Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pograłem 10 minut :P

- antialiasing jest po wyłączeniu motion blura

- nie można zmieniać położenia pasków energii

- graficznie jest bardzo ładnie, jedynie niektóre areny mają słabsze tekstury

- ogrom opcji kustomizacji

 

To tyle na początek, jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem 10 minut :P

- antialiasing jest po wyłączeniu motion blura

- nie można zmieniać położenia pasków energii

- graficznie jest bardzo ładnie, jedynie niektóre areny mają słabsze tekstury

- ogrom opcji kustomizacji

 

To tyle na początek, jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało ;)

 

pytanie nr1 czy replaye z online sa i czy zapisuja sie na hd czy serwerze?

pytanie nr2 customizacja zawodnikow tylko stroje czy rowniez mozna podmieniac style i wielkosc zawodnika jak w sc4?

 

thx

Odnośnik do komentarza

Ech, piraci już grają! :( Bez urazy, sam tak robiłem za czasów PS2, jednak trochę boli że muszę czekać jeszcze tydzień i rzygnąć za to hajs... No nic, mimo że trochę zacząłem obawiać się o konwersję, to jednak gameplay będzie dobry i tak, więc wytrzymam te siedem dni.

 

Kolego Komandos, powiedz mi, grasz na LCD? Jeśli tak, to czy czujesz laga? To mnie interesuje najbardziej... I co z tym chrupaniem animacji Ravena, obecne?

 

Ciekawe jak chodzi online, gorszego niż w DR chyba się nie da zrobić? :P

 

Mam nadzieję, że wzbogacili Practice, chociażby coś na kształt soulcaliburowego - żebym nie musiał sprawdzać kar jedynie z pomocą kolegi lub cyrków z dwoma padami.

 

I tyle pobożnych życzeń. :D

Odnośnik do komentarza

Ech, piraci już grają! :( Bez urazy, sam tak robiłem za czasów PS2, jednak trochę boli że muszę czekać jeszcze tydzień i rzygnąć za to hajs... No nic, mimo że trochę zacząłem obawiać się o konwersję, to jednak gameplay będzie dobry i tak, więc wytrzymam te siedem dni.

 

Kolego Komandos, powiedz mi, grasz na LCD? Jeśli tak, to czy czujesz laga? To mnie interesuje najbardziej... I co z tym chrupaniem animacji Ravena, obecne?

 

Ciekawe jak chodzi online, gorszego niż w DR chyba się nie da zrobić? :P

 

Mam nadzieję, że wzbogacili Practice, chociażby coś na kształt soulcaliburowego - żebym nie musiał sprawdzać kar jedynie z pomocą kolegi lub cyrków z dwoma padami.

 

I tyle pobożnych życzeń. :D

Ja tam nie zauważyłem chrupania animacji Ravena. Gdy robi swoje "rozdwojenie" to jego postać "mruga" (coś w stylu tego jak się zabiłeś dawniej w zręcznościówkach to jak zacząłeś od początku to przez chwilę "mrugałeś" że to tak nazwę) szybko pojawia się i znika i być może to powoduje wrażenie chrupania gry.

Odnośnik do komentarza
pytanie nr1 czy replaye z online sa i czy zapisuja sie na hd czy serwerze?

pytanie nr2 customizacja zawodnikow tylko stroje czy rowniez mozna podmieniac style i wielkosc zawodnika jak w sc4?

 

1. Są, zapisują się na hdd.

2. Tylko stroje + itemy.

 

Kolego Komandos, powiedz mi, grasz na LCD? Jeśli tak, to czy czujesz laga? To mnie interesuje najbardziej... I co z tym chrupaniem animacji Ravena, obecne?

 

Ciekawe jak chodzi online, gorszego niż w DR chyba się nie da zrobić? :P

 

Laga nie czuć, przynajmniej ja nie czuję :P Online nie testowałem, a practice jest trochę zmieniony ale cudów nie oczekuj ;)

Odnośnik do komentarza

Komandos a jesteś w stanie powiedzieć, czy można repy jakoś uploadować tak, żeby inni gracze mogli je oglądać, jest taka opcja przy tych repach ? Czy może dowiemy się tego dopiero jak ruszą serwery?

 

Fajnie by było oglądać repy najlepszych graczy

 

Jakbyś miał czas to może napisałbyś jakie opcje są dostępne, jakie tryby gry i co można w nich zmieniać / ustawiać. Chodzi mi generalnie o nowości.

Odnośnik do komentarza

Ech, piraci już grają! :( Bez urazy, sam tak robiłem za czasów PS2, jednak trochę boli że muszę czekać jeszcze tydzień i rzygnąć za to hajs... No nic, mimo że trochę zacząłem obawiać się o konwersję, to jednak gameplay będzie dobry i tak, więc wytrzymam te siedem dni.

 

Kolego Komandos, powiedz mi, grasz na LCD? Jeśli tak, to czy czujesz laga? To mnie interesuje najbardziej... I co z tym chrupaniem animacji Ravena, obecne?

 

Ciekawe jak chodzi online, gorszego niż w DR chyba się nie da zrobić? :P

 

Mam nadzieję, że wzbogacili Practice, chociażby coś na kształt soulcaliburowego - żebym nie musiał sprawdzać kar jedynie z pomocą kolegi lub cyrków z dwoma padami.

 

I tyle pobożnych życzeń. :D

 

On gra na piracie, więc chyba nie da się zalogować na xbox live o ile istnieją jakieś pirackie serwery w co wątpię.

 

Na TZ pisali, że jest możliwość min wrócenia do początkowej pozycji w practice, wraz z naprawieniem dziur w ścianach i podłożu za pomocą select+kwadrat, oraz dodano możliwość ustawienia przeciwnika tak, by po upadku/rzucie odtaczał się na bok.

Odnośnik do komentarza

No, ja miałem już dziś okazję trochę pograć :) Ogólnie mogę powiedzieć że, co zapewne ucieszy wiele osób, gra ma typowo DR'owy feeling. Serio, grając w tą gre czułem się jakbym grał w DR'a z lepszą grafiką, nowymi arenami i muzyką oraz trochę zmienionymi postaciami. Jedyna różnica jaką zauważyłem, to trochę cięższe uciekanie przed techtrapami (np. d/b+2 Steve'a, w DR przenikające przez każdy techroll, tutaj ładnie łapie i podcina turlającego w wielu sytuacjach), ale może to tylko moje złudzenie. Co mnie bardzo rośmieszyło a zarazem ucieszyło - d/b+3+4 Marduka o zasięgu mniejszym niż backdash to jakiś żart :lol: Nie rozumiem tylko jednego zabiegu permanentnie stosowanego przez namco (zarówno w tekkenie jak i caliburze), czyli pozostawiania zupełnie niezmienionych ciosów/technik, ale ze zmienionymi inputami. Na przykładzie Steve'a - do flickera przechodzimy teraz poprzez b+3+4, podczas gdy b+1+2 to parry (stare 2~f); zmieniono też trochę sposób przedłużania dashy, a f,f,N+2 to teraz f,f+2. Nie wiem właściwie dlaczego z każdą kolejną częścią tak kombinują, może dlatego żeby nawet tacy prosi jak ja musieli coś tam pouczyć się od początku.

 

Oczywiście gra jako że jest trójwymiarowa w najmniejszym stopniu nawet nie dorównuje SF czy nawet blazblue, no ale to kolejny tekken, jak tu w niego nie grać :)

Odnośnik do komentarza

Ech, piraci już grają! :( Bez urazy, sam tak robiłem za czasów PS2, jednak trochę boli że muszę czekać jeszcze tydzień i rzygnąć za to hajs... No nic, mimo że trochę zacząłem obawiać się o konwersję, to jednak gameplay będzie dobry i tak, więc wytrzymam te siedem dni.

 

Kolego Komandos, powiedz mi, grasz na LCD? Jeśli tak, to czy czujesz laga? To mnie interesuje najbardziej... I co z tym chrupaniem animacji Ravena, obecne?

 

Ciekawe jak chodzi online, gorszego niż w DR chyba się nie da zrobić? :P

 

Mam nadzieję, że wzbogacili Practice, chociażby coś na kształt soulcaliburowego - żebym nie musiał sprawdzać kar jedynie z pomocą kolegi lub cyrków z dwoma padami.

 

I tyle pobożnych życzeń. :D

 

On gra na piracie, więc chyba nie da się zalogować na xbox live o ile istnieją jakieś pirackie serwery w co wątpię.

 

Na TZ pisali, że jest możliwość min wrócenia do początkowej pozycji w practice, wraz z naprawieniem dziur w ścianach i podłożu za pomocą select+kwadrat, oraz dodano możliwość ustawienia przeciwnika tak, by po upadku/rzucie odtaczał się na bok.

 

Granie na piratach na live to nie problem bo jak są spaczowane to bardzo małe ryzyko bana(wiem coś o tym :) ) tylko granie przed premierą to jest pewny ban.

Jest reset postaci.

Odnośnik do komentarza

Replaye zapisuja sie na lokalny dysk i sa z offline oraz online.

 

Nevan z tym select+kwadrat to rewelacja :). A wiesz, ze Scoop tez juz gra? nienawidze go : P

 

Co do online - przeciez nikt nie pogra, bo matchmaking (ktory hostuje namco) jest wylaczony jeszcze.

 

Wiem, że gra. Nie on jeden... Wyczyść sobie skrzynkę bo nie możesz dostawać żadnych pm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...