Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

devil jin w scenario odblokowuje się tylko poprzez przejście nightmare train?

Tak. Ja natomiast nie wiem gdzie mogę spotkać Yoshiego i Mokujina.. a wszystko chyba już odkryłem :(. Wracając do pociągu to najlepiej, po zgonie alisy ustawić sie w rogu pociągu niedaleko karabinka i nawalać z bara w przerwach między ciosami popaprańców u mnie dało radę, a na DJ wziąść broń i wystrzelić go za pociąg. ofkoz nałożone trza mieć wszystkie pierdoły.. tekken fantasy psia jego mać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak odblokowac w scenario Larsa i Alise?

 

 

Bardzo mi sie podoba ten tekken tylko niestety nie mam z kim grac vs.

 

Na szczescie u mnie online jest bezlagowe (w 90% przypadkow) wiec poszpilam troche w sieci.

 

 

BTW: Pytanie za 100pkt

 

Jaka jest roznica miedzy Tekkenem 6 NTSC Japan a Tekken6 PAL EU?/

Odnośnik do komentarza

Jaka jest roznica miedzy Tekkenem 6 NTSC Japan a Tekken6 PAL EU?/

Ten drugi chodzi w 50 klatkach

:)

 

Dobrze ze mam NTSC ;)

 

i jeszcze 2 sztuki na sprzedaz jak ktos chce ;) Nowki w folli 2x PS3 i 2x X360 :D

 

Wiem ze nie tu ale tak przy okazji.

 

 

Kto reflektuje na ustawke online dzisiaj po 20 ?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jak odblokowac w scenario Larsa i Alise?

 

 

 

Nie można ich odblokować, nie ma dla nich filmikow, policz sloty w gallery.

 

Ja chętnie zagram, jak mówisz, że nie masz lagów. Mam lącze 4 mb. Chyba, że zagramy po 00:00 wtedy mam 8 mb :)

 

Nie ważne czy masz 1mb, 10 czy 100, w grze online liczy się ping. Ja też jestem dzisiaj chętny na granie, jak co dzień zresztą ;)

Odnośnik do komentarza

 

Nie ważne czy masz 1mb, 10 czy 100, w grze online liczy się ping. Ja też jestem dzisiaj chętny na granie, jak co dzień zresztą ;)

 

Tak, ale ten ping z czegoś sie bierze. Jak będziesz gral na neo 512, to pinga raczej malego nie bedziesz mial. Mozesz mieć i 10,20 lub wiecej mb lącza a ping bedziesz mial taki sam, o to wczesniej chodzilo ludziom, którzy sie wypowiadali.

 

Napisalem jaki mam net, bo żyjemy w takim kraju, że nie każdy ma przynajmniej 10 mb. Przy tak niskich przepustowościach w naszym państwie, warto pisać jaki masz net bo to odzwierciedla jakiego pinga można sie spodziewać.

 

Przy takiej neostradzie 512. Upload masz 128, czyli rzeczywistego transferu masz ~16k/s to jest DOSYĆ malo

Edytowane przez CrazyGoSu
Odnośnik do komentarza

devil jin w scenario odblokowuje się tylko poprzez przejście nightmare train?

po tutorialu gra pozwala ci odblokowac jedna postac jesli dobrze pamietam. mozesz wybrac dj

 

Jak odblokowac w scenario Larsa i Alise?

caly scenario mode to tak naprawde story larsa i alisy dlatego nie ma ich w arenie.

 

 

Pierwsze, kim najłatwiej przejść Nightmare Train, jakaś strategia, ani razu nie udało mi się dojść do DJ

 

Drugie, wybierając inną postać niż larsa, mogę wybrać aby komputer kierował kimś innym niż alisa?

1. Najlatwiej przejsc dj. moby nie odsuwaja sie od jego headshota z powietrza (3+4,1+2), wystarczy stac za alisa ktora tankuje moby a wy spamujecie strzal. jesli nie masz odblokowanego to kazuya (uf 4444 lub 22) i asuka (dobry zestaw odrzucajacych uderzen i kopniakow z obrotu) tez sa bardzo dobre.

2. jak wybierzesz alise to konsola prowadzi larsa (podobno ai jest troche lepsze)

 

 

 

 

 

i by ludzie przestali pytac o pozostale ukryte lvle:

 

1. wybieracie hard

 

2. wybieracie lvl christie i na pierwszej rozstai skrecacie w prawo, na tej drodze spotkacie tancerki ktore macie sprac za to ze sa ubrane. odblokowujecie etap roger jr, nie musicie konczyc etapu wiec nie martwcie sie failem.

 

3. wybieracie lvl leo. przechodzicie go. odblokowujecie lvl mokujina (podobno najlepszy jesli ktos chce farmic kase)

 

4. wybieracie lvl steva. na poczatku pojawia sie jakis ninja. jak go pokonacie upuszcza mape z droga do kryjowki yoshiego. wystarczy ja podniesc by odblokowac ostatni ukryty lvl. nie trzeba konczyc etapu.

 

5. po odblokowaniu mozecie znowu ustawic medium poziom trudnosci by je przejsc.

 

 

 

 

wiec konczcie szybko i przejdzcie do wlasciwej rozrywki jaka jest practice mode :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Czekanie ponad rok więcej na worek pełen niedoróbek i skiepszczonego movementu... podziękuje postoję. albo wrócę do DR ;p

 

A czy któryś Tekken był idealny??? Ten dla mnie też nie jest <_< , chyba nawet gorszy od DR (nie ma cornered beasta :/ ), ale prawda jest taka, że jaki by nowy tekken nie był to i tak wszyscy w niego grają i właśnie tylko w najnowszą część są też turnieje (wyjątkiem TTT ;) ). Więc nie ma co narzekać, tylko przełknąć gorzką pigułe i grać w T6, no chyba że wolisz z TcT grać w DR :blink:

Odnośnik do komentarza

Pomijając już wszystko co tu zostało powiedziane, najbardziej rozwala mnie to, że na brak movementu narzekają głównie te osoby, które movement mają słaby. A na brak SS narzekają gracze grający Stevem, który wciąż omija 90% ciosów naciskając 4 albo 3 :) Są inne bardziej zje'bane rzeczy w tej grze także nie wiem, po co wymieniać te mało znaczące? I tak skończy się jak zawsze, 50 stron narzekania i 3 lata ciągłego grania :)

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Czekanie ponad rok więcej na worek pełen niedoróbek i skiepszczonego movementu... podziękuje postoję. albo wrócę do DR ;p

 

A czy któryś Tekken był idealny??? Ten dla mnie też nie jest <_< , chyba nawet gorszy od DR (nie ma cornered beasta :/ ), ale prawda jest taka, że jaki by nowy tekken nie był to i tak wszyscy w niego grają i właśnie tylko w najnowszą część są też turnieje (wyjątkiem TTT ;) ). Więc nie ma co narzekać, tylko przełknąć gorzką pigułe i grać w T6, no chyba że wolisz z TcT grać w DR :blink:

 

Mam rozumieć że całe TCT wywaliło się jajcami do góry i olało T6??

 

Wg. mnie to takie tam pier.dolenie. Nowa część nie jest idealna ale na pewno lepsza niż DR i wszystkie poprzednie Teczkeny...

Wszyscy którzy mówią że T6 jest słaby, sami tacy są bo nie potrafią się przystosować xD nie powiem że sam się nie wqurwiam momentami. Ale taki jest przywilej zmiany systemu, przemodelowania ciosów etc.

Zacznijcie siedzieć na practis'ie i przestańcie pieprzyć jak to wam źle i niedobrze...

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Keii, nie będę chamski i Ci nie odpiszę dlaczego to Ty nie widzisz tego co w tej grze jest kiepskiego..

Nie pisz mi jednak MISZCZU, że się przystosować nie mogę, bo wciąż wezmę Lawa lub Fenga i ponaciskam guziki i mi się uda, ale wolałbym grać swoją postacią, która grałem rozgarnięcie, ale system nawet nie pozwala na pogranie EWGFem.

Nikt nie mówi, że kończymy grać, poza tym nowy Tekken nie podoba się głównie mnie, Alikowi i Kryście, czyli miernotą z TcT co się nie znają, jednak to Tekken i wciąż bije na głowę inne bijatyki. Nie jest to także najgorszy Tekken, ale po przegiętym DRze dostać takie coś, dziwne... Chciałem się nastawić na PRO granie od nowego Tekkena, bo w DRze było za późno, ale to chyba jednak nie w tym Tekkenie, więc będę sobie pogrywał wciąż :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...