Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem recenzję na Eurogamer. No i co tu dużo mówić, jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

For the most part, they attack in squads. They'll flank you. They'll use grenades to flush you out. They'll take it in turns to keep you busy with suppressing fire, then wait for you to reload and rush your position. Die, restart and take a different approach, try a different angle of attack, and you'll see the enemy reacting to your actions rather than simply popping out of the same cover spots like sideshow ducks. The landscape may not change as often as some would like, you're battling the same enemies from the start of the game through to the end, and there are few obvious set-piece moments, but that's because the gameplay itself is the set-piece. Battling your way across Salamun Bridge may not sound particularly amazing in theory, but in practice it's the sort of seriously meaty tactical challenge that too few shooters bother with these days.

 

:)

 

 

Denerwuje mnie tylko to ciągłe mówienie o CO-OP. Uczepili się tego jak rzep psiego ogona :).

 

Biorę się za recenzję na IGN.

 

Przypomina mi się sytuacja z Diablo 2, która była solidnie zjechana i nazywana "gra o której się szybko zapomni", a jak jest dzisiaj, każdy widzi :).

 

Dla mnie IGN popełnił jedno przestępstwo - jak można było dać Resistance 2 9.5, a Killzone 9.4? W RES2 już mało kto gra, a będzie grało coraz mniej. Tak jak mówię, przypomina mi się sytuacja z Diablo II.

 

 

W ogóle sami widzicie jak to jest dziwnie z recenzjami :) - jedni narzekają na AI, jedni je chwalą, jedni chwalą fabułę, jedni po niej jadą... cieszy mnie, że wreszcie są sprawiedliwe recenzje (nie oceny ;) ), bo jak przypomnę sobie, jak wszystkie serwisy spuszczały się na GTA IV - niby best game ever, to mi się śmiać chciało :). Przypominam, nie mówię o ocenach.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie recenzje ok ale ta IGN to jakaś bez wyrazu :)

 

edit.

Zer po tym że czytałem i nie zasługuje za mało zmian do wcześniejszych części a to że jest chyba jedynym golfem na ps3/x360 i nie konkurencji/niema do czego porównać nie oznacza żeby odrazu grze dawać taką ocenę.. żeby taką ocenę dawać , to samo tyczy się SR2 gra dobra ale na taką ocenę też nie zasługuje.. Jeszcze sporo takich ocen dziwnych wystawili ale to nie temat o tym :D

Odnośnik do komentarza

Anyway tak szczerze i poważnie, to jak gra dobija do 9, to znaczy że jest must have... wszystkie 9.1-10 to są tylko drobiazgi które nie psują generalnego feelingu z gry, ale są już subiektywnymi odczuciami ludzi którym coś się podobało lub też nie...

 

Ja dalej liczę cholernie na multi, bo ostatnio odpaliłem resa 2 i doszedłem do wniosku, że multi jest jednak porażką... jeszcze do tego nie umiem grać na DS3 w fps... :/

Odnośnik do komentarza

Posypały się recki w ciągu ostatniej godziny ^_^ Wszyscy łamią embargo :lol:

 

Eurogamer: 9/10

IGN USA: 9.4

IGN UK: 9.4

IGN AU: 9.0

Gamepro 5/5

Gamereactor (swedish): 10/10

Meristation: 9.5

Eurogamer.pt 10/10

Eurogamer.es 10/10

Gameplayer: 9.5

Empire: 4/5

Vandal 9.6

PSLife (denmark) 9.5

Gamepro (spanish) 10

Inside Gamer (dutch) 9.5

Konsolifin (finnish) 5/5

 

Edit: Yeti, to ty jeszcze nie wiesz?! MICROSHIT ICH PODKUPIŁ!!!!11111 NIECH SSOM PAUKEEE111

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
IGN - KZ2 (grfaika 9.5), GeoW2 (grafika 10)

zaraz się zacznie :lol:

 

Ale wychodzi na to, że według IGN KZ2 jest słabszym tytułem od R2 ;)

może za punkt wyjścia przyjęto, w przypadku KZ2 render z 2k5, a wtedy 9.5 jest idealną oceną bo widać jak mało brakuje do rendera, a w przypadku GoW2 przyjęto obietnicę bigger, better and more badass i wtedy 10 też jest trafioną...

 

W ogóle zapomniałeś jeszcze dodać, że pewnie M$ posmarował... :o

 

 

Posypały się recki w ciągu ostatniej godziny ^_^ Wszyscy łamią embargo :lol:

 

Eurogamer: 9/10

IGN USA: 9.4

IGN UK: 9.4

IGN AU: 9.0

Gamepro 5/5

Gamereactor (swedish): 10/10

Meristation: 9.5

Eurogamer.pt 10/10

Eurogamer.es 10/10

Gameplayer: 9.5

Empire: 4/5

Vandal 9.6

PSLife (denmark) 9.5

Gamepro (spanish) 10

Inside Gamer (dutch) 9.5

Konsolifin (finnish) 5/5

 

mało 10... PE jednak się nie myliło...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
IGN - KZ2 (grfaika 9.5), GeoW2 (grafika 10)

zaraz się zacznie :lol:

 

Ale wychodzi na to, że według IGN KZ2 jest słabszym tytułem od R2 ;)

 

Kurde nie wiedzialem ze R2 to jest az tak dobra gra... Chyba po(pipi)e KZ bo jak widac mamy juz na PS3 lepszego FPSa-skoro tak to po co przeplacac na pre-ordera >;) Ale nie zaczynajmy znowu tego tematu bo w Extrimie tez tak ocenili:)

Odnośnik do komentarza

Zer - nie ironizuj tak, bo jeszcze cię niektórzy widłami pogonią :lol:

 

Cieszy mnie, że KZ2 traktują poważnie w reckach. Cieszy mnie, że się nad nią nie spuszczają jak nad GTA IV, tylko piszą rzetelnie.

 

I powiem tak, te recenzje dowodzą, jakimi szczeniakami potrafią być recenzenci podczas premiery tak nahypowanej gry jak GTA.

 

Dobra, kończąc te głupią i sarkastyczną gadkę:

 

Nowy gif do spuszczania się. Z finalnej wersji.

 

http://i43.tinypic.com/2daaeiw.gif

Odnośnik do komentarza
Posypały się recki w ciągu ostatniej godziny ^_^ Wszyscy łamią embargo :lol:

Co ty z Sony jestes, ze wiesz do kiedy trwalo embargo czy po prostu na neogafie przeczytales, ze zostalo zlamane ? :lol:

To, ze na jakims nieoficjalnym forum jest napisane, ze embargo jeszcze trwa to nie znaczy, ze tak jest - pewnie recenzje moga juz byc publikowane i juz. :D

 

Swoja droga to oceny calkiem ciekawe, ale jak dla mnie sa bardzo pozytywne. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

o korwa... się dzieje na ekranie... w ogóle badajcie tego co sie pali... wygląda jakby sambe tańczył...

 

ja tam czekam na reckę Zero Punctuation... jedyne wiarygodne źródło... wczoraj pojechał po GoW2 w starym dobrym stylu :)

Odnośnik do komentarza
IGN - KZ2 (grafika 9.5), GeoW2 (grafika 10)

zaraz się zacznie :lol:

 

Ale wychodzi na to, że według IGN KZ2 jest słabszym tytułem od R2 ;)

 

WTF? 9.5 za grafikę? Chyba im na głowę siadło. Jakim prawem porównali ohydne GoW do KZ2? Oni chyba też są niedorozwinięci. MS przekupi każdego. Nie rozumiem jak można nie docenić takiej gry! Niżej od R2. Wstyd i hańba. Ale IGN od dawna było niekompetentne.

Odnośnik do komentarza
Posypały się recki w ciągu ostatniej godziny ^_^ Wszyscy łamią embargo :lol:

Co ty z Sony jestes, ze wiesz do kiedy trwalo embargo czy po prostu na neogafie przeczytales, ze zostalo zlamane ? :lol:

To, ze gdzies jest napisane, ze embargo jeszcze trwa to nie znaczy, ze tak jest - pewnie recenzje moga juz byc publikowane i juz. :D

 

Swoja droga to oceny calkiem ciekawe, ale jak dla mnie sa bardzo pozytywne. :)

Zerknij kilka stron do tyłu, dlaczego tak mówię :).

 

Oceny są nad wyraz pozytywne i jestem baardzo nimi zaskoczony. Spodziewałem się czegoś niższego. Dlaczego? Ano dlatego, że wielu serwisom jest wstyd za poprzednie hype'y. Widać to dobitnie po zimnym podejściu do KZ2.

 

Ludzie, dajcie mi już w to zagrać, bo sam chcę to ocenić.

Odnośnik do komentarza

Recenzja gry-online.pl

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5322&STR=1

 

95%

 

Cytat:

Wszystko sprężyste, zgrane z dźwiękami stóp i animacją broni. Guerilla wyniosła widok FPP do rangi sztuki, upokarzając takie drewniane hity jak Far Cry 2 czy Resistance 2.

 

Rozwalił mnie ten tekst :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Cała ta błazenada, cyrk, szambo nazywane przez prostaczków perfumerią, cały ten

burdel

, zamtuz na kółkach dowodzą jednego: oceny w skali liczbowej stały się za trudne dla mas. Ludzie gubią się, bo nie czytają recenzji (któż by chciał tracić czas?) a tylko zaglądają na ostatnią stronę i juz wskakują na forum by toczyć pianę z mordy. (Pysk to za delikatne określenie)

 

Proponuje więc wprowadzić 4 oceny słowne:

-Nie wydawaj na to pieniędzy!

-Mam w (pipi)e, czy to sobie kupisz.

-Wydaj na to pieniądze.

-Pędź do sklepu w podskokach!!! 111

 

Ale nie... byłyby kłótnie, że Re2 i K2 dostało to samo...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Posypały się recki w ciągu ostatniej godziny ^_^ Wszyscy łamią embargo :lol:

Co ty z Sony jestes, ze wiesz do kiedy trwalo embargo czy po prostu na neogafie przeczytales, ze zostalo zlamane ? :lol:

To, ze na jakims nieoficjalnym forum jest napisane, ze embargo jeszcze trwa to nie znaczy, ze tak jest - pewnie recenzje moga juz byc publikowane i juz. :D

 

Swoja droga to oceny calkiem ciekawe, ale jak dla mnie sa bardzo pozytywne. :)

 

Sony poinformowało, że emabargo trwa do 2 lutego. Podawałem linka do tego jeszcze dziś chyba albo wczoraj.. nie pamiętam. Ale skoro wszyscy zaczeli sypać reckami to dziwne.. nic biorę się za czytanie recki na GryOnline.

Odnośnik do komentarza
Recenzja gry-online.pl

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5322&STR=1

 

95%

 

 

Rozwalił mnie ten tekst :).

mnie bardziej rozwalił ten cytat

Za kilka lat Killzone'a 2 będziemy pamiętać głównie za oprawę graficzną. Generalnie opad szczęki. Pewne jest, że X360 nie poradziłby sobie z czymś takim, to faktycznie przeskok o pół generacji do przodu w stosunku do tego, co widzi się na konsolach na co dzień. A co mnie cieszy najbardziej, to to że mimo wszystko duża część stylu Killzone 2 wypracowana jest głową, a nie procesorem.
Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Cóż oceny są bardzo dobre, choć osobiście spodziewałem się w niektórych przypadkach większych za grafikę. No ale od jakiegoś czasu oceny gier są tak nielogiczne, że szkoda sobie nimi głowę zaprzątać. Bardziej cenię sobie opinię graczy niż recenzentów...

 

Co do samej gry to mam małe pytanie bo nie chcę wertować prawie 200 stron w poszukiwaniu jednej rzeczy. Czy podobnie jak w KZ1 będzie można pograć sobie z botami na split-screenie? Mam dziadowski net i granie przez sieć na konsoli odpada, a tak to chociaż troszkę bym z bratem pograł <_<

 

Odnośnik do komentarza
Cóż oceny są bardzo dobre, choć osobiście spodziewałem się w niektórych przypadkach większych za grafikę. No ale od jakiegoś czasu oceny gier są tak nielogiczne, że szkoda sobie nimi głowę zaprzątać. Bardziej cenię sobie opinię graczy niż recenzentów...

 

Co do samej gry to mam małe pytanie bo nie chcę wertować prawie 200 stron w poszukiwaniu jednej rzeczy. Czy podobnie jak w KZ1 będzie można pograć sobie z botami na split-screenie? Mam dziadowski net i granie przez sieć na konsoli odpada, a tak to chociaż troszkę bym z bratem pograł <_<

Niestety nie pograsz sobie z bratem.K2 nie ma co-opa :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...