Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kuciak odchodzi z legii a w jego miejsce za pol roku (ktore spedzi gnijac w rezerwach xDDDD) przyjdzie 33-letni cierzniak z kontraktem na 3 lata XDDDDDD juz i tak jest za smiesznie ale jako bonus dodaje jego wywiad 

Radosław Cierzniak broni w Dundee United od dwóch lat. Odegrał istotną rolę przy transferze do Kolejorza szkockiego obrońcy Barry'ego Douglasa. Wcześniej bramkarz był zawodnikiem Amiki Wronki i Lecha Poznań. Jak podkreśla, chętnie wróciłby do Kolejorza. - Może nie w obecnej sytuacji, ale tak ogólnie. Na koniec kariery na pewno chciałbym wrócić. Fajnie byłoby być drugim Krzyśkiem Kotorowskim, który jest niezniszczalny. Mam dla niego wielki szacunek. Jak już "Kotor" odejdzie, to kto wie... Lech to mój klub, od zawsze mu kibicowałem i może będzie mi dane zaistnieć w jego barwach. 

 

dodatkowo hamalainen najblizszy czas spedzi leczac kontuzje lydki, podobno dosc powazna xdddddddd chlopaczki ze stolycy pieknie pokazuja ile wart jest ich skauting oraz akademia skoro biora emerytowanych kopaczy i to z naszej ligi  :pawel:

 

 

 

a w Lechu spokojnie i z glowa, jestem bardzo zadowolony. Nielsen swir do ataku i reprezentant Czarnogory za Barrego.

wpkwwluy.jpg

 

euzvraur.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cierzniak Cierzniakiem- czy bedzie bronil on czy Malarz, wielkiej roznicy nie bedzie (zwlaszcza, ze za chwile moze byc tak, ze w obronie bedzie gralo 3 reprezentantow Polski i jeden repr. Czech na Euro, a wtedy od bramkarza mniej powinno zalezec), ale zapowiada sie ciekawa rywalizacja skautingu Lecha I Legii- jedni I drudzy wyhaczyli nowego lewego obronce. Tam doswiadczony Czarnogorzec z calkiem niezlym cv, tu Czech z bundesligi- wyglada to interesujaco. Zobaczymy za pare miechow, kto sie lepiej spisal przy obserwacjach i bardziej na premie zasluzyl.

Spoko, bo takie historie dodaja smaczku juz i tak bardzo zacietej i budzacej duze emocje rywalizacji obu klubow.

...a ze i Piast sie ciekawie wzmocnil, i Cracovia (choc ona stracila Rakelsa), to zapowiada sie najbardziej ekscytujaca wiosna od kilku sezonow. Ja juz w kazdym razie odliczam dni i nie moge sie doczekac- ZACZYNAC JUZ, KUR.VA!!

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Przecież Cierżniak nie przyjdzie na pierwszego bramkarza. Ja tam po cichu, że szanse dostanie... Pewien 17 latek :)

A co do KH: Prezes Legii Bogusław Leśnodorski - nazywany familiarnie Bogusiem - czuje się w Poznaniu swobodnie, jak u siebie. Wpada do "Kolejorza" jak do supermarketu, bierze co chce z półki, resztę rezerwuje, albo tylko ostentacyjnie ogląda - tak żeby wszyscy widzieli, że ogląda - i wychodzi. Co gorsza, wychodzi z zapowiedzią, że miło mu się tu robi zakupy, więc jeszcze wróci.

:hi:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...