liczyć na potknięcia wrocławian ORAZ gdańszczan, mecz jest o wicemistrzostwo...

 

Po meczu nagłówek "Legia wyrwała Jagiellonii zwycięstwo". Jaki to wynik wyszarpała? 0-0. No kurde, panie nagłówkarzu z warszawskiego portalu, 0-0 to nie jest wyrwanie zwycięstwa, naprawdę.

 

Legia grała w 9. przez 30minut rysiek :down:

 

 

Nie kłóć się - nasz forumowy afrykoamerykanofil zna się na piłce, jak mało kto :teehee:

Przecież on zna się na wszystkim :potter:

 

Jaga grając z przewagą 2 zawodników nie była wstanie strzelić bramki. Szacun Probierz :D

Wygrana Górnika jest na rękę naszym zgodom i to mnie cieszy. Chociaż może jedna ekipa się utrzyma :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Legiocentryzm "ogólnopolskich" mediów jest uroczy. Dzisiaj nagłówek: "mecz o wicemistrzostwo". Jaga ze Śląskiem gra, myślę? Nie, z Legią. To nic, że nawet w razie wygranej Legia musiałaby liczyć na potknięcia wrocławian ORAZ gdańszczan, mecz jest o wicemistrzostwo...

 

Po meczu nagłówek "Legia wyrwała Jagiellonii zwycięstwo". Jaki to wynik wyszarpała? 0-0. No kurde, panie nagłówkarzu z warszawskiego portalu, 0-0 to nie jest wyrwanie zwycięstwa, naprawdę.

 

Legia grała w 9. przez 30minut rysiek :down:

 

 

zaczli w 9 czy w wyniku frustracji/ braku umiejetnosci technicznych posuwali sie do radykalnych rozwiązań?

 

dlatego sie zgodze z murzynem, jaki to sukces legii ? znów poniżej oczekiwań i..znów obstawiłem Jage z podpórka :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

To wspaniały skrót, jako że tak naprawdę chodzi o serię wydarzeń, ostatnie sprzed dwóch dni.

 

Dla "kibica" może bełkot, dla mnie to wygląda jak normalnie po polsku wypisane rzeczy, które robili kibice Śląska, a które zakłócały porządek. Wiem, że dla "kibiców" strzelanie petardami na dworcach to super sprawa i ludzie powinni wam dziękować, że im tak uprzyjemniacie życie, ale niestety niektórzy są walnięci i ich to drażni.

 

Oczywiście samo zamknięcie stadionu to rozwiązanie krzywdzące dla klubu, bo co niby ma wspólnego zachowanie kiboli na wyjazdach z samym stadionem, który należy do najbezpieczniejszych w Polsce? Rozumiem, że chodzi o to, by kibice po jednym tygodniu postu kapnęli się, że może lepiej będzie nie napie'przać petardami na legnickim dworcu, bo w razie kolejnej kary i kolejnego przegapionego meczu już koledzy z trybuny im za takie genialne pomysły "podziękują". Pytanie, czy to usprawiedliwia odebranie sporych pieniędzy klubowi i prawa obejrzenia meczu grupie 99% normalnych widzów...

Odnośnik do komentarza

U nas wojewoda uzasadniła zamknięcie stadionu incydentami podczas środowego spotkania z GKS w postaci transparentów nie związanych z meczem, przeklinania oraz zastraszania w celu nakłonienia do zejścia z trybun w geście protestu xD

 

Na pytanie dlaczego zamykany jest stadion Widzewa, skoro podobne transparenty oraz protest pojawiły się na wszystkich stadionach w poprzedniej kolejce niestety nie umiała odpowiedzieć. Widocznie głupio było jej powiedzieć "bo Tusk mi kazał"

 

@ogórek - jak jesteś widzem, to pozostań przy oglądaniu meczów w tv albo w internecie. Podczas transmisji naprawdę wszystko lepiej widać, masz powtórki, komentatora. Stadion jest dla kibiców (nie mylić z debilami rozpier/dalającymi trybuny), nie dla widzów.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wojewoda odpowiada za swoje województwo, cóż za durne pytanie padło w jej kierunku , ktoś powinien powtórzyć podstawy WOS , te akurat mówiące o kompetencjach władz i ich zakresie w strukturach poziomych. Równie dobrze mogliby jż pytać o zwyczaje kaukazu i, tak samo to dotyka jej kompetencji jak powyższe pytanie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Zwycięzcą "meczu o wicemistrzostwo" okazał się... Śląsk Wrocław. Po dłuższej przerwie powrócił snajper niezwykłego potencjału, czyli Cristian Diaz. Wszedł na drugą połowę przy stanie 1-2, strzelił dwa gole, w tym w ostatniej minucie, po czym... dostał drugą żółtą kartkę (pierwszą dostał minutę wcześniej) za zdjęcie koszulki i za tydzień znowu nie zagra. Geniusz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...