Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Movement wygląda identycznie i wszystko, ale wciąż ja mam tak, że ja wiem co pójdzie, to reaguję stepem jakim bym zareagował w DR i łykam wszystko, nawet rzeczy, które można było stepować w obie strony :D Dzisiaj trochę pogram, może znajdę coś ciekawego, tak myślę że jeśli movement jest tak kiepski to można sidekickiem może pograć.. Narazie najfajniejszą rzeczą w T6 dla mnie jest jak ktoś łyknie EWGF, mega power czuć :D

 

Trzcina, a no EWGFem nie można pograć, bo jest to cios mega zbiedzony, mimo tego movementu, EWGFa jednak stepnąć łatwo :D A do tego ma duże opóźnienie na whiffie. Mishimy są też o tyle słabsze, że czasem zareagować można tylko ewgfem, no i wtedy miśki kucają :D

Odnośnik do komentarza

Nie no zaaraz zwariuje. Nigdzie nie napisałem, że poruszanie się po arenie jest lepsze albo bardziej rozbudowane. Wiadomo, że zostało upośledzone. Ja cały czas zmierzam do tego, że są znacznie większe wady w nowym Tekkenie niż movement i SS :)

 

@ Szyper - jak zobacze u ciebie taki sam movement z lewej strony jak z prawej, to wypluje moje słowa :)

Odnośnik do komentarza

pogralem troche ;)

online niestety niegrywalny co dla mnie skresla ta gre niestety bo nie mam z kim w to trenowac :/

grafa fajna , brakk aa razi ale gra swiatel pierwsza klasa, animacje super niektore niezle ryja beret, rozdziala niska jak odpalilem pod wieczor zmeczony to ledwo widzialem co na ekranie ale na drugi dzien juz lepsze wrazenie :)

trasznie wolna mi sie na poczatku wydawala ale po paru h sie przyzwyczailem

 

ale jakos inaczej sie w to gra :/ wtf jakies wielkie te postacie pierwsze co mi przyszlo na mysl ;)

tego trybu story beat em up to nawet nie wlaczalem xD

 

bieda ze aby kupic itemy jakies fajne trzeba bedzie grac c h u j wie ile walk :/

 

w k u r w i l e m sie na ta gre konkret te online to piacha w pysk , zaluje ze mialem preorder na to :/ ja tam zostane przy sf4 a to musze sprzedac

 

jak ktos chetny na nowke sztuke na ps3 za 150zl plus przesylka - grana 2 dni nie wyjmowana z konsoli to na pm

masakra

 

mam nadzieje ze niedlugo virtua fighter 6 sega oglosi to bede mogl zyc w spokoju ducha hehehe

wiadomo ze dla fanatyka to bedzie super extra ten tekken, dla mnie nie jest, a gralem we wszystkie czesci

probowalem pograc z liberem i komandosem i predkosc gry byla 10 fps :D normalnie plakalem ze smiechu, i niech nikt nie mowi ze to wina lacza bo w vf5 na klocku i w sf4 zarowno na klocu jak i ps3 gralo mi sie super z moim laczem

 

za ten online to powinni wydac za free pack z itemami dla kazdej postaci za free w ramach rekompensaty

jeden wielki zawod

 

powtorze :) sprzedam za 150 zyla ta gre nowke , jak ktos chetny to na pm

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zauważyłem coś ciekawego. Alisa ma prawie 2 razy lepszego BDC niż reszta "zwyczajnych" postaci takich jak bryan, paul czy kaz. Co do movementu, SSy są straszne bo traking ciosów jest niesamowicie zwiększony, oczywiście postacie jak BoB tutaj troszkę tracą gdyż uf+1+2 jest bardzo łatwo wySS-ować, jednak 1+2_df+4_df+1ets u Bryana albo df+2 u Pandy są niesamowicie zboostowane.

 

Matt powiedział bardzo dobrze, osoby słabsze które nie potrafią się poruszać, SSują po to żeby postać się fajnie poruszała, bardzo dużo tracą. Teraz po prostu trzeba będzie się spodziewać ciosu który można wySSować, bo takie jankowe zejście już dużo nie pomorze.

Odnośnik do komentarza

Jednym słowem SS stał się bardziej skillowy .

 

Przypominają mi się gadki sprzed 4 lat o tym, jaki to SS w Tekkenie 5 jest beznadziejny, kiedy był po prostu dobry, lecz wymagał lepszego timingu i znajomości gry.

 

 

 

Ja osobiście na razie nie narzekam (chyba że na online), sie pogra miesiąc, dwa czy kilka, się pozna, sie zobaczy.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Movement wygląda identycznie i wszystko, ale wciąż ja mam tak, że ja wiem co pójdzie, to reaguję stepem jakim bym zareagował w DR i łykam wszystko, nawet rzeczy, które można było stepować w obie strony :D Dzisiaj trochę pogram, może znajdę coś ciekawego, tak myślę że jeśli movement jest tak kiepski to można sidekickiem może pograć.. Narazie najfajniejszą rzeczą w T6 dla mnie jest jak ktoś łyknie EWGF, mega power czuć :D

 

Trzcina, a no EWGFem nie można pograć, bo jest to cios mega zbiedzony, mimo tego movementu, EWGFa jednak stepnąć łatwo :D A do tego ma duże opóźnienie na whiffie. Mishimy są też o tyle słabsze, że czasem zareagować można tylko ewgfem, no i wtedy miśki kucają :D

 

Ale tak powinno byc od zawsze. EWGF powinien byc na high i powinien byc karalny na whiffie, zamiast tego byl najbardziej przegietym juggle starterem ever.

 

Dosc juz mishimow w top tierze :D

 

Mashter to teraz napisz swoja liste wad wiekszych niz SS i movement, bo az mnie normalnie zaciekawiles ;]

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Zależy xD najprościej jest odpalić ciągłą ruletkę na ultrahardzie, przegrać 3 walki z azezolem, pozniej 4tą wygrać zmienić na ghostbattle, wybrać postać z maxymalną rangą przegrać nią, zmienić na jakiegoś beginera i tłuc tekkenzordy z ruletką :D

oczywiscie wszystke walki ustawione na 1 runde,30sec i ultrahard

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

@ Mashter, już zagram po obu, po prawej ciut lepiej, naprawdę. Ale ok, nie widziałeś tego. Z tym, że nie mówiłem tylko o tym, Backdashować i stepować umiałem przecież po obu, tylko chodzi o to, że to już naprawdę nie działa.

 

I ja cały czas mówię o stepowaniu ciosów, które wiem, że pójdą a nie SSowanie na pałę, czyli mi chodzi o to, że faktycznie wszystko u wszystkich zbiera.

W ogóle wybrałem dziś Fenga, zagrałem parę fightów, wow, ależ przegięta postać, f+3,4 jaka wybitka, wow, nie ma mocniejszych. Myślę, "może zagram tym crapem". Jednak potem patrzę na siłę miśków jak Law czy Lili i po prostu nawet ten Feng który mi się wydawał przegięty przy

Heihachim, którym grał Krysta, nagle okazuję się zerem.. Jeszcze wiele o tej grze nie wiem. Nic, trzeba zbierać doświadczenie. Boję się tej hordy Lili i nowych postaci, ale trzeba walczyć :D

 

Mam prośbę, jeśli ktoś gra jakimiś nowymi postaci, których nie było w 5DR, bardzo proszę, niech opisze wrażenie, opisze juggle i najlepsze ciosy. Nie musi być tego dużo, tak około. Np. Velur, opisz tą Leo :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...