Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Gamepro Killzone 2 Review 5/5 :)

 

Pros: Fantastic single-player campaign; even better multiplayer; amazing graphics

 

Cons: Frame rate issues when loading new areas; ugly menus; weapon aiming system can be frustrating

 

The review itself isn't very interesting, but I'll post a few interesting quotes...

 

"A PS3 shooter good enough to turn Master Chief green with envy."

 

"...already reeks of shooter of the year."

 

"...face-meltingly intense campaign and robust multiplayer..."

 

"...lives up to the hype and is a must-play FPS for fans."

 

Oh and they gave it game of the month against SFIV(5/5) FEAR 2(4/5), Skate 2(4/5) and various others.

Odnośnik do komentarza
Dobry filmik z multi, a ten typ co komentuje to widać ze stary hardkorowiec, w nie jednego fpsa grał :P

http://pl.youtube.com/watch?v=nPV8WjaQzkE

Po obejrzeniu tego filmiku moj apetyt na KillZone 2 zwiekszyl sie do granic mozliwosci! MAKABRA! Grafa zwala z nóg, zadziwia szczegolowoscia i efektami. Dodatkowo

misja na pociągu, albo na pustyni po prostu wypruwa flaki i zadziwia klimatem!

.

 

Teraz juz wiem, ze wybor PS3 byl trafną decyzją - dla takich gier warto miec ta platforme! Tak apropo - mimo, ze mam juz PS3 na chacie to moj stary jutro jedzie po egzemplarz dla siebie do pokoju goscinnego... dlaczego kupuje ps3? Blu-Ray + mozliwosci multimedialne. A ja czasem zakradne sie do salonu, zeby odpalic KZ2 na 46-calowym LCD i glosnikach 5.1. Czuje, ze taki "szot" powygina mi oczy i otępi umysl...dobrze, ze premiera KZ2 po sesji...huh

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Panowie.. odpowiedzcie, ale szczerze:)

Nie przeszkadza wam ten hype? zmuszający do porównań, oglądania gameplay-u, fotek, itd?

chodzi o to że oglądając wszystko, wiemy czego się spodziewać..tzn poziom grafiki, czasami pojawiają się smaczki, które notabene powinniśmy odkryć w samej grze, i to imo nie jest nie jest fajne..ja np nie mam z tego radochy..

Podobna sytuacja była z halo 3, hype, filmiki, potem beta multi, i jak kupiłem grę nie cieszyłem się tak jakbym 1 raz to widział, wiadomo czemu

podobnie jest tutaj, skoro gra ma być przełomowa ( graficznie ) to szkoda psuć sobie zabawę z finalnej wersji, wiadomo że to namiastka tego co w org, ale silnik, poziom grafiki już nam dużo mówi o tym tytule..

Ja odpuszczam i czekam na fulla, nie chcę psuć sobie zabawy:) ciekawe czy są tu tacy co czują to samo:)

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się kolejna recenzja

OPM Holandia ocena 91/100

 

"They say it's thechnically amazing, they say the atmosphere is really great but GG implemented less improvements in the FPS genre.

 

Graphics

Brilliant lightning and a many details that make KZ2 the best game graphically available for PS3. The Cutscenes are amazing.

 

Music & Sound

Overreacted death vocal reactions. In 7.1, Brian Cox takes the role as Visari.

 

link do skanów

http://www.gamingonly.nl/forum/showpost.ph...;postcount=4662

Odnośnik do komentarza

za ile najtaniej mozna K2 zakupic?? bo jezeli bundle ma kosztowac 1500zl, a gole PS3 (80GB) mozna kupic za 1300zl, to jakby gra za mniej niz 200zl chodzila to nie warto bundla brat dla samego kartonu, taniej osobno konsole i gre kupic, oczywiscie pytam bo planuje taki zakup

 

ps: chlopaki, prosze nie zasmiecajcie temau wojenkami o screen, gif, grafike itd, ciezko pozniej w temacie odnalezc przydatne info przekopujac sie przez gadki o niczym, PROSZE, wyluzujcie to tylko gra

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

Killzone 2: “I Have To Believe”

http://v4vg.com/killzone-2-%E2%80%9Ci-have...lieve%E2%80%9D/

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć gifa ;) hehe

 

http://i42.tinypic.com/juh5p5.gif

 

Taka animacja i grafika tylko na PS3... nie to nie żadna prowokacja, tylko 100% prawda (dla niektórych ciężka do przełknięcia)

Odnośnik do komentarza
Na allegro widziałem po 179,ale nie znam tych sklepów,a nikt mi nie odpowiedział czy warto z nich zamawiać

Nie radzę brać na Allegro chyba, że nie zależy tobie na wersji PAL, a co za tym idzie PL. Widziałem tam Killzone 2 po 179zł, ale sklep który ma taką cenę sprzedaje wersje USA, przynajmniej LBP którego kupiłem był z tamtego regionu. Zresztą na aukcji nawet pisze 3xA.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=1fgsailx-jY

 

Wystarczy trochę zmienić retorykę (na amerykański mesjanizm) i mamy świetną reklamę.

 

Z drugiej strony, reklamy mają zachęcić raczej laików. To może lepiej stworzyć efektowny trailer i jakieś chwytliwe hasło...

 

Z każdym moim wejściem na forum ten temat ma coraz mniej stron. Magia jakaś!

 

Odnośnik do komentarza
Na allegro widziałem po 179,ale nie znam tych sklepów,a nikt mi nie odpowiedział czy warto z nich zamawiać

Nie radzę brać na Allegro chyba, że nie zależy tobie na wersji PAL, a co za tym idzie PL. Widziałem tam Killzone 2 po 179zł, ale sklep który ma taką cenę sprzedaje wersje USA, przynajmniej LBP którego kupiłem był z tamtego regionu. Zresztą na aukcji nawet pisze 3xA.

wez mnie kurde nie strasz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=528288799

jest napisane, ze po polsku

oby tylko nie bylo tak, ze wysla 25-26 i bedzie szlo tydzien

Odnośnik do komentarza
wez mnie kurde nie strasz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=528288799

jest napisane, ze po polsku

oby tylko nie bylo tak, ze wysla 25-26 i bedzie szlo tydzien

Ja tez u tego kolesia zakupilem.... Dzwonilem i powiedzial ze wersja PAL i ze wysyla w dniu premiery z dostawa max do 2 dni. Jak cos to znajomy mieszka niedaleko tego sklepu... wiec jak beda problemy to sprawdzi co sie dzieje.

Miejmy nadzieje ze poczta nie zawali sprawy i szybko nam dostarczy gre :))

 

Odnośnik do komentarza
Tak wogole, to ma ktos jakies obrazki badz wie jak wygladaja helghasci bez tych ich helmow? Oni sa ludzmi, poprostu w ten sposob ubranymi, czy pod ich helmami kryje sie cos nieludzkiego? Czemu wogole nosza te helmy? Na helghanie przeciez jest tlen (ISA nie ma na sobie mazek gazowych)

gdzies byly screeny i filmiki jak sie im helmy zestrzeliwuje

takie lyse brzydale to sa

Odnośnik do komentarza
Tak wogole, to ma ktos jakies obrazki badz wie jak wygladaja helghasci bez tych ich helmow? Oni sa ludzmi, poprostu w ten sposob ubranymi, czy pod ich helmami kryje sie cos nieludzkiego? Czemu wogole nosza te helmy? Na helghanie przeciez jest tlen (ISA nie ma na sobie mazek gazowych)

Wpisujesz www.youtube.com

 

Intro Killzone

 

Tam zobaczysz i się wszystkiego dowiesz. Poza tym jest www.killzone.com

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...