Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Legia. Oni tak robią. W zeszłym sezonie mieli taki okres, kiedy przegraliby bodaj 7 meczów pod rząd, gdyby nie gole-kurioza (mniej niż tutaj zawalone przez obrońców, a bardziej losowe) i pomoc sędziów.

 

Obejrzałem mecz Śląska i muszę stwierdzić, że znowu co najmniej dwa gole stracone przez ŁKS były... kontrowersyjne. Nie wiem, jak to wyglądało z Lechem, ale 2-3 gole były podarowane przez sędziego. Tutaj Śląsk miał przewagę, ale kto wie, jak wyglądałby mecz, gdyby pierwsze dwa gole nie zostały uznane. Nie mówię, że karnego/rożnego nie było na 100%, ale sędzia mógł tak uznać i nie byłaby to wielka kontrowersja. Tak więc, mając trochę szczęścia do sędziów, ŁKS mógłby osiągnąć wyniki, które wyglądałaby jednak nie tak fatalnie.

 

Sędziowie nie popisali się na pewno w meczu Górnik-Widzew, kradnąc punkty zabrzanom. Za tak ewidentnie udawany faul Broź powinien dostać drugą żółtą kartkę, a nie możliwość strzelenia z karnego na 1-1.

 

Jak zwykle mam nosa do Ligi Fantasy. Zawiedziony Kosowskim, wywaliłem go w pizdu za Jakuba Bociana, chociaż miałem kasę na kogoś dwa razy droższego. Bocian nie zagrał, a Kosowski zdobył 17 pkt. Nawet nie wiedziałem, że on potrafi tak kopać prawą nogą. Na szczęście punktowali nadal Henriquez, Bruno i Voskamp. W Ekstraklasie zapanowała prawdziwa dominacja graczy zagranicznych. Voskamp i Iliew to kolejni zawodnicy, którzy już teraz wyglądają świetnie na tle ligi, a gdy się zgrają, powinni obaj być w gronie kilku największych boiskowych gwiazd. Z Polaków są wśród nich obecnie tylko Frankowski i Małecki...

Odnośnik do komentarza

W tym sezonie wygląda to już zdecydowanie lepiej niż w całym poprzednim. Dla przypomnienia statystyki z sezonu 2010/11: 3 wygrane, 2 remisy, 10 porażek 10-17 bilans bramkowy.

 

Spokojnie, zostało wam jeszcze 12 wyjazdów, może akurat je przegracie - tracąc po 2-3 bramki w każdym i już statystyki się poprawią ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...