Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

ooo jak maidena boli i piecze. zamiast znowu pisac bzdury idz moze wytrzec lzy rzeznikowi albo podciagnij koseckiemu te rozowe spodenki bo mu zaraz (pipi) z nich wyskoczy. musialbym miec chory leb albo byc toba drogi kibicu legii zeby sukcesy swojego klubu cieszyly mnie mniej niz porazki rywali. oczywiscie ze wasze kompromitacje zawsze sprawialy mi radosc, ale nie czuj sie ani troche wyjatkowy bo nie tylko twojej druzynie od malego zycze porazki. kucharczyk znowu popisal sie debilizmem i przebil w tym berga a nie pokazal ze ma jaja. dalsze placze ze gornik podobno rozlozyl nogi przed kolejorzem to juz nie wiem jak traktowac, potraktuje jako zart tak jak caly ten twoj klub. nie wiem tez jakie znaczenie ma uklad tabeli przed podzialem, mniej wiecej takie jak w 6, 14 i 21 kolejce czyli zadne. liczy sie uklad tabeli po 37 kolejce, a gdzie po niej byl twoj klub to przypominac ci nie musze bo i tak pewnie nie mozesz juz wysiedziec od bolu dupy. no i porazka ze stjarnanem prawie rok temu, poleciales ladnie. jesli los tak chcial ( :sorcerer: ) i droga do majstra prowadzila przez kompromitacje ze stjarnanem, 2 miejsce po rundzie zasadniczej czy nawet porazke w pp z wami to warto bylo cierpiec bo teraz ten sukces smakuje jeszcze lepiej. najwazniejsze co bylo do wygrania jest w poznaniu i tyle. nie odpisuj, nie przeczytam nawet bo nie masz zadnych racjonalnych argumentow w tej sprawie i ciagle krecisz sie wokol tych samych oklepanych bzdur. oszczedz sobie wstydu.

 

a teraz ide ogladac gale, i drugi juz dzien, tym razem na spokojnie, delektowac sie sukcesem Kolejorza.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

ooo jak maidena boli i piecze. zamiast znowu pisac bzdury idz moze wytrzec lzy rzeznikowi albo podciagnij koseckiemu te rozowe spodenki bo mu zaraz (pipi) z nich wyskoczy. musialbym miec chory leb albo byc toba drogi kibicu legii zeby sukcesy swojego klubu cieszyly mnie mniej niz porazki rywali. oczywiscie ze wasze kompromitacje zawsze sprawialy mi radosc, ale nie czuj sie ani troche wyjatkowy bo nie tylko twojej druzynie od malego zycze porazki. kucharczyk znowu popisal sie debilizmem i przebil w tym berga a nie pokazal ze ma jaja. dalsze placze ze gornik podobno rozlozyl nogi przed kolejorzem to juz nie wiem jak traktowac, potraktuje jako zart tak jak caly ten twoj klub. nie wiem tez jakie znaczenie ma uklad tabeli przed podzialem, mniej wiecej takie jak w 6, 14 i 21 kolejce czyli zadne. liczy sie uklad tabeli po 37 kolejce, a gdzie po niej byl twoj klub to przypominac ci nie musze bo i tak pewnie nie mozesz juz wysiedziec od bolu dupy. no i porazka ze stjarnanem prawie rok temu, poleciales ladnie. jesli los tak chcial ( :sorcerer: ) i droga do majstra prowadzila przez kompromitacje ze stjarnanem, 2 miejsce po rundzie zasadniczej czy nawet porazke w pp z wami to warto bylo cierpiec bo teraz ten sukces smakuje jeszcze lepiej. najwazniejsze co bylo do wygrania jest w poznaniu i tyle. nie odpisuj, nie przeczytam nawet bo nie masz zadnych racjonalnych argumentow w tej sprawie i ciagle krecisz sie wokol tych samych oklepanych bzdur. oszczedz sobie wstydu.

 

a teraz ide ogladac gale, i drugi juz dzien, tym razem na spokojnie, delektowac sie sukcesem Kolejorza.

 

Jesteś ćwierćinteligentem lub też skutecznie na takiego pozujesz. Napisałem wyraźnie, sezon w wykonaniu Legii oceniam na 3+. Przegranie ligi jednym punktem przy: (a) zdobyciu PP, (b) wygraniu grupy w LE oraz ogólnie, dobrej postawie w pucharach nie mogę oceniać jednoznacznie źle - o żadnym, wyimaginowanym przez Ciebie "bólu dupska" nie ma mowy. 

 

Twe austriackie gadanie o argumentach merytorycznych poprzedza wpis o różowych spodenkach Koseckiego. Cóż, ja rozumię, że wy długo lubowaliście się w pewnym defensorze który palcem grzebał Smolarkowi w pupie (lub na odwrót), ale my się chłopcami w Warszawie nie ekscytujemy. Chciałbym to samo móc napisać o was, ale po waszych wpisach na forum przypomina mi się casus pewnego dyrygenta. 

 

11top30l_f24.jpg

 

Oglądanie gali dobitnie świadczy o waszej maleńkości - to co się stało jest dla was czymś wyjątkowym. Cóż, szczerze, nie pamiętam kiedy ostatni raz sam ją oglądałem. Wydaję mi się, że w 2002 r.

 

Ale miałem być merytoryczny, uprzejmie proszę: wasz klubik ma bardzo młodą historię. Jest bez tradycji. Legia za to była, jest i wielka pozostanie. Pamiętam, że od dziecka zawsze z kimś walczyliśmy o MP z Zabrzem, Widzewem, sąsiadkami, Wisłą - zawsze byliśmy na piedestale. A kluby typu Amica Wronki, czy ongiś Lech Poznań błąkały się w okolicach millenium w niższych ligach.  

 

Takie fakty, sorry, no bonus here. 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

no widze wlasnie ta okladke w przegladzie

17682_10153474718238304_6547250883287657

napisali to jakby juz co najmniej cala trojka siedziala z rutkiem przy kontrakcie. srednio w to wierze. za semirem ida liczby no i caly czas ma to cos w lewej girze ale w takim razie hamalainen chyba odchodzi bo stilic-jevtic-kacper razem to nie wiem jak skorza mialby to pogodzic. robak jest do wziecia za 100tysi euro i na forum lecha ktos rzucil ze jutro ma byc w poznaniu na testach. po plotkach z paixao to wlasnie jego bym wolal najlepiej razem ze zwolinskim. no i dudka, syn skorzy. poziomu to on nie podniesie, ale zanizyc tez nie powinien. jesli jakies ziarno prawdy w tym jest to zostaje tylko sie modlic zeby dudka nie byl w miejsce karola bo na dzien dzisiejszy to jest przepasc przeogromna miedzy nimi.

 

ale dobrze, niech gadaja

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wasz spiker ma niesamowita inteligencje równą zeru :D

 

 

Jaki klub, taki spiker.

 

Ten spiker byl najlepszy w Polsce. Fajnie, ze mial wlasne zdanie i nie bał się go wypowiadac. Rozumiem, ze jak ktos ci pluje w twarz, to ty mowisz, ze deszcz pada? :) Wiekszosc druzyn, ktore przyjezdzaja na lazienkowska, wiecej bluzgaja na Legie niz dopinguja swoj klub. Pomysl troche.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

pomysl lepiej ty troche,to jest oficjalny przedstawiciel klubu jak prezes, trener, masazysta czy pilkarz - moze niech kazdy zacznie gadac co sadzi - niech trener po meczu na konferencji lub pilkarz niech gada do kamery " no pokonalismy legie, cieszymy sie wszak zawsze i wszedzie legia yebana bedzie" albo "rozyechalismy te (pipi)y chorzowskie, dziwie sie ze ten niemiecki klub gra w ekstraklasie" 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...