Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Ranga przedmiotu oznacza tylko jego 'fajność', czyli im wyższa ranga tym lepsze będzie miał item właściwości. Mi np. wypadł przedmiot rangi S co dodaje 411 punktów życia Alisie, dlatego nightmare train przeszedłem bardzo szybko:). W ogóle najlepsza postacią do grania campaign jest Paul z d+1+2 na czele - 2 lub 3 razy zginąłem przez całą kampanię - taka to słaba postać na ten tryb :P

 

Co do okrywania filmików, to wystarczy grać w cokolwiek prócz practice i odkrywają się same. Najlepsze jest to, że po odkryciu wszystkich filmików nie dostałem trofeum Complete the Gallery, a był to mój ostatni do zdobycia. Dopiero dzisiaj grając online nagle się pojawił (choć żadnego dodatkowego filmiku nie zdobyłem) i tym samym mam pierwszą platynę na PS3, co świadczy o tym, że jest to najprostsza do zdobycia na tej konsoli, bo zrobiłem ją dokładnie w 1 dzień grania (możecie przekazać łowcom maniakom:). Jeśli chodzi o nabijanie kasy to polecam ubrać swojej postaci i Alisie przedmiot dający 300-400% więcej kasy i przechodzić do bólu dodatkowy stage z Mokujinem. Około 1.600.000 papierów za każde przejście, które trwa 15 minut.

 

jak ktoś chce pograć online, chociaż w sumie 'pograć' to dość odważne słowo, bardziej jak ktoś chce poprzechytrzać się na ciosy, które działają online, to podaje moje ID: evil_co-ck

Odnośnik do komentarza

http://tiny.pl/hxmq2

Poczytajcie sobie te bzdury z onetu . Dowiedzialem sie m.in, ze Leo to chlopiec :teehee:

Jakie tam bzdury. W końcu uzyskałem sensowną argumentację, dlaczego tekken nie dorównuje caliburowi:

 

"soul calibur jest w tym lepsze i gorze bo ma duzo opci jak 1.postac mozno se zrobic 2. jest poziom extremly hard.

a gorze bo tylko jedna rzecz bo nie ma tyle ciosow i jagielek.

(I tak final fantasy najlepsza gra bo muzyka) :::)))

 

~lo fshi , 06.08.2006 23:07"

Odnośnik do komentarza

Ten kto napisał taką recenzję powinien się własnoręcznie wykastrować łyżeczką do herbaty. Serwis growy onet.pl nie jest miarodajny :o Recenzja jest fatalna - az cierpnie skora, jak się to czyta. Namcoki najpierw powinni w patchu zwrocic uwage na większe niedoróbki niż te, które będą wprowadzone w nadchodzącym patchu - nie wszyscy mają dostęp online, albo w ogóle pomijają ten tryb...czekanie na patch ver.6.2 -_-

Odnośnik do komentarza
gdyby takiej ivy w sc4 dodano do 6 a+b z coil i sword ze jeszcze sledzi na sidestepie, albo jeszcze lepiej gdyby cervantesa qcb+b skrecal w trakcie lotu to chyba nikt by nie mial watpliwosci ze ss zbiedzono i nie ma to nic wspolnego ze skillem. tam byl wyrazny podzial na verticale i horizontale. w t6 nawet verticale lubia oszukac i wysledzic uciekajacego (co imo oznacza wlasnie zbiedzenie ss). ja tam widze roznice miedzy takim d/f+2 kazui ktore powinno lapac ss zawsze, a takim f+4 jina (gdzie widac w animacji ciosu ze kolano ma skierowane w strone gdzie stal przeciwnik przed ss a potem w nienaturalny sposob wykreca noge by wyprostowana trafic centralnie) ktore nie powinno lapac nigdy a jednak sie mu zdarza (co imo nie jest elementem strategi a wlasnie czysty good luck czy raczej bad luck przeciwnika). ale to moze tylko przyzwyczajenie z sc4 gdzie jedno hitowe verticale nie sledzily.

 

Hmm, w Tekkenie raczej nie ma podziału na horizontale i verticale. Ciosy należące do jakiejś kategorii trackują, inne należące do innej kategorii nie trackują, niezależnie od animacji. Np. d/f+4 Yoshimitsu ma wyraźną "horizontalową" animację, jednak bardzo łatwo go wystepować w obie kierunki, bo należy do kategorii "bardzo szybki kopniak na mid".

Edytowane przez Tenshi:)
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak odkrywacie te filmiki, ale ja rozegralem juz jakies 70 walk arcade+ghost i chyba ponad 100 VS i ani jeden sie nie odblokowal...

A sprawdzałeś w theatre czy coś się odkryło? bo mi to umknęło i jak tam wszedłem to się zdziwiłem ile mam odkrytych. Nie wiem czy nie trzeba spełniać jakiegoś warunku, żeby zaczęły się pojawiać filmiki, jak odkrycie areny w scenario lub ukończenie scenario albo zrobienie wszystkich plansz w scenario. Bo jak włączyłem grę po raz pierwszy i próbowałem odblokować film w arcade, potem robiłem trochę ghost battle itd to nic się nie pojawiało.

Odnośnik do komentarza

1. Jedne ciosy trackują lepiej, inne gorzej, są też uniwersalne ciosy trackujące zawsze i wszędzie, stworzone specjalnie po to aby zbić kolesia który stepuje. Czyli dodano tutaj element strategii a nie czysty good luck.

3. Sidestepy ogólnie są bardziej skillowe, szybkie ciosy stepuje się w czasie ich wykonywania, z wolniejszymi trzeba uważać bo zwykle lepiej trackują, ale od tego masz blok albo SSW. Ciosy zbijające każdego SS trzeba po prostu przewidzieć.

gdyby takiej ivy w sc4 dodano do 6 a+b z coil i sword ze jeszcze sledzi na sidestepie, albo jeszcze lepiej gdyby cervantesa qcb+b skrecal w trakcie lotu to chyba nikt by nie mial watpliwosci ze ss zbiedzono i nie ma to nic wspolnego ze skillem. tam byl wyrazny podzial na verticale i horizontale. w t6 nawet verticale lubia oszukac i wysledzic uciekajacego (co imo oznacza wlasnie zbiedzenie ss). ja tam widze roznice miedzy takim d/f+2 kazui ktore powinno lapac ss zawsze, a takim f+4 jina (gdzie widac w animacji ciosu ze kolano ma skierowane w strone gdzie stal przeciwnik przed ss a potem w nienaturalny sposob wykreca noge by wyprostowana trafic centralnie) ktore nie powinno lapac nigdy a jednak sie mu zdarza (co imo nie jest elementem strategi a wlasnie czysty good luck czy raczej bad luck przeciwnika). ale to moze tylko przyzwyczajenie z sc4 gdzie jedno hitowe verticale nie sledzily.

Nie ma co porównywać bo to dwa zupełnie inne systemy. Poza tym nawet w sc mimo że jest wyraźny podział na verticale i horizontale to i tak jest mnóstwo verticali trackujących. W sc3 przecież, ludzie przez długi czas mówili że ta gra nie ma sidestepa, (dopóki nie znaleźli się gracze którzy ss'ować potrafili) a japończycy chyba do końca grali w to jak w 2D (0 korzystanie ze stepa). W sc4 jest trochę lepiej, choć podobnie, każdy kto grał pamięta w 100% trackujący w obie strony verticalny unblock Ivy na pół planszy który z miejsca stał się jedną z najbardziej przegiętych rzeczy w grze. To w patchu naprawili ale już takiego ładowanego verticala Hildy już nie, mimo że zbierał z jednej strony w 100% a kontynuacja prowadziła w większości przypadków do RO z prawie każdego miejsca na planszy:P.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Tekken 6 to swietna gierka, juz kolegow zapraszam na nastepna sobote na turniej osmioosobowy. Do tego momentu kazdy musi przyjsc do mnie przynajmniej jeden raz zeby potrenowac, zawsze wlaczam im practice mode i kazdy jak narazie siedzial przynajmniej godzine i nie mogl sie nadziwic^^

 

Mowicie ze juz sa patche? Bo ja zawsze musze tak dlugo podlaczac konsole do internetu, wiec czy oplaca sie (tzn. czy te zmiany sa wazne, czy chodzi tu tylko o online modus)?

Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj grając online nagle się pojawił (choć żadnego dodatkowego filmiku nie zdobyłem) i tym samym mam pierwszą platynę na PS3, co świadczy o tym, że jest to najprostsza do zdobycia na tej konsoli, bo zrobiłem ją dokładnie w 1 dzień grania (możecie przekazać łowcom maniakom:).

 

To musiałeś wcale nie kłaść się spać bo przejście kampanii to parę dobrych godzin plus kilkaset walk by filmiki zaczęły odkrywać się same.

 

Gratuluję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jak można zapełnić cały Movie theater?, jest za to pucharek, mam wszystkie epilogi (z areny) odkryte (jin-1,jin-2, armor-1, armor-2) a nadal nie mam, są jeszcze jakieś dodatkowe?

 

PS. Nieaktualne - chodziło o Pandę ehh zupełnie wyleciała mi z głowy

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...