Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Oraz sami amerykanie i lagi

LOL, widze ze kolega obeznany w temacie :blink: Nie wiem po co siejesz zamet ze "sami Amerykanie i lagi". Gram juz na GB 5. sezon i wiem co mowie, ze GB jest najlepszym serwisem, który umożliwia mecze klanowe.

hehe zawsze mozna grac na euro ladderze bez amerykanow :)

ja mam zle wspomnienia jesli chodz o GB ^^ przez to ze gra tam o wiele wiecej klanow grajacych nie fair. A to przez granie meczy "na szybko" i slabo przemyslane zasady. Osobisci wole CG chociz GB jest bardziej prestizowe i tez tam pewnie bedziemy grac :)

Odnośnik do komentarza
ja już w temacie online wspominałem,że będę zakładać amatorski klanik do zabawy wieczorami kila razy w tygodniu w K2 w grupie znajomków-wymagany minimalny skill i HS :P.Zresztą nie ma co tu się rozpisywać,chętnych do klanów będzie multum i pewnie z 10 klaników na samym tym forum powstanie.Ciśnienie na K2 ma każdy :P

- :) to niech sie juz ktos powoli tym zajmie

 

Ja jeszcze walcze czy kupowac HS czy moze byc Playstation Eye jako mikrofon (wie moze jak sie mikrofon w online od tej kamerki sprawuje?). Co do premiery gry to juz sie nie moge doczekac :)

wcale sie nie sprawuje (za duzy poglos). jak kilka osob w party ma kamerke zamiast hs-a to juz totalna masakra - nic nie mozna zrozumiec. Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomośc do tych kilku osób co byli chętni. Rejestrujcie się tutaj - http://www.consolegaming.eu/ i wiadomość do mnie na Priva (nick incognitos). Założyłem klan - Forum PE Squad w skrócie FPeS. Zgłosiłem nas do tego turnieju :)

Od razu mówię, że czekam na jakiegoś ogarnietego zioma - może Ty Ficuś jak pisałeś, z którym razem moglibysmy to wszystko ogarnąć. Nawet nie wiem jak wygląda ustawka na taki mecz itp. Poczytałem trochę ale nie wszystko jestem w stanie skumać - może koledzy z POL by kilka rzeczy wyjaśnili (chociaż podstawy) tutaj albo do mnie na priv a ja do pozostałych członków klanu to roześlę. Machina powstała i czeka na tryby które pozwoliły by jej ruszyć ;) Pozdro

 

PS: Będę dziś wieczorem przed meczem na forum i na stronie CG więc dopiero wtedy wszystkich dodam/odpiszę itp.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
poszło p/m

Odemnie rowniez :)

 

POSNANIAK - jakiego HS uzywasz??

Co do KZ2 to wkoncu bedzie taka mozliwosc zblizenia sie do wroga ktory rozmawia z teamem i uslyszenia rozmowy?

z tego co pisano na oficjalnym forum to będzie taka możliwość.

Co do HS to polecam oryginalny sonydo ps3(mam takiego) a jaki ma Posnaniak to nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A ja się nie mogę doczekać.

 

Jestem ogromnym fanem Halo: CE i mam nadzieję, że w mutli Killzona odnajdę filling jaki towarzyszył mi przy graniu w pierwzą część Xboxwej serii (dwie kolejne to dwie ogromne pomyłki).

 

Jest w tej grze coś co mnie strasznie pociąga, i nie jest to grafika czy też animacja. Na bank łykam w dniu premiery.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

-_-'' EDGE dalo tylko 7 i juz czesc osob z forum sie masturbuje nad ocena (10) w POM czy innej gazetce/strone www... Spokojnie, to tylko gra - WAZNE ABY GRACZOM SIE PODOBALO bo Airborne/Kane and Lynch/Jericho/Blacksite i pare innych gier dostalo tylko 6/7 ale tez potrafily bawic bo w nich chodzilo. (Prawie) kazdy posidacz PS3 m a avek/sig zwiazany z Killzonem 2 :} - bez przesady cu rwa, dla niektorych to chyba 9 cud swiata po PS3...

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
-_-'' EDGE dalo tylko 7 i juz czesc osob z forum sie masturbuje nad ocena (10) w POM czy innej gazetce/strone www... Spokojnie, to tylko gra - WAZNE ABY GRACZOM SIE PODOBALO bo Airborne/Kane and Lynch/Jericho/Blacksite i pare innych gier dostalo tylko 6/7 ale tez potrafily bawic bo w nich chodzilo. (Prawie) kazdy posidacz PS3 m a avek/sig zwiazany z Killzonem 2 :} - bez przesady cu rwa, dla niektorych to chyba 9 po PS3...

Jak jesteś po zielonym, czym masz jakiś % we krwi, to nie pisz postów na forum.

Tak dobra rada ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem trzezwym userem na tym forum. Nie pije ani nie pale btw. Gdy zobaczycie 2 pomaranczowe swiatelka w realu czy bramke w Media oklejona motywem z KZ2 to miacie duza biala plame na majtasach.

 

Jakos nie przypominam sobie abysmy my posidacze/gracze na 360 podniecali sie jakas gierka tak wy KZ2*. Gry jeszcze nie ma a tutaj ciagle jest o czym gadac (raczej tylko czemu gra ma tylko 9 a nie 10, ktos oceni gre na 7 to pewnie funboy 360, powstal temat o klanach czy ustawkach,itp) choc gry jeszcze nie ma i nie bylo od dluzszego czasu to ten temat rosl. Fajne jest poczytac wasze wypowiedzi jak co chwile jest O_O, OMG,itp ;)

 

* nie jestem jakim Killzonehejterem, ladnie sie gra przezentuje,itp - zagram kiedys w nia i ocenie. Nie bede polegal na 10 z POM czy innej gazetki - zeby kogos utwierdzac ze ta gra jest za ye bysta. GTA4 mialo ladne oceny, w poprzednie czesci fajnie sie gralo lecz dla mnie 4 jest mocno przereklamowana. Mam wrazenie ze to chyba jedyna mocna gra na PS3 bo ciagle o niej gadacie choc jej nie ma w postaci pelnej wersji ;)

 

Negatywne opinie na temat GOW2/Halo3, cisza w temacie Halo Wars po demku , itp zas KZ2 to tylko w superlatywach oceniane bo jak Edge dalo 7 a PE 9 czy 9+ to kurcze cos slaba ta gre wasza po opiniach niektorych co sie nimi sugeruja ;)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Jestem trzezwym userem na tym forum. Nie pije ani nie pale btw. Gdy zobaczycie 2 pomaranczowe swiatelka w realu czy bramke w Media oklejona motywem z KZ2 to miacie duza biala plame na majtasach.

 

Jakos nie przypominam sobie abysmy my posidacze/gracze na 360 podniecali sie jakas gierka tak wy KZ2*. Gry jeszcze nie ma a tutaj ciagle jest o czym gadac (raczej tylko czemu gra ma tylko 9 a nie 10, ktos oceni gre na 7 to pewnie funboy 360, powstal temat o klanach czy ustawkach,itp) choc gry jeszcze nie ma i nie bylo od dluzszego czasu to ten temat rosl. Fajne jest poczytac wasze wypowiedzi jak co chwile jest O_O, OMG,itp ;)

 

* nie jestem jakim Killzonehejterem, ladnie sie gra przezentuje,itp - zagram kiedys w nia i ocenie. Nie bede polegal na 10 z POM czy innej gazetki - zeby kogos utwierdzac ze ta gra jest za ye bysta. GTA4 mialo ladne oceny, w poprzednie czesci fajnie sie gralo lecz dla mnie 4 jest mocno przereklamowana. Mam wrazenie ze to chyba jedyna mocna gra na PS3 bo ciagle o niej gadacie choc jej nie ma w postaci pelnej wersji ;)

 

Negatywne opinie na temat GOW2/Halo3, cisza w temacie Halo Wars po demku , itp zas KZ2 to tylko w superlatywach oceniane bo jak Edge dalo 7 a PE 9 czy 9+ to kurcze cos slaba ta gre wasza po opiniach niektorych co sie nimi sugeruja ;)

 

Spechdalaj signap, bo już nikt nie czyta Twoich głupich postów, nudzisz się to idź do szkoły.

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza

Zagrales w pelna wersje ze tak mowisz? Czy zobaczyles 10 w jakiejs gazetce i tyle?

 

Byly i to juz kilka :D;)

 

Widzisz moje pismo czy moze moje listerki? Pewnie dalej patrzysz w klawiature jak piszesz, ja juz od dawna w nia nie patrze wiec moge popelnic blad...

 

Maiden - to tak jak zaminusowanie na Wykopie - ktos nie sie nie zgodza z twoja opinia i daje minusa, tutaj podobnie - opisalem sytulacje jak wyglada oczami osoby nie zakillzonowanej i juz podjazdy do mnie choc nikogo nie urazilem czy wszczynalem wojenki.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Jezu, przestańcie wojować bo to naprawdę dziecinne.

 

KZ2 zapowiada się przekozacko, a na 360 tce masz drogi YETI np. megaza(pipi)iaszcze GOW2.

 

 

Każda konsola ma fajne gry, i każdą warto posiąść. Signap napisał w miarę mądrego posta który tobie i Soniakowi nie odpowiada. Ok, ale powściągnijcie się od pisania tak żenujących odpowiedzi.

 

EDIT: Signap, ty też byś sobie darował -_-

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
KZ2 zapowiada się przekozacko, a na 360 tce masz drogi YETI np. megaza(pipi)iaszcze GOW2.

To była mała prowokacja :)

 

Byly i to juz kilka :D;)

Ale przyznasz, że jeszcze nie było gry, która przed premierą miała 250 stron, a hype wokół niej był tak gęsty (no może Halo3)

 

 

A co do tego linku

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=351913

 

znajdziecie tam kilka fajny tapet, a to moja nowa tapetka ;)

http://i44.tinypic.com/2igk6di.jpg

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Masz rację, Killzone 2 nie było. Na PlayStation 3 też dużo gier nie było. I powiedz mi: co z tego?

 

Jedyne co mnie boli to szyja, bo źle dziś spałem.

 

Ludzie, dajcie spokój. Te wszystkie wojny, podjazdy, dżizas. Nie można po prostu zaakceptować "przeciwnej" platformy i dać se luz? Ja się cieszę wszystkimi grami - pojutrze idę do kumpla pośmigać w demko Killzone 2, dziś za to była ostra wyrzyna w GoW na insane. Jak ktoś nie może spać po nocach, bo na Xboxa 360 będzie Tekken 6 i Final Fantasy albo Killzone 2 wspaniale się prezentuje, to jego sprawa ^_^.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...