Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czytam teraz wywiad z Dariuszem Marcem na łamach PN i z jego wypowiedzi wynika, że:

a) nie ma mowy o zakończeniu pomysłu ESA37

b) nie ma mowy o powiększeniu ekstraklasy do 18 drużyn

 

argumentuje to uwaga

 

 

 

''ten drugi wariant (18 drużyn w ekstraklasie) miałby te słabość że trzeba rozegrać i wyprodukować sygnał z dziewątego meczu w kolejce, To oznaczało by dodatkowe 4 mln zł kosztów bez dodatkowego przychodu''. 

 

Albo czegoś roztropnie nie wspomniał Dariusz Marzec włodarzom klubów, albo liga mimo wzrostu oglądalności dalej będzie poziomem szorować dno.

Odnośnik do komentarza

1485792342.jpg

 

I ja to szanuję.

 

tomasz-niecik-5_1272358396.jpg

 

Legia ponoć ponawia ofertę za Caicedo z Espanyonu Barcelona, jedyna nadzieja że się to uda to zamknięcie okienka transferowego w Europie i brak dużego wyboru klubów od 1 lutego. Oczywiście nie ma mowy o transferze definitywnym (tak jak Necid), w gre wchodzi wypożyczenie z opcją pierwokupu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym tutaj zapytać osoby zaglądające tu : czy jesteście ZA założeniem tematu "niższe ligi"? Każdy z nas jest z mniejszej lub większej miejscowości, gdzie drużyna nie gra w ekstraklasie. Możemy się wypowiadać na temat wyróżniających się zawodników lub drużyn, może akurat ktoś znajdzie swojego Lewandowskiego lub swoją Termalice :) czekam na opinie, temat mogę założyć w dniu rozpoczęcia 1 ligi

Odnośnik do komentarza

czy tylko mi się zdaje, że tweety, instagramy niepotrzebnie tylko zajmują miejsce w internecie?

Jeśli postrzega się tweety jako... tweety (cokolwiek to znaczy), a nie jako krótkie, maksymalnie 140-znakowe, zwięzłe wiadomości przekazujące informacje, to może zajmuje.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj Cracovia gra o życie i prawdopodobnie o posadę Jacka Zielińskiego i nie zdziwie się jak pół piłkarze (bo takimi w 50% dysponuje trener Jacek Zieliński) kolejny raz zawalą mecz w ostatnich minutach. Ja będąc trenerem Craxy sam bym obgryzał paznokcie z nerwów mając takiego Polczaka w środku obrony. Doczłapać doczłapią się do chwalebnej ośemki ale koniec końców nic to ani prezesowi Filipiakowi ani trenerowi Zielińskiemu nie przyniesie bo cel przed sezonem był jasny i klarowny - europejskie puchary. Ja się zastanawiam się czy nie wybrać się do knajpy zobaczyć grę Krzysztofa Piątka - polskiego piłkarza który wyróżnia się na tle innych polskich piłkarzy w polskiej lidze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...