Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) czemu jak pierwszy raz obstawilem mecz Slaska to bramkarz druzyny przeciwnej musi miec mecz zycia? Gdyby nie Pareiko...

 

Malo ktora liga jest tak nieprzewidywalna jak nasza. Zadna?

 

 

Na pewno niewiele. Jak czytam w necie teksty angielskich fanów piłki, że "angielska liga jest najbardziej nieprzewidywalna na świecie", bo Chelsea była pierwsza, a skończyła druga, to mnie śmiech bierze.

 

Ale porażka Śląska była do przewidzenia... co innego styl ich gry.

Odnośnik do komentarza

Fajne były te seryjne strzały rozpaczy z 30-40 metrów :good:

 

W Widzewie nadal gra ofensywna nie istnieje i gole są zdobywane od przypadku do przypadku na ogół przez piłkarzy, którzy mają raczej inne zadania na boisku. Za to poukładana i sensowna gra defensywna to już taki nasz mały znak rozpoznawczy.

 

No, to mamy 22 pkt. Teraz jeszcze jakiś remisik z Wisłą i po zimowej wyprzedaży wszystkiego, co ma jakąkolwiek wartość, w rundzie wiosennej młoda ekstraklasa może zdoła zdobyć ~7 pkt żeby zapewnić utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na czym polega problem w Kolejorzu. Pierwszej połówki nie oglądałem w sumie, tylko ostatnie 10min. i z tego co widziałem w skrótach cisnęli chłopaki. W drugiej to była masakra. Zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Pinheiro kopnął, Burić nie sięgnął. Lech ma szczęście do takich bramek. Od razu przypomina mi się brama Bartczaka albo Pawłowskiego albo Marciniaka.

 

No tak wyje,bią Bakero i co dalej? Jeszcze przyjdzie Stefan Doktor Majewski. Nie jestem za Bakero ale komuś tą grę i wyniki z początku sezonu zawdzięczamy. Ok teraz jest chu.jowo ale faktem jest że Kolejorz nie ma szczęścia. No to nie jest tłumaczenie ale jak nie idzie to nawet żeby na ławce siedział w Lechu The Special One nic nie wejdzie.

 

Ja bym razem z JMB wyje,bał paru tych leni którym nie chce się ruszyć du.py.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na czym polega problem w Kolejorzu. Pierwszej połówki nie oglądałem w sumie, tylko ostatnie 10min. i z tego co widziałem w skrótach cisnęli chłopaki. W drugiej to była masakra. Zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Pinheiro kopnął, Burić nie sięgnął. Lech ma szczęście do takich bramek. Od razu przypomina mi się brama Bartczaka albo Pawłowskiego albo Marciniaka.

 

No tak wyje,bią Bakero i co dalej? Jeszcze przyjdzie Stefan Doktor Majewski. Nie jestem za Bakero ale komuś tą grę i wyniki z początku sezonu zawdzięczamy. Ok teraz jest chu.jowo ale faktem jest że Kolejorz nie ma szczęścia. No to nie jest tłumaczenie ale jak nie idzie to nawet żeby na ławce siedział w Lechu The Special One nic nie wejdzie.

 

Ja bym razem z JMB wyje,bał paru tych leni którym nie chce się ruszyć du.py.

1 - Problem polega na Bakero i jego za(pipi)istej koncepcji w grania w piłkę. (pipi) mać, tego się oglądać nie dało.

2 - No to już w ogóle na wiosnę się zdziwią(no ale najpierw musieli by Kudłatego zwolnić, co jest nierealne). Tym bardziej, że nie zamierzają obniżyć cen biletów...

3 - O to to. Z chęcią bym wy(pipi)ał kilku imprezowiczów/(pipi)elców co też mają kontrakt jak z stąd do Katalonii.

Odnośnik do komentarza

Fajne były te seryjne strzały rozpaczy z 30-40 metrów :good:

 

W Widzewie nadal gra ofensywna nie istnieje i gole są zdobywane od przypadku do przypadku na ogół przez piłkarzy, którzy mają raczej inne zadania na boisku. Za to poukładana i sensowna gra defensywna to już taki nasz mały znak rozpoznawczy.

 

No, to mamy 22 pkt. Teraz jeszcze jakiś remisik z Wisłą i po zimowej wyprzedaży wszystkiego, co ma jakąkolwiek wartość, w rundzie wiosennej młoda ekstraklasa może zdoła zdobyć ~7 pkt żeby zapewnić utrzymanie.

 

Jeszcze zwycięstwo z Górnikiem by się nam przydało :) To wtedy z czystym sumieniem mogą sprzedać Ugo czy Dudu, żeby mieć na spłatę pensji dla reszty drużyny i grać młodą ekstraklasą i 7 obrońcami w składzie jak dziś.

Odnośnik do komentarza

Myślę że przydałoby się tutaj jak za dawnych lat wlecieć na trening i przemówić co niektórym do rozsądku, bo to co teraz odpierdalają przechodzi ludzkie pojęcie. (pipi)eni celebryci.

 

<mam wy(pipi)ane co o tym sądzi obrońca moralności i ekspert Ogqozo >

 

;P

 

PS. Niech może jaki moderator przeniesie to do tematu o Lechu.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

ten Pan jest obecnie bezrobotny:

 

610x.jpg

 

i do tego mógłby kontynuować hiszpańskie podejście do treningów, taktyki i ustalania pierwszego składu :D

 

edit: btw. gość trochę podobny do waszego nowego prezesa, tyle że trochę więcej włosów na głowie ma xD

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...