Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

...ciekawi mnie jeszcze sprawa serwerów bo jeśli dojdzie do tego ,że onlinowo bedzie szarpać tak jak w halo3 powyżej 200 000 ludzi na raz,to nie ma bata że lagi bedą,pytanie tylko jak często i jak uciążliwe...(kto gra w halo 3 wie o czym mówie,grając z hamburgerami na dużych planszach,dodatkowo na snipy....),zresztą pewnie sony ten element bedzie ciągle udoskonalać..

Serwery w K2 mają być dedykowane, więc nie powinno być żadnych problemów :D

Odnośnik do komentarza

Co z lipa, to po co tak sie oglaszali z ta wielka niespodzianka na 4 grudnia. :lol:

Yeah, 4 grudnia beda filmiki z gameplay'u z trybu single player..... ktore po chwili zostana usuniete i jesli ktos nie zdazy obejrzec to ma pecha. :lol:

 

Dobra zeby nie bylo, ze marudze to napisze, ze Beta nadal dziala (gralem po poludniu) i miejmy nadzieje, ze bedzie jeszcze jakis czas dzialac bo gra sie swietnie. :)

Odnośnik do komentarza
Co z lipa, to po co tak sie oglaszali z ta wielka niespodzianka na 4 grudnia. :lol:

Yeah, 4 grudnia beda filmiki z gameplay'u z trybu single player..... ktore po chwili zostana usuniete i jesli ktos nie zdazy obejrzec to ma pecha. :lol:

Jesteś śmieszny Saptis, żeby nie powiedzieć żałosny. :rolleyes:

 

Wybacz, ale tak jest. Kilka stron temu pisałem już, że to te głupki na Neogafie i redaktorzy coś przekręcili. Sony oficjalnie niczego nie ogłaszało. Pisałem, że jak się zapytałem developera, to postukał się w czoło i nie wiedział o co mi biega...

 

A filmiki z tych leveli można obejrzeć na parunastu innych stronach, niż tylko GT i Gamersyde. Wystarczy albo przejrzeć ten temat, albo się zainteresować źródłem filmików (np. na Neogafie), nie może to być takie trudne. Znasz angielski, google umiesz używać, jesteś inteligentny, to chyba sobie poradzisz :P

 

Ja tam zdążyłem wszystko ściągnąć w 720p na PS3 i jestem happy (nie wiem dlaczego z poziomu przeglądarki na PS3 nie ściągacie filmików z KZ2 - po co wam wtedy jakieś filmiki na PS Store...)

 

Jeszcze co do filmików, chciałem nadmienić, że jedynie skończyło się embargo na informacje. Nie wiesz jak wyglądała umowa pomiędzy developerami i dziennikarzami - ja też nie wiem.

 

I wybacz trochę ten niemiły początek, ale trochę mnie zirytowałeś tym, że nie chce ci się czytać poprzednich stron tematu.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Ja ? :lol:

Ja przynajmniej nie przecze samemu sobie i co chwile nie zmieniam zdania. :lol:

 

Sam czytalem na forum Sony, ze ta wielka niespodzianka mialy byc filmiki z gameplayu, wiec juz tak nie filozofuj.

Byly, a teraz ich nie ma, np. na GT i juz. :)

 

Napisze jeszcze zebys wiedzial - ja wiem, ze nie mialy byc tylko filmiki i tyle, a nie jakies dema, otwarte bety czy wczesniejsza premiera Killzone 2. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

hehe Microsoft ogłosiło ,że 27 lutego będzie mieć miejsce premiera Halo Wars....czyżby się bali o zbyt dobrą sprzedaż Killzone2 i samych PS3 ,bo z pewnością wielu kupi chlebaka w okolicach lutego specjalnie dla K2 :P

 

Temat ,w którym były zadawane pytania developerom został zamknięty do momentu ukazania się nowych informacji-powodem zbyt duża ilość powtarzających się pytań.

 

Podsumowując wypowiedzi,min:

-beta multi na bardzo starym buildzie

-beta kończy się dzisiaj

-będą serwery dedykowane

-będzie pełna kostumizacja sterowania

-w chwili obecnej brak pojazdów w multi

-preview build choć oparty na nowej wersji silnika nie jest najnowszy,aktualny build w GG pozbawiony jest większości bugów,a wiele jest jeszcze dopracowywanych

-aktualna wersja gry jest jeszcze ładniejsza

-wersja preview miała niekompletną ścieżkę audio-min VA w czasie prac

-nie będzie co-op

-aktualnie nie mają w planach wsparcia do robienia screenshotów

-custom soundtrack z XMB w multi

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
-aktualnie nie mają w planach wsparcia do robienia screenshotów

Ehh to szkoda, taka gra powinna mieć taką opcję, w ogole to już jakaś gra to obsługuje?...

 

 

Motorstorm Pacific Rift,Wipeout HD,Linger in Shadow,MGS4-tyle z gier ,które kojarze

 

R2 nie ma custom soundtracks

 

Odnośnik do komentarza

http://s426.photobucket.com/albums/pp350/r...nt=S7301025.jpg

 

to skan z Gameinformera.....hehe wpadka wydawców z info,że K2 zmierza na ps3,x360 i PC ale pewnie i tak dzisiaj zawrze na internecie :P

 

 

na skanie z Gameinformera..... wpadka wydawców z info,że K2 zmierza na ps3,x360 i PC ale pewnie i tak dzisiaj zawrze na internecie :P

 

Wkleiłbym linka ale coś nie działa odnośnik :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...