Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to Legia awansowała właśnie na trzecie miejsce, tak że nie ma się z czego cieszyć.

I tak mają puchary, więc co to za różnica?

 

 

Co do meczu. Ale kopanina. Po raz kolejny wchodzący Semir robi różnicę. A Możdżeń kolejny fatalny mecz. On już chyba o konca życia zostanie tym gościem co strzelił gola City.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Cieszy mnie przegrana Śląska - Oby Jagiellonia i Lechia zajęły 3 i 4 miejsce. Blamażu w LE nie chcę.

 

 

PS: "Także" czarno-biały misiu, nie "tak że" czy "tak, że" i_lol.gif

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Rios strzelił gola :D :D cały czas w chłopaka wierzyłem. Meczy nie widziałem, lepsze są rozmowy filozoficzne z Franciszkanami na miasteczku studenckim :D

 

edit: będą jaja jak Widzew się załapie na puchary :D

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Prawie jak w Hiszpanii:

ZL7_01.JPG

 

Ciekawe jakby to wyglądało jakby na trybunach byli kibice, ale podejrzewam że były głośne gwizdy i buczenie ;D

 

 

Tekst piosenki śpiewanej przez kibiców Zagłębia:

 

Znów nad naszą wolność czarne chmury przygnał los.

I rząd bardzo chce uciszyć polskich trybun głos.

Więc kibice w całym kraju głośno krzyczą to.

NIE GŁOSUJĘ NA PO.

 

 

Gdzie są wasze autostrady, Gdzie kolei sieć?

Gdzie hotele, gdzie lotniska, obwodnice gdzie?

W odpowiedzi już zastępczy temat znalazł się

CAŁE ZŁO TO KIBICE

 

=========================================================================

edit: http://www.rp.pl/artykul/2,664391_Zatrzymania_za__Tola_ma_Donalda__Donald_ma_Tole_.html

Edytowane przez Ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyżniewski z zakazem stadionowym?!

 

Jak donosi serwis sport.pl, Andrzej Czyżniewski, dyrektor sportowy Arki Gdynia popełnił poważne wykroczenie łamiąc przepisy ustawy o organizacji imprez masowych. Rozwścieczony dyrektor najpierw w chamski i ordynarny sposób bluźnił w kierunku kibiców zasiadających na "Górce", jednym z sektorów stadionu gdyńskiej Arki, a następnie nie słuchał polecań ochrony obiektu.

 

Cały incydent wydarzył się po spotkaniu z warszawską Legią - Czyżniewski nie potrafił przyjąć ciężaru porażki i jej przyczyn szukał w zachowaniu kibiców. Trudno jednak ich winić - dopingowali wedle nowoczesnych, światowych standardów za pomocą trąbek typu wuwuzela oraz "małyszowych" piszczałek. Przypomnijmy, że wykrzykiwanie przekleństw i niestosowanie się do poleceń ochrony grozi zakazem stadionowym oraz wysokimi grzywnami.

 

Całą sytuację zauważył oraz opisał dziennikarz serwisu sport.pl, Maciej Dzwonnik. Miejmy nadzieję, że zawiadomił już lokalną prokuraturę, bowiem zatajenie przestępstwa również jest wykroczeniem. :teehee:

 

 

Czyżniewski chyba upadł na łeb. Z pretensjami do kiboli. Szkoda, że nie zauważył, że Arka wcześniej grała 28 meczów i nie zrobiła nic by uchronić się przed taką niską lokatą.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

cytuje z : http://www.zpierwszejpilki.com.pl/ekstraklasa/wiadomosci/czyzniewski-z-zakazem-stadionowym/10245/

 

Na sport.pl napisali by: "Jak donosi serwis sport.pl ..." ;)??

 

Nie, ale chodziło mi bardziej o to że cały ten artykuł oparty jest na relacji gazety, która chyba nie jest dla Ciebie wiarygodnym źródłem informacji. nvm

 

Płoccy kibice zostali uniewinnieni, sąd uznał że akt oskarżenia został źle sformułowany. :potter:

Odnośnik do komentarza

I wszystko jest już jasne! Mistrzem Polski oczywiście Wisła Kraków, wicemistrzem Śląsk Wrocław, a podium zamyka Legia Warszawa. W europejskich pucharach zagra jeszcze czwarta w tabeli Jagiellonia Białystok. Z Ekstraklasą żegnają się Arka Gdynia i Polonia Bytom, a Cracovia, która przez prawie cały sezon była pod "kreską" utrzymuje się w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Szacun dla Lenczyka, który przejął zespół w strefie spadkowej i zrobił z niego wicemistrza (+ najwięcej punktów w rundzie wiosennej i najwięcej strzelonych goli), mimo wielu kontuzji praktycznie każdego kluczowego gracza. Nie tylko wiosną, ale w ogóle od momentu przyjścia Lenczyka Śląsk zdobył tyle samo punktów, ile Wisła, co daje przekonanie, że reprezentować nas będą w pucharach najlepsze możliwe ekipy.

 

Trzecią najlepszą ekipą wiosny (i ostatnią, która dawałaby jakieś nadzieje w Europie) był Lech. Bakero też dostał ekipę w dole tabeli. Zatrudniono go chyba zbyt późno, bo zabrakło trzech punktów do pucharów. Strata do odrobienia była zbyt duża i w Europa League nie zagrają oni, a słabsze Legia i Jagiellonia.

Odnośnik do komentarza

Górnik - Wdzew 4:0 - tak się walczy o puchary :potter:

 

Sam jestem na siebie zły, że przed tą kolejką miałem jakiekolwiek złudzenia. Przecież to było oczywiste, że na awansie do LE nikomu poza kibicami nie zależało. Piłkarzykom to by skomplikowało urlopu, trenerowi okres przygotowawczy, a działacze musieli by wypłacić premie, a póki co to mają problem z wypłaceniem całej kasy za awans do ex i co chwila wypływają kolejne informacje o tym od ilu miesięcy piłkarze i trenerzy nie widzieli pieniędzy (ja się pytam, jakim cudem w takich okolicznościach dostaliśmy licencję bez problemu ?).

 

Inna sprawa, to inteligencja zawodników, którzy wykonali odgórny nakaz zarządu bardzo dyskretnie. Położyli się na boisku i przeje/bali 4:0. A trener przez cały mecz siedzi na ławce z miną "co ja mam jutro na obiad ?". W ogóle zero podejrzeń ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...