Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy napiszę "Mieliście rację, jednak Killzone 2 odstawia graficznie wszystko co do tej pory wyszło" , czy jednak dalej bede sie upierał ze jest "jedynie" w czołówce najładniejszych gier :P

Nie ma szans.

 

Grafikę ocenia się jako całokształt. Ocenianie gry na podstawie jednego poziomu jest po prostu głupotą :). Nie bójmy się tego powiedzieć.

 

 

A ja stawiam 10 dolarów, że Ficuś nie wytrzyma nawet dnia :). Myślę, że jeszcze wieczorem w czwartek zobaczę pod jego nickiem na PSN "Killzone 2 demo" :). Nie wytrzymasz chłopie.

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy napiszę "Mieliście rację, jednak Killzone 2 odstawia graficznie wszystko co do tej pory wyszło" , czy jednak dalej bede sie upierał ze jest "jedynie" w czołówce najładniejszych gier :P

 

Podobno pierwszy etap jest "tylko" swietny a dopiero pozniej zaczyna sie oczopląs:D

Dokładnie-ten etap z dema wygląda tylko bardzo ładnie(to nie tylko zdanie z gameonly ale na neogafie też to pisali),do tego był projektowany jako jeden z pierwszych ,a z opinii wynika im dalej tym lepiej,a właściwie im ciemniej tym bardziej fotorealistycznie ale nie brońmy killzone na zapas :P.

 

W każdym razie szyderczo czekam na czwartek ale będą jajca w tym temacie :rotfl:

 

edit-ogólnie proponuje trzymać kciuki by Sony dało ten etap w wersji final build bo mając w pamięci ich wpadki(min. demko MS2) nie zdziwiłbym się jakby grając(oczywiście ja dalej się upieram,że nie zagram :P) w demo ochoczo w górnej części ekranu będzie widniał napis PRE-ALPHA BUILD :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

http://www.psu.com/%5BUPDATE%5DKillzone-2-...-a006302-p0.php

ponoc US też dostaje demo...

 

mam dziwne przeczucie, że Gamestop zaraz zaprotestuje i Sony przesunie premierę dema...

 

mnie to osobiście wali, bo zawsze składam preordery na świetne gry w Gamestop żeby nie doznać niemiłej niespodzianki... ale nie wydaje mi się, żeby wszyscy byli w tej samej sytuacji... i nie wydaje mi się, żeby GS tak bez sypnięcia kasy do kieszeni Sony nagle stał sie jedynym źródłem rozdającym zdrapki do Dema...

 

 

Chyba, ze jest jeszcze inna opcja... posiadacze kodu dostaną inne demo...

 

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDet...aspx?sku=270110

jakby nie bylo GS jasno mowi o ekskluzywnym dostepie do dema...

Reserve Killzone 2 and receive exclusive access to the Killzone 2 Demo. You must have access to Playstation Network in order to redeem promotion code. Available for online and in-store customers, while supplies last.
Odnośnik do komentarza

Czy oby na pewno Killzone 2 to tak wielki hit jakim go maluja?

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/928377.asp

 

juz troche serwisow i czasopism ocenilo KZ2, a srednia ocen dla tej gry to "tylko" 92,5%.

 

Co zastanawia - przeważająca ilosc ocen dla dziela Guerilla to dziewiatki. Niby sporo, ale ja spodziewalem sie wiecej.

 

Co na ten temat sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Jak masz ze soba jakis problem to chyba sam powinienes sie leczyc.

 

Mi osobiscie wydaje sie, ze cos w tym jest, ze wiekszosc serwisow przyznaje KZ2 ocene 9/10. Brak coopa i kilka pomniejszych bledow? hmmm...

 

Nie zrozumcie mnie zle, mam PS3(i tylko i wylacznie ta konsole, nie liczac poprzednich sprzecikow Sony ;) ), KZ2 z pewnoscia kupie, ale myslalem, ze dziesiatki dla tej gry beda lecialy raz za razem :P Moze troszke sie przeliczylem ;)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, to taka średnia to za(pipi)ista średnia ocen, jak na shootera wg. mnie. To raz, a dwa średnią zaniżą jakieś UGO czy coś takiego o którym pierwsze słyszę, a trzy, że nie ma sensu się wzorować na ocenach serwisów, w którym są reklamy tej gry... przecież nie raz już wylatywali pracownicy, bo dali grze za niską notę ;)

Odnośnik do komentarza
Jak masz ze soba jakis problem to chyba sam powinienes sie leczyc.

 

Mi osobiscie wydaje sie, ze cos w tym jest, ze wiekszosc serwisow przyznaje KZ2 ocene 9/10. Brak coopa i kilka pomniejszych bledow? hmmm...

 

Nie zrozumcie mnie zle, mam PS3(i tylko i wylacznie ta konsole, nie liczac poprzednich sprzecikow Sony ;) ), KZ2 z pewnoscia kupie, ale myslalem, ze dziesiatki dla tej gry beda lecialy raz za razem :P Moze troszke sie przeliczylem ;)

Don Pedro spokojnie Serwisy za brak Coopa bedą musiały dodać wyżej ocene ale to troche po premierze. ^_^

Wiecej nic nie napisze 8)

Odnośnik do komentarza

Edit: To jest do Don_Pedro

 

Nie, po prostu zachowujesz się jak idiota i tyle :).

 

A wiesz dlaczego? Ano dlatego:

 

Po 1. CZYTAŁEŚ te recenzje? Ano fakt, po co. Jeszcze się zmęczysz. Grunt to obejrzeć podsumowanie i się spuścić nad kolejną, pustą dziesiątką ala GTA IV.

Po 2. To nie są już te czasy. Po wielkich wtopach, jakie były popełniane w przeszłości przez redaktorów, po zepsuciu branży przez same 8, 9 i 10, dzisiaj już nikt nie chce dawać dziesiątek, właśnie ze względu na przehypowanie. Po nauczkach, dziennikarze podeszli do gry chłodno i to mnie nawet zadziwia, że gra takie oceny otrzymuje. Inna sprawa to taka, że gdyby do gier o wysokiej średniej (które tak bardzo lubisz) podchodzili jak do KZ2, też mógłbyś zapomnieć o tamtych dziesiątkach.

 

A ty hit kwestionujesz? A co to dla ciebie hit jest? Sprecyzuj następnym razem o co ci chodzi, bo ni w ząb nie można zrozumieć o co ci biega.

 

I co ci to da jak by leciały same dziesiątki? E-penis by urósł? Lepszy byś był? Bo nie widzę sensu w spuszczaniu się nad czyjąś opinią.

 

Piszę o leczeniu, bo człowiek co ma tyle lat co ty, raczej czytać potrafi i nie będzie chyba wałkował znowu tego samego, co już jest przewałkowane ze wszystkich stron.

 

I jeszcze chciałem dodać, że w dzisiejszych czasach, kiedy wpływ producentów, korporacji (mało takich akcji było?) jest tak ogromny na serwisy, nie warto się niczym sugerować.

 

A kto czytał recenzje, ten wie, że często były niesłuszne, ze względu na to, że gdyby taką samą miarą mierzyli np. GTA IV, gra w życiu nie byłaby drugą najlepszą grą na świecie.

 

I jeszcze chciałem dodać, że do KZ2 podchodzili baardzo krytycznie. Zamieniania wad GTA IV w zalety, nigdy im nie wybaczę.

 

Dlatego, nie zachowuj się jak ciemny człowiek, co raptem spadł z księżyca, tylko po prostu poczytaj :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Czy oby na pewno Killzone 2 to tak wielki hit jakim go maluja?

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/928377.asp

 

juz troche serwisow i czasopism ocenilo KZ2, a srednia ocen dla tej gry to "tylko" 92,5%.

 

Co zastanawia - przeważająca ilosc ocen dla dziela Guerilla to dziewiatki. Niby sporo, ale ja spodziewalem sie wiecej.

 

Co na ten temat sadzicie?

 

Wydaje mi sie, ze byly ogromne oczekiwania jesli chodzi o zaimplementowanie nowych, rewolucyjnych rozwiazan. A tymczasem KZ2 to interaktywny film, bez jakiejs tam znaczacyh zmian jesli chodzi o "strzelanie". Jest standardowo, z nie standardowa grafika i animacja. Wszyscy oczekiwali, ze KZ2 to rakieta, ktora wyleci w kosmos, a niestety zatrzymala sie w stratosferze. Co nie nie zmienia faktu, ze konkurencja wciaz ma problemy z oderwaniem sie od ziemi. Redaktorzy przedawkowali HYPEM, tak mi sie wydaje :)

Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu często pisałem,że wielu ludzi się rozczaruje tym tytułem.Już widać pierwsze oznaki-gra zbiera "tylko" 9 ,gra ma jakiś błąd.Wielu oczekiwało 8 cudu świata gry na miarę FFVII itp.Sami się nahypowali do tak absurdalnej wielkości,że żadna gra na rynku nie jest w stanie przeskoczyć ich wyobrażenia.

 

Zobaczycie po czwartkowym demie.Nagle pojawi się wielu ,którzy będą wytykać grafice,że nie jest genialna,kij z tymże dalej będą twierdzić,że to najładniejszy fps na konsole,a demko zawiera etap w dzień gdzie z rzeczy samej nie da się zaobserwować tak wychwalanej gry świateł i cieni.Ludzie będą zawiedzeni bo w ich wyobraźni gra miała wyglądać jak bajki Pixara,spodziewali się Ratatouille lub Walliego generowanego w czasie rzeczywistym przez PS3.

 

Niech wielu wróci na ziemię bo się srogo rozczarują Killzone2 ,a winni będą tylko sobie.

Odnośnik do komentarza

Przegladam sobie niektore reviews i subiektywnosc opinii czasem poraza. PSX nasze lokalne jest chyba najbardziej sensowne i wywazone (choc ocena nie przystaje do ochow i achow w porownaniu do innych ocen :P).

 

Mecza mnie reviews gdzie kolesie chca udowodnic, ze Halo to jedyne co sie liczy badz COD4 to wlasnie to a Killzone czy podrabia cos czy inne bzdury. Meczy mnie szukanie wad ktorych nie ma, bo zaprawde daleko mi od hiperentuzjazmu ale czesto jestem zazenowany jak kolesie chca za wszelka cene udowodnic to co uwazali zanim w ogole gre wlaczyli i moja 7 miesieczna corka to by wychwycila z tekstu... Dlaczego ludzie nie moga byc po prostu normalni? Generalnie odczuwam, ze w internecie (i niestety nie tylko) sie realizuja grafomani, ktorzy chca zaistniec, klopot w tym ze w normalnych warunkach gdy liczy sie profesjonalizm i rozne przymioty ludzie na takim poziomie by nie zaistnieli...

 

Z drugiej strony sa oczywiscie tacy, ktorzy troche przesadzaja z zachwytami. Powiem, ze takich mi czesto latwiej zniesc, bo i tak opinie wyrobie sobie sam i bardziej podoba mi sie entuzjazm i metody salesrepow (bo latwiej samemu to wyhamowac), niz malkontenctwo oszustow emocjonalnych, ktorzy chca nas oszukac i zmanipulowac...

 

To smutne jak media dzis steruja opinia publiczna na kazdy temat. Decyduja o sprzedazy, wladzy i wszystkim dookola (bo ludzie uwielbiaja opierac sie na pustych haslach wyrwanych z kontekstu, czesto bezsensownych (gdyby poznac caly kontekst)) czesto nie majac zadnych ale to zadnych predyspozycji (o wiedzy nawet nie wspomne) w tym kierunku. Stad w tematach na ktore trace duzo czasu przesiaduje na takich forach, jak to i tutaj spotykam ludzi z roznym nastawieniem, co pozwala nabrac dystansu, poczytac i przemyslec wszystko by miec w miare wywazony poglad. Czego zycze Wam wszystkim.

 

A Killzone? To po prostu kolejna strzelanka. Mam nadzieje ze swietna (wszystko na to wskazuje). Nie wiem czemu dla niektorych to cel atakow badz milosci... Get a life (play WoW) ;). Mam nadzieje ze pieknie zmarnuje z nia czas...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi sie, ze byly ogromne oczekiwania jesli chodzi o zaimplementowanie nowych, rewolucyjnych rozwiazan. A tymczasem KZ2 to interaktywny film, bez jakiejs tam znaczacyh zmian jesli chodzi o "strzelanie". Jest standardowo, z nie standardowa grafika i animacja. Wszyscy oczekiwali, ze KZ2 to rakieta, ktora wyleci w kosmos, a niestety zatrzymala sie w stratosferze. Co nie nie zmienia faktu, ze konkurencja wciaz ma problemy z oderwaniem sie od ziemi. Redaktorzy przedawkowali HYPEM, tak mi sie wydaje :)

O czym ty mówisz za przeproszeniem? :huh:

 

Praktycznie nikt z tego forum w grę nie grał, a tutaj już posty o jakiś zatrzymujących się rakietach - wtf? Czy KZ2 jest rakietą to sprawa subiektywna, zresztą zawsze była. A do 25 lutego mało osób będzie coś miało na ten temat do powiedzenia ;).

 

Redaktorzy przedawkowali hype'em? To zdanie można interpretować na wiele sposobów. Sprecyzuj o co ci chodzi, jeżeli możesz ;).

 

 

jakiś czas temu często pisałem,że wielu ludzi się rozczaruje tym tytułem.Już widać pierwsze oznaki-gra zbiera "tylko" 9 ,gra ma jakiś błąd.Wielu oczekiwało 8 cudu świata gry na miarę FFVII itp.Sami się nahypowali do tak absurdalnej wielkości,że żadna gra na rynku nie jest w stanie przeskoczyć ich wyobrażenia.

 

Zobaczycie po czwartkowym demie.Nagle pojawi się wielu ,którzy będą wytykać grafice,że nie jest genialna,kij z tymże dalej będą twierdzić,że to najładniejszy fps na konsole,a demko zawiera etap w dzień gdzie z rzeczy samej nie da się zaobserwować tak wychwalanej gry świateł i cieni.Ludzie będą zawiedzeni bo w ich wyobraźni gra miała wyglądać jak bajki Pixara,spodziewali się Ratatouille lub Walliego generowanego w czasie rzeczywistym przez PS3.

 

Niech wielu wróci na ziemię bo się srogo rozczarują Killzone2 ,a winni będą tylko sobie.

 

A mnie się po prostu wydaje, że ludzie sami nie wiedzą czego chcą. Nie potrafią sobie po prostu odpowiedzieć na pytanie czego tak naprawdę oczekiwali po grze. I to jest moim zdaniem główny i jedyny problem.

 

Duża część ludzi jest po prostu naiwna i łyka jak pelikany najprostsze bzdury :). Osobiście wyślę komuś 100 Euro, jeżeli mi szczegółowo wytłumaczy, że z hardwarem jak PS3 i obecnymi technologiami da się zrobić coś lepszego od KZ2. No ludzie kochani, toż to fizycznie niemożliwe. Cała branża się głowi nad setkami gier, które mają pchać wszystko do przodu, a patrzcie jaki malutki jest postęp i jak mało jest nowych pomysłów w grach. KZ2, GOW 2, Crysis (przykłady) to obecnie szczyt możliwości dzisiejszych gier. A mimo wszystko ludzie są niezachwyceni. To czym się chcą kiedykolwiek zachwycić? Tyle wysiłku, tyle trudu jest przyłożone do tych gier, a ludzie i tak narzekają mówiąc "to nic nowego", "rozczarowałem się".

 

Brak COOP w KillZone 2 to porażka :( mimo to kupie ten tytuł ;)

Rzeczywiście, najwyższy czas się z tego powodu powiesić. :P

 

To smutne jak media dzis steruja opinia publiczna na kazdy temat. Decyduja o sprzedazy, wladzy i wszystkim dookola (bo ludzie uwielbiaja opierac sie na pustych haslach wyrwanych z kontekstu, czesto bezsensownych (gdyby poznac caly kontekst)) czesto nie majac zadnych ale to zadnych predyspozycji (o wiedzy nawet nie wspomne) w tym kierunku. Stad w tematach na ktore trace duzo czasu przesiaduje na takich forach, jak to i tutaj spotykam ludzi z roznym nastawieniem, co pozwala nabrac dystansu, poczytac i przemyslec wszystko by miec w miare wywazony poglad. Czego zycze Wam wszystkim.

Nic nowego. Dużo ludzi to widzi i o tym pisze, ale branża idzie własnym torem.

 

Nie wiem czemu dla niektorych to cel atakow badz milosci... Get a life (play WoW) ;). Mam nadzieje ze pieknie zmarnuje z nia czas...

Taka dygresja: A ja za to nie wiem, dlaczego niektórzy ludzie na forach próbują się dowartościować myślą, że są pro i w ogóle the best, bo nie traktują gier jak miłości (jednocześnie traktują tak peceta, sprzęt do muzyki, tv - cokolwiek, wpisać można tutaj praktycznie każdą, martwą rzecz) :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...