Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No, niesłusznie uznana pierwsza bramka, ewidentnej ręki Jodłowca w polu karnym sędziowie też nie widzieli. Swoją drogą dobrze, że jesteś Majdan. Powiedz po ile zrzucaliście się na Siejewicza i spółkę?

 

Eh, trzeba będzie niestety gonić ległę w poniedziałek.

 

Spójrz proszę na tabelę. I na przyszłość: nie dawaj upustu swoim małomiastowym kompleksom. 

 

Trzymaj poziom, o ile oczywiście umiesz. 

A nie wiem czy mam prawo tego od Ciebie wymagać, bo czytać ewidentnie nie potrafisz. Maiden, nie żaden Majdan. 

 

A przekaz z flagi, kieruję do Ciebie. 

 

13wisla2_f26.jpg

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No, niesłusznie uznana pierwsza bramka, ewidentnej ręki Jodłowca w polu karnym sędziowie też nie widzieli. Swoją drogą dobrze, że jesteś Majdan. Powiedz po ile zrzucaliście się na Siejewicza i spółkę?

 

Eh, trzeba będzie niestety gonić ległę w poniedziałek.

 

nie trzeba zrzuty , Siejewicz wie komu się naprawdę kibicuje w Polsce !

co do gonitwy .......... to zapraszam w czerwcu na Stare Miasto , wypijemy coś , poświętujemy .

Odnośnik do komentarza

- Drodzy Państwo, po obejrzeniu zapisu video sytuacji po której zespół gości zdobył bramkę, no cóż, jako szef zespołu sędziowskiego z przykrością stwierdzam, że rzeczywiście popełniłem błąd. Firmuję to swoim nazwiskiem. Wypada tylko przeprosić zespół Wisły Kraków, zespół gospodarzy, że w tej sytuacji została uznana nieprawidłowo zdobyta bramka - powiedział Siejewicz.

 

(pipi) Ci w pysk panie Siejewicz. Razem z tymi swoimi przeprosinami.

 

550329_541585825892054_960641725_n.jpg

 

 

 

i coś pozytywnego:

 

558785_497710896950105_315003228_n.jpg

 

najlepszy mecz od derbów

 

 

 

btw. Maiden, dlaczego próbowaliście spalić swoją flagę? 

 

 

:D

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza

Ofsajd (Oran?), chciałeś być śmieszny, bo dobrze wiesz, że od wielu lat:
 

 

a) Nikt nie wjechał do Krakowa z tak skomplikowaną (potrójną) oprawą. O piro nie wspomnę. Każdy kto odpali Twój filmik, bez trudu skuma, że flagę podniesiono przez piro. Zresztą, troszkę zadymiliśmy wasz stadionik, ostatnio, tak godnie, zaprezentowali się Belgowie z Liege. 

b) Nikt nie zaserwował tak grubego dopingu.

c) Wisła jest cienka jak sik pająka. To. że Legia wygrała tylko 2:1 z tak słabą drużyną uważam wręcz za coś niepokojącego. 

Sorry ziomek, no bonus. 

Aha: i gifka z Kuciakiem pod kątem 75 stopni, daruj sobie. 
To już tłusta żenua. 
 

@Sem.Maz.: Minusuj mi posty. Mój profilek będzie czerwony na forumeczku dla konsolomaniaczków.

Kitę będę miał miękką. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

pisz na trzeźwo następnym razem.

 

a / oprawy faktycznie takiej nie było, w ogóle tego typu oprawy są rzadkością w Polsce, na filmiku doskonale widać że ktoś żywiołowo gasi coś co zajarało się pod flagą z perspektywy stadionu wyglądało to jakby spalił się fragment flagi, bo przez dłuższą chwilę trzymali ją podwiniętą do góry w tym miejscu. Co do rac zawsze są na propsie, równie dobrze stadion zadymił chociażby Górnik

 

b / pod względem dopingu zaprezentowaliście się na pewno gorzej niż Ruch i Górnik, chociaż oni przyjeżdżali w  400 osób mniej, bez szału.

 

c / haha niepokojące może być co najwyżej to że sędziowie wygrali ten mecz, a nie wy.

 

gifek? :D chłop wyleciał z piłką pół metra za linię i sędzia tego nie zauważył, tak samo jak dośrodkowanie przy pierwszej bramce i zagranie ręką trzymaną w pozycji prostopadłej do torsu (co oczywiście jest naturalnym ułożeniem ręki :D) - to jest tłusta żenua.

 

po za tym nie wiem o co się tak rzucasz, w swoim poście w żadnym miejscu nie pojechałem po krawaciarzach, ale Twoja reakcja pokazuje że nieświadomie musiałem mocno ukłuć.

 

wyśmienicie. 

Odnośnik do komentarza

pisz na trzeźwo następnym razem.

 

a / oprawy faktycznie takiej nie było, w ogóle tego typu oprawy są rzadkością w Polsce [bla bla bla]

po za tym nie wiem o co się tak rzucasz, w swoim poście w żadnym miejscu nie pojechałem po krawaciarzach, ale Twoja reakcja pokazuje że nieświadomie musiałem mocno ukłuć.

 

wyśmienicie. 

 

 

Mitomanie,

 

Kibicowsko: takie oprawy w naszej lidze nie są rzadkością. Takiej oprawy w naszej lidze jeszcze nie było.

Nikt nie zaserwował potrójnej kartoniady. W dodatku na wyjeździe. Tylko Legia jest zdolna do zaprezentowania czegoś tak skomplikowanego. 

 

Piłkarsko: powtórzę; uważam, że to wstyd, że Legia nie pojechała tak miernej drużyny różnicą trzech bramek. 

 

A co do krawaciarzy, skoro już narzuciłeś temat:

 

13wisla2_f11.jpg

 

i_lol.gif

 

Odnośnik do komentarza

W związku z rażącymi błędami sędziów podczas meczu 22. kolejki Wisła Kraków – Legia Warszawa Wisła Kraków SA informuje, że w dniu jutrzejszym złoży oficjalny protest do Kolegium Sędziów Piłkarskiego Związku Piłki Nożnej oraz Ekstraklasy SA dotyczący poziomu pracy arbitrów.

13659501665775.jpg

Brak profesjonalizmu w pracy szóstki sędziowskiej widoczny był nie tylko w decyzjach, jakie zostały podjęte podczas meczu Wisła – Legia. Po zakończeniu spotkania sędzia asystent, Konrad Sapela, podbiegł do jednego z chłopców podających piłki, który jeszcze w trakcie spotkania wypowiedział zdanie: „Co to jest za sędziowanie, przecież to był spalony”, i zaczął na niego krzyczeć oraz straszyć tym, że już nigdy nie będzie pomagał w czasie meczów Wisły. W obronie kilkunastolatka stanął drugi trener drużyny gospodarzy, Maciej Musiał, który zwrócił głośno uwagę Konradowi Sapeli, szczycącego się tytułem zawodowego arbitra, że ma się tak nie zachowywać. Opis powyższej sytuacji został zawarty w protokole sędziowskim, ale zabrakło w nim relacji z zachowania sędziego Sapeli. Zachowanie sędziego Sapeli uważamy za karygodne, grubiańskie i nie licujące z powagą pełnionej przez niego funkcji i nie pozostawimy bez naszej reakcji.

 

W protokole sędziowskim znalazło także się przedstawienie sytuacji, kiedy po meczu do pokoju sędziów wszedł prezes Wisły Kraków SA, Jacek Bednarz, i powiedział do arbitrów: „Panowie, gratuluję, po raz kolejny nas okradliście. Będziecie w galerii tych, którzy nas okradli”.

 

W tym celu najbliższej przyszłości Wisła Kraków SA postanowiła w szatni sędziowskiej urządzić „Galerię Sędziowskich Sław”, które w szczególny sposób swoimi decyzjami przyczyniły się do pozostania w szczególnej pamięci zawodników, trenerów i kibiców naszego klubu. Ufamy, iż taka prezentacja pozwoli każdorazowo arbitrom naszych meczów właściwie się przygotować i zmotywować do jak najlepszego, profesjonalnego i bezstronnego wypełniania swoich obowiązków. Mamy również nadzieję, że galeria ta będzie przypomnieniem, że zarówno Wisłę Kraków, jak i naszych gości, interesuje wyłącznie profesjonalne i bezstronne sędziowanie, które w żaden sposób nie narusza przepisów gry, zasad fair play oraz nie psuje widowiska piłkarskiego poprzez wypaczanie ich wyników. Przy okazji apelujemy, aby szanowni arbitrzy, brylujący ostatnio w przeprosinach naszego i innych klubów, zechcieli przynajmniej tyle samo czasu, co na pisanie usprawiedliwień, poświęcić na samodoskonalenie warsztatu sędziowskiego oraz swoich indywidualnych i zespołowych umiejętności. Jesteśmy bowiem przekonani, że przynajmniej w Krakowie, będzie to z pożytkiem dla wszystkich zainteresowanych, w tym szczególnie przepraszających i tych, którzy być może niedługo znowu będą się tłumaczyć.

 

W pomieszczeniu tym znajdą się m.in. przeprosiny Marcina Borskiego czy Huberta Siejewicza, skierowane do pierwszej drużyny Wisły Kraków, a także galeria zdjęć, dokumentująca pomyłki sędziowskie, z bijącym rekordy popularności zdjęciem z meczu Wisły z Legią, kiedy to zawodnik Wojskowych dośrodkowuje piłkę zza linii końcowej tuż przed oczami Sebastiana Jarzębaka.

 

Powyższe pismo zostało wysłane do szefa sportowej redakcji nc+, Tomasza Smokowskiego. Uwagi w nim zawarte zostaną przedstawione podczas wieczornego programu „Liga+ Ekstra” na antenie Canal+ Sport.

 

Wisła Kraków SA

 

 

:D

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł Wisły, no bo przecież jakoś Legia musi mistrzostwo zdobyć, byle po trupach, tak jak w roku 1994...

 

Co do dzisiejszego meczu Górnik-Podbeskidzie :

 

Nasi piłkarze jak dla mnie wyszli ze świadomością że chcą ten mecz przegrać, gdyby nie to że Podbeskidzie za przeproszeniem nie potrafiło wykorzystywać wpadek naszych piłkarzy, w tym super drewna Zahorskiego i Boninia, to mogłoby być 3:0 dla Górali.

Odnośnik do komentarza

Robi się coraz bardziej  niebezpiecznie dla Pogoni :/ już tylko 5 punktów przewagi nad  Podbeskidziem ,a za 6 dni  mamy  mecz z Legia i pewnie będzie bez punktów .Partacze swoimi wyczynami na wiosnę zafundowali nam emocje do końca   .Pozostało jedynie liczyć ,że na koniec wzniosą się na wyżyny swoich marnych umiejetności :/.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł Wisły, no bo przecież jakoś Legia musi mistrzostwo zdobyć, byle po trupach, tak jak w roku 1994...

 

Co do dzisiejszego meczu Górnik-Podbeskidzie :

 

Nasi piłkarze jak dla mnie wyszli ze świadomością że chcą ten mecz przegrać, gdyby nie to że Podbeskidzie za przeproszeniem nie potrafiło wykorzystywać wpadek naszych piłkarzy, w tym super drewna Zahorskiego i Boninia, to mogłoby być 3:0 dla Górali.

Cześć Dydelu,

 

Masz jakieś ale, do zdobycia przez Legią mistrzowstwa Polski w 1994 roku?

 

 

Godlewski na TT: Z.Przesmycki szef polskich sędziów ocenia, że karnego dla Wisły nie było po "nabitej" ręce Jodłowca.Za błąd przy 1 golu wini asystenta Siejkę.Przesmycki nie ma najmniejszych wątpliwości że Parejko powinien dostać czerwoną kartkę za niebezpieczny atak na Koseckiego.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...