Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

2. kolejka, 2. hattrick :D

 

Wielki K. i co z tym Podbeskidziem? Miała być rewelacja, mieli walczyć jak w meczach PP z Wisłą czy Lechem, a jak na razie beniaminki walczą o to kto więcej bramek straci w jednym meczu :D

Odnośnik do komentarza

Idzie idzie Podbeskidzie. Wielki K pewnie siedzi jeszcze na stadionie z twarzą schowaną w dłoniach ;)

Ktoś to w ogóle oglądał? Jak wyglądał mecz?

Luzik, już doszedłem do siebie. W sumie dobry mecz Podbeskidzia- mieliśmy nawet jedną ładną sytuację bramkową.

Jedyne, co lekko zasugerowałbym naszemu trenerowi przed kolejnymi meczami, to spokojne wytłumaczenie obrońcom i bramkarzowi, czym są rzuty rożne, i być może dodanie, że od czasu do czasu, dośrodkowaną przez przeciwnika piłkę można wybić, tym samym uniemożliwiając mu zdobycie czterech (a licząc wątpliwy faul na obrońcy- pięciu) goli w meczu z tego stałego fragmentu gry.

Odnośnik do komentarza

A najbardziej rozpierdala wypowiedź Frankowskiego który jest oburzony że kibice przestali ich dopingować i skupili się na pojazdach na policję. Tak mi się czasami wydaje, że ci kopacze to jednak totalni debile. Franek mówi że potrzebują dopingu, bo wtedy się lepiej gra ale nie ogarnia że jak tak dalej pójdzie i płemieł z milicjantami zaostrzy restrykcje, to jedynym dopingiem jaki zobaczy i usłyszy na trybunach będzie mlaskanie ryjami pełnymi popcornu i siorbiącymi coca-colę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

I co z tego? Niech sobie te minusiki w pupki wsadzą ;) Najgorsze jest to że taka zorganizowana akcja się nie uda, to raz. Dwa że protest w formie braku dopingu, flag itd jest bez sensu bo dokładnie do tego oni chcą doprowadzić. Tu trzeba by było zrobić coś takiego:

10tys kibiców z całych Niemiec zjechało się do Berlina i RAZEM protestowali przeciwko uciskom ze stron władz.

@Orson: jednak lepiej będzie jak się nie spotkamy nawet przypadkiem :P

Odnośnik do komentarza

Uważam, że wprost przeciwnie. Wcale nie jest bez sensu taki protest. Wystarczyły 2 kolejki z poprzedniego sezonu, by komentatorzy z C+ zaczęli miauczeć, że mecze bez atmosfery to nie mecze. Brak dopingu odbił się też na frekwencji przynajmniej na BUłgarskiej. Jeżeli kasa się nie bedzie zgadzać, to może właściciele klubów też pójdą po rozum do głowy.

 

Zresztą bawić się na trybunach i udawać że nic się nie dzieje? Zakazują nam piro i sektorówek. Niedługo zakażą stać nam stać na trybunach. Itd itd.

Ja też osobiście nie wyobrażam sobie dopingu, gdy obok mnie siedzi milicjant z jakimś śmiesznym stjułardem i tylko czeka by wypisać mandat i przy(pipi)ić paroletni zakaz stadionowy.

 

Bardzo się ciesze, że akurat w Poznaniu będzie kontynuowany protest z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza

Cracovia przegrywa z Legią 3-1 po trzech "fifowych" bramkach. Takiego przypadku/farta/whatever w jednym meczu to ja nie widziałem chyba nigdy. Każda z trzech bramek strzelonych przez gości była kuriozalna. Nie wiem jak wyglądał cały mecz, bo byłem zajęty innym, lepszym, więc wypowiadam się tylko o bramkach. Mam nadzieję, że się w końcu wezmą w garść, bo w tym roku wiosennego cudu chyba się nikt nie spodziewa.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

To chodzi o to że Pasiaste obrony nie mają, tyle. Piłka niesprawiedliwa? Niesprawiedliwe to jest załatwianie sobie utrzymania pod stołem.

 

edit. Żeby nie było - nie piszę tu o ostatnim sezonie, bo to był cud ;)

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...