Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Pogon jak wygra to ma szanse na puchary, zaglebie z Piastem nie gra juz o nic z kolei. Mam deja vu z 2012 i 2015 wlasnie.

Piast mistrzem.

Szkoda tylko, ze tydzien po lidze straca Wacka, Nespora i Murawskiego, po czym dostana wpier.dol gdzies za Kaukazem i tyle bedzie z ich popisow w Europie. A potem placz, ze polskie druzyny od pierwszych rund muszo zaczynac eliminacje i za krotkie wakacje majo.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Faktycznie, cos mi sie poyebalo. A, to spoko, to jednak moze zostaniemy tym mistrzem, choc ja jednak ciagle mam przed oczami scenariusz typu: przed meczem kontuzje Pazdana i Jodlowca, Guillerme niezdolny do gry po Lechii, w trakcie meczu czerwona dla Borysiuka, 0:0 i nara, znowu chuy.

 

Czemu te cwoki choc jednego sezonu nie moga zagrac na miare budzetu i potencjalu i zapewnic sobie tytul duzo wczesniej? Co roku mnie wkur.wiaja...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Niestety nie będzie raczej polskiego Leicester. Nie wierzę żeby Pogoń gryzła trawę w meczu z Legią.

Przy okazji grupa spadkowa obnażyła głupotę systemu, w którym gra się przez cały sezon o 1,5 pkt. Podbeskidzie miało grać w grupie mistrzowskiej, a po 7 kolejkach spada z ligi, podczas gdy bezapelacyjnie najgorsze przez cały sezon Zabrze ma szansę w ostatniej chwili uciec spod topora. Inna srawa, że jak sie w 7 meczach zdobywa 1 punkt, to pretensje trzeba mieć głównie do siebie.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie będzie raczej polskiego Leicester. Nie wierzę żeby Pogoń gryzła trawę w meczu z Legią.

Przy okazji grupa spadkowa obnażyła głupotę systemu, w którym gra się przez cały sezon o 1,5 pkt. Podbeskidzie miało grać w grupie mistrzowskiej, a po 7 kolejkach spada z ligi, podczas gdy bezapelacyjnie najgorsze przez cały sezon Zabrze ma szansę w ostatniej chwili uciec spod topora. Inna srawa, że jak sie w 7 meczach zdobywa 1 punkt, to pretensje trzeba mieć głównie do siebie.

z tym Podbeskidziem to nie jest jeszcze takie pewne, brakuje im 2pkt do Zabrza, wygrywajac ostatni mecz mogą przesunac sie na 15 (7) miejsce. A Ruch, w ktorym panuje wielki burde moze spasc z ligi. pewnie slyszeliscie ze chcieli wysępić od miasta 18mln, ale miasto pokazalo im fakju i daje tylko 6. ja to widze ze Ruch juz w 1 lidze jest, albo i nawet nizej.

Odnośnik do komentarza

glupoty piszesz, ruch chcial od miasta pozyczke 18mln i dostal zgode na 18mln w trzech ratach po 6mln

 

pierwsza rata juz przelana, kolejne dwie zamrozone bo smagorowicz(glowny udzialowiec ruchu) zdaniem wladz chorzowa nie przestawil wystarczajacych zabezpieczen dla tej pozyczki

 

jesli przedstawi zabezpiczenia dalsze dwie raty pojda z dnia na dzien, dziennie to urzad miasta potwierdza

Odnośnik do komentarza

Albo te farmazony wielkich pilkarskich ekspertuf na Sport.pl:

- na jakich pozycjach musi sie wzmocnic Legia, zeby awansowac do LM? (chuy, ze jeszcze pare kolejek do konca, kto by sie przejmowal szczegolami)

o Nikolic bedzie mial duzo ofert, wiec jak odejdzie, to bedzie potrzebny jakis rownie bramkostrzelny napastnik.

 

Nosz kur.wa, serio?? :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Ja tam na ta LE nie narzekam- tam przynajmniej mozna cos powalczyc, a i mecze tez potrafia ciekawe byc. W LM byloby pewnie 0z:0r:6p, bramki 1:27, do tego kosztem jeszcze wiekszego cieniowania w lidze, bo kto by sobie w weekend zawracal glowe jakimis Niecieczami czy innymi Lecznymi, jak we wtorek Real lub Barcelona przyjezdza. Jedynie prestiz i kasa bylyby, to fakt.

Odnośnik do komentarza

za sam awans do fazy grupowej LM jest chyba wiekszy hajs niz za awans + komplet zwyciestw w fazie grupowej LE, nie mowiac juz o samym prestizu dla klubu, zysku z reklam, biletow itp

 

tak duzy kraj jak polska, gdzie jeszcze tyle inwestuje sie w futbol wrecz powinien miec regularnie jednego uczestnika fazy grupowej LM (szczegolnie juz od kilku lat gdzie dzieki reformie platiniego nie ma szans w eliminacjach na trafienie swiatowej elity), niestety od lat problemy te same - przeszacowani pilkarze, tu nie bedzie normalnie jak grajek nie potrafi porzadnie kopnac pilki a inkasuje 100tys miesiecznie

Odnośnik do komentarza

Kolo się zamyka - póki płaci się u nas za piłkarza max 2mln €, szansa jest najwyżej raz na 5 lat wyjść z grupy w LE to jaki poważny piłkarz przyjdzie, a grać młodymi polakami kupowanymi po kraju to wiemy jak się kończy. Rodzynki jak Nikolić, Rudnevs grają po sezon-dwa i odchodzą za dużą kasę kończąc szybko karierę na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Legia będzie mistrzem.

 

Stach ma jaja z tytanu co pokazał w meczu z Lechią. Odpuścił mecz na trudnym terenie, osczędził drużynę kadrowo, oszczędził jej morale, aby wziąć całą pulę. 

 

Jędrzejczyka wykupią na 100 proc. A i parę innych, bardzo ciekawych transferów będzie. Wait and see. I wcale się nie zdziwię jak Boguś wyciągnie z Wielkopolski karolka  :sorcerer: .

 

81c9cab7bfc311c38c5756af9b0895f7,640,0,0

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Karol juz jest za dobry, zeby w tej lidze zostawać jeszcze dłużej. Tzn. chciałbym, zeby przyszedł i myśle, ze u nas jeszcze by sie rozwinął (zwłaszcza grając w LM), ale zwyczajnie w to nie wierze. Zagra pare dobrych meczy w czerwcu i pójdzie za pare baniek za granice. To juz prędzej Kaminski byłby do ściągnięcia pewnie (na tej samej zasadzie, co Hama), tyle ze nie wiem, czy by u nas pograł w ogole.

Mowię, jak jest.

Ja osobiście z Lecha to widziałbym w Legii np. Tetteha. Dobra technika, siła i niesamowity spokój- szacunek dla Lecha za ten transfer. Jak z Jodła zaryglowaliby środek boiska, to nie byłoby chuya w lidze- mysz by sie nie prześlizgnęła (a i w pucharach by pewnie zawalczyli konkretnie). Zwłaszcza, ze obecnie nie mamy wartościowego zmiennika dla Jodły- jak wypada, to w środku jest dramat. Borysiuk to jednak nie ta sama klasa.

Do tego Kadar tez by sie nadal- dobry, twardy obrońca. Zawsze tez w Jevticia mocno wierzyłem (bardziej niz np. w Kaspra), ale przy Urbanie o dziwo zamiast sie stać liderem to zjazd zaliczył. Spodziewałem sie, ze po odejściu Kaspra wezmie ta ligę szturmem, a tu huk. Pawłowski tez wiadomo by dał radę, ale dopiero co nowy kontrakt podpisał, wiec można zapomnieć (poza tym cos podatny na kontuzje jest).

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie ma to jak otwarta, publiczna, dyskusja o preferowanych kartofelkach  ^_^  - znak czasów. 

 

Tymczasem:

 

 

 

"- Mistrzem chyba będzie Legia. Ma szeroką kadrę, to jest marka... Piłkarsko jest lepsza, ale nic nie jest przesądzone na sto procent. Wszystko może się jeszcze zdarzyć, a ja przypomnę, że z Piastem też jeszcze w tym sezonie zagramy - mówił po meczu dla "Przeglądu Sportowego" piłkarz Zagłębia Lubin, Jakub Tosik."


:teehee:  :teehee:  :teehee:

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...