Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przeszedlem cale scenario bez itemow jakichkolwiek bo dopiero na forum sie dowiedzialem ze one cos daja :P

 

Srali muchy będzie wiosna:P No chyba, że mówiąc cały masz na myśli tylko wątek fabularny, to też przeszedłem na Tapoutowym 3 stroju Brycka. Nie wierze, że normalny człek jest w stanie ukończyć pociąg dj'a bez dodatkowych gaci +n do siły. :P

Odnośnik do komentarza

fajnie by bylo gdyby mogli grac razem posiadacze xboxow, x360, ps2, ps3, psp, ds, wii, pc, iphone, ci z automatow i pare innych. w koncu internet jest jeden skoro jest przed nim THE. 

 

ps. przecierz moga grac ze soba. wystarczy ze uzgodnia czy graja na ps3 czy na x360. :P

 

fajnie by bylo, gdybyśmy mogli grac online "bez lagow"

oby jeszce w tym stuleciu... czas ucieka.

Odnośnik do komentarza

20% na zamrażarkę to chyba sporo bo to najbardziej przydatny elemental. Ja mam 30% do tunderka dla alisy co jest akurat tak sobie przydatne bo ma ona tylko +107 do HP i 8defa więc na nightmare train dość szybko pada xP. Ale i tak dało radę z tym przejść pociąg grając Xio. DJ'a pokonałem mając Xio na rage'u będąc otoczonym przez max liczbę gargów blokując ciągle i czekając aż będzie okienko na jakąś barę do wciśnięcia między ataki, co łatwe nie było bo cholery w gromadzie atakują jak jakieś zerglingi. Przyfarciło mi za pierwszym razem i odrzuciłem kilka gargów z których jeden popchnął DJ'a który sobie wypadł z pociągu xP. Dostałem jakiś fajny item, okulary z 99% do item dropa. Szkoda tylko że to nie jest 99% prawdopodobieństwa item dropa :f.

 

Drugi raz tego nie będę przechodził, bo drugi raz takiego farta mieć nie będę xD.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Ja pi...le pamięta ktoś słowa bosów z NB "skoro można zrobić multi w FPS-ach bez lagów to dlaczego nie bijatykach?" Kij im w oko,jest gorzej niż w DR.

 

Spoko, patch ma wyjść już niedługo. Do tego czasu radzę grać w godzinach nocnych, są lepsze połączenia. Wczoraj grałem od 1 do 4 i nawet na rankingu dało się pograć :P

Odnośnik do komentarza

Ale czy wy naprawdę liczycie na cud i to ze Namco poprawi w miesiąc cos czego nie mogło napisac poprawnie w 2 lata ?? Obudźcie się na dobre wam to wyjdzie xD

 

Skąd pewność, że kodem sieciowym zajmowali się przez 2 lata? Może zostawili to sobie na koniec i nie dokończyli przed wydaniem gry. Pewnie nie chcieli z tego powodu opóźniać premiery i dlatego teraz naprawią to za pomocą łatki ;)

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem Scenario Mode Paulem. Szkoda, ze przed przejściem DJ-a nie załatwiłem najpierw Mokujina i ewentualnie Rogera i Yoshka.

Do Alisy dostałem itema, który zwiększa HP o ponad 400 jednostek (to jest bodaj klasa S). Mam też kilka itemków z klasy S Paulem. Co lepsze okazało się, że Law też jest niezły, bo pograłem w Stage Mokujina i wydropiłem jakieś S-ki, które dawały mu 20% szans na atak fire (podczas counter hita oczywiście) i jak klepie się zwykłe punche, to często wchodzą na CH, więc non stop któryś z oponentów się pali :D (wydaje się, że d+1+2 Paula nie ma "właściwości palących lub mrożących" :/ )Poza tym law jest dobry na przeciwników blokujących high-mid, wtedy używamy dt+4,4 o znakomitym zasięgu.

Mam też Paulem spodnie klasy B, które zwiększają kasę o ponad 400%, ale ich nie zakładałem na DJ-a, bo w tej kategorii ubrania musiałem założyć coś innego (np. podwyższenie HP o 200 punktów, czy zwiększenie ataku o 50%, no i w dodatku można mieć tylko 5 aktywnych itemów).

Natomiast z tym dropieniem, to są itemki zwiększające o np. 90 kilka procent, z tym że nie chodzi o wydropienie TYLKO treasure, lecz np. zwykłego jajka lub pisklątka odnawiającego HP.

Aha. W planszy mokujina dobrze jest robić cały czas bound w miejscu załamującej się podłogi - przeciwnicy giną po spadnięciu na niższy poziom, zostawiając po sobie bonusy.

 

btw.:

Obawiam się że nie jesteście pierwsi ^^http://www.youtube.c...h?v=00EA45aEsvY

Powinni to jakimś patchem naprawić.... albo nie :P

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...