Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale możemy się pośmiać z braku strzałów na bramkę itp. tylko że statystyka nie gra.

Nie ma bezstronnych kibiców. Nikt normalny gówna zwanego ekstraklasą nie ogląda dla przyjemności ;) Oglądasz to, bo kibicujesz* jakiemuś zespołowi.

Kaziu raczej

 

*w szeroko pojętym rozumieniu.

 

 

60% posiadania piłki wynika z głupiego przeświadczenia JMB, że podawanie w szerz boiska przybliża drużynę do strzelenia gola.

 

 

Barcelona non stop klepie w szerz :)

 

 

Tylko oni po kilku klepkach wyrywają do przodu, a Lech jak wyrwie, to piłka ląduje w trybunach lub pod nogami pomocników drużyny przeciwnej ;)

Tak to na dziś dzień widzę. I cholernie mnie to w(pipi)ia.

 

 

PS. Jakiś mod może to przenieść do tematu o Lechu. Bo jak zwykle najlepszy polski klub zdominował temat o ekstraklasie ;)

Odnośnik do komentarza

Kaziu Węgrzyn powiedział, że Lech ma ogromne problemy ze stwarzaniem sytuacji. Natomiast czy "większość zespołów przyjeżdża do Pozniania się bronić" to i tak inna sprawa przecież. Może trener mówi przed spotkaniem: "panowie, bronimy się", i oni naprawdę chcą, ale tak przypadkiem wychodzi, że nie ma się przed czym bronić.

 

Generalnie tylko wyraziłem rozbawienie tekstem o tym, że trzeba się jakoś specjalnie bronić przed najmniej skutecznym zespołem ligi. Nawet Lechia w ostatnich pięciu meczach coś strzeliła. Raz, ale zawsze.

Odnośnik do komentarza

Nie Lechia strzeliła tylko Stawario strzelił ;D

 

Dla mnie to jest do dzisiaj tajemnica jak koleś, który nie mieścił się w składzie pierwszoligowego Widzewa od dwóch sezonów jest żelaznym stoperem nieźle spisującego się Ruchu. Tzn. wiadomo jak, jest ulubieńcem Fornalika, tylko pytanie skąd to uwielbienie się bierze. W czasie gry w Widzewie każda jego interwencja to było bezpośrednie zagrożenie bramki.

Odnośnik do komentarza

Dosc trudno mi uwierzyc, zeby najbardziej wplywowy czlowiek w PZPN ot tak odpuscil. Bezposrednio? Tak, zniknie ze struktur. Posrednio? Watpie. Ma za duze wplywy, za duzo swoich ludzi i za duzo wie o wszystkim i wszystkich w tej organizacji. Ciekawie zacznie sie wtedy, gdy naprawde Zdzicha wymiksuja z PZPN, ten sie wk*rwi i zacznie ciagnac za soba innych.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

1-0 kolejne 3pkt zdobyte. Sędzia Piasecki nie poradził sobie z tą kopaniną...

 

Na dzisiejszym meczu ponad 1000 dzieciaków z małopolskich podstawówek, domów dziecka. Dzieci zasiadły w centralnej części naszego młyna, zaprezentowały oprawę oraz głośno dopingowały przez cały mecz. Dostały również mikołajkowe upominki.

 

W pewnym momencie była kontrowersyjna (patrząc z trybun) sytuacja gdzie Iliev był (?) faulowany w polu karnym, na co dzieciaki zaintonowały: Sędzia kalosz!

Ogólnie dużo śmiechu i serce rosło gdy taki maluch jeden z drugim wychodził na gniazdo i zaczynał prowadzić doping :D "od małego na całego!"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...