Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

newyorkdanzig oficjalna cena to 1499zł :) Podali to już jakiś czas temu temu i nie były to żadne plotki tylko fakt :) Podało to SCEP wraz z informacją że pojawi się w tym samym dniu co premiera gry :) Wystarczyło trochę poszukać i byś wiedział a nie narzekać że niema żądnych informacji :)

 

Killzone 2 jest grą w całości lokalizowaną na język polski, zawierając napisy oraz dubbing. W dniu premiery dostępny w sprzedaży będzie oprócz samej gry, specjalnie stworzony zestaw z PLAYSTATION 3 80GB. Dla tych, którzy jeszcze nie posiadają systemu PLAYSTATION 3 to idealny pakiet.

Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 1499PLN, sama gra będzie kosztowała 239PLN.

 

Informacja z 22 stycznia ! :)

 

znam tę informację, czekałem po prostu na jakieś konkrety, czyli oferty w sklepach (Empik, MM, PSXE, Ultima, itd.), żeby już na 100% wiedzieć czy kupić zestaw czy lepiej się będze opłacało osobno (np. zestaw PS3+LBP za 1350 i osobno KZ2 za 200, lepsze to niż zestaw z KZ2 za 1500), jak sam napisałeś, w ww. informacji podana była jedynie cena sugerowana, w sklepie PSXE podali jedynie, że najprawdopodobniej u nich będzie za 1400, no ale na konkrety przyszło czekać dziwnie długo, mniejsza już o to, dzięki za info, pospieramy się już na multi w KZ2

 

btw ja kupuję tę gre niemalże tylko dla multi, a Wy? wszystkie ochy i achy nad singlem z recenzji biorę jako miły bonus, tzn. BONUS :D bo klimat się zapowiada konkretny, ale singiel to może pare dni grania, może z tydzień, a multi - oby jak najdłużej, i tak na zakończenie to uważam, że wszystkie recenzje Killzone2 to recenzje beta, bo multi jeszcze nie ruszyło, dopiero po 25.02 będzie można poznac tę grę w 100%

 

 

edit:

Następny fakt: mam wyrzutnie rakiet, strzelam nią w gościa i co widzę? "next-gen" jak w ryj strzeliłconfused.gif Latające kukiełki i tyle. Gdzie oderwane łapy itp? Tak wiem, gra musi mieć dobry przedział wiekowy (o zgrozo).

 

gra jest od 18, więc co innego sprawiło, że nie ma amputacji itp., a szkoda, po Szeregowcu Ryanie klimat wojny to także chodzący i majaczący wojak ze swoją oderwaną granatem ręką, może w KZ3...

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza

Pueblo może Call of Duty 4 jest super extra realistyczne bo żołnierzyk strzela tam sobie w prostej Lini z m16, a co w tej wyrzutni jest nie tak że to nie Next Gen dla ciebie ? może znasz jakąś super wypaśną grę która jest dla ciebie prawdziwym next genem? dla 99,99% czytających i piszących w tym temacie Killzone 2 to prawdziwy Next gen i nikomu tu nie wmówisz że strzelanie z rakietnicy , karabinu jest złe i gra przez to traci

Odnośnik do komentarza

Ogralem juz demko KZ2 chyba na wszystkie mozliwe sposoby i... jestem zachwycony! Pierwsze co powala, to oczywiscie grafika, ale przeciez nie moglo byc inaczej. Obiekty sa dopracowane, animacja plynna, wszelakie efekty powalajace, a animacje smierci helghastow po prostu doskonale! Guerilla dostarczyla najladniejsza gre na PS3 od czasu pierwszego Uncharted, bez dwoch zdan! Co do samej gry - tak myslalem, najnormalniejszy w swiecie shooter na szynach, tyle ze strasznie miodny. Spodziewalem sie jakichs rewolucji w tym temacie, ale obeszlo sie bez takowych. Co nie znaczy, ze gra przez to traci... co to to nie. Jest pieknie i gra sie wspaniale - tyle na dzis dzien ;)

 

PS. Ktorys z uzytkownikow wspominal cos, ze z wyrzutni rakiet strzela sie do d***. Popieram! Znaczy sie, strzela sie niezle, ale nie czuc mocy wyrzutni. W pierwszej chwili przed wystrzalem pomyslalem, ze jak pierdykne w cos rakietą to rozwali sie to w drobny mak a tumany kurzu zmasakruja moje oczy. Nic z tych rzeczy, wyrzutnia rakiet jest jakby pozbawiona mocy. Ja tak to czuje... A Pamietacie wyrzutnie rakiet z trailera z 2005 roku? To bylo cos...

 

Tak czy siak gra zapowiada sie absolutnie topowo i z pewnoscia niebawem zakupie swoj egzemplarz pelnej wersji :P

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem...99,9% osób która tu pisze widziała tylko demko i filmiki, więc i (pipi) mogą się wypowiedzieć o całości, a już słabią mnie komentarze "ło stary za 3 dni mi w łapy wpadnie gra roku". No sorry, przesada. Pogram w całość to się wypowiem i wsio. Po demku spodziewałem się więcej ot co. I wali mi po oczach rakietnica ale to nie tylko problem Killzone 2. Gram dla przyjemności toteż mam prawo się wku###ać jak celuje w kolesią ale nie trafiam bo mój bohater nie umie utrzymać broni. Może za dużo UT3 miałem ostatnio i przez to tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Z całym szacunkiem...99,9% osób która tu pisze widziała tylko demko i filmiki, więc i (pipi) mogą się wypowiedzieć o całości, a już słabią mnie komentarze "ło stary za 3 dni mi w łapy wpadnie gra roku". No sorry, przesada. Pogram w całość to się wypowiem i wsio. Po demku spodziewałem się więcej ot co. I wali mi po oczach rakietnica ale to nie tylko problem Killzone 2. Gram dla przyjemności toteż mam prawo się wku###ać jak celuje w kolesią ale nie trafiam bo mój bohater nie umie utrzymać broni. Może za dużo UT3 miałem ostatnio i przez to tak wyszło.

Twoja postać wszystkiego za ciebie nie zrobi,musisz utrzymać ten celownik,a nie liczyć że coś samemu się ustrzeli :P Krótko mówiąc trza mieć skilla :P xD

Odnośnik do komentarza

Tak to powazne rozczarowanie ze moj bohater nie jest Schwarzeneggerem z Commando i nie strzela prosto z dzialka bojowego, ktore normalnie stoi przyspawane by nie odleciec przy wystrzale. W koncu wojak to wojak, a jak wiadomo kazdy wojak to Schwarzenegger z filmow, ktore pokazuja "prawdziwa" wojne...

 

 

No i zbroja ma to do siebie ze pod wplywem strzalow czy rakiet rozsypuje sie w drobny mak jak szklo a cialo rozrywane jest na setki latajacych kawalkow, bo przeciez na takich filmach pokazujacych "prawdziwa" wojne tak jest...

 

Zawsze zastanawiam sie jak czytam takich kolesi czy smiac sie czy plakac. Jeszcze koles zapomnial wspomniec, ze prawdziwy wojak to powinien z biodra nawalac i zawsze trafiac miedzy oczy... No i ta obsesja i rzadza krwi i krzywdy...

 

Odnośnik do komentarza
A ja powiem tak: grałem w demko. Dla mnie ta gra przegrała ze swoim hype'em. Może i jest dobra, ale BEZ JAKICHKOLWIEK REWELACJI prócz grafiki. Ja rozumiem, że strzelając ręka lata, ale to co w Killzonie zrobili to pożoga. Mam wrażenie, iż nasz heroł to pierwsza lepsza pipa. Nie umie W MIARE PROSTEJ linii strzału utrzymać...spoko. Następny fakt: mam wyrzutnie rakiet, strzelam nią w gościa i co widzę? "next-gen" jak w ryj strzelił:/ Latające kukiełki i tyle. Gdzie oderwane łapy itp? Tak wiem, gra musi mieć dobry przedział wiekowy (o zgrozo).

 

Podjarka jest TYLKO I WYŁĄCZNIE bajerami graficznymi i fizyką postaci (chodzenie itp), można się jako tako wczuć. Słowa oto są moje i zlinczowany zostanę, ale powiem krótko, grę kiedyś nabęde i chcę grać w nią z satysfakcją a nie spuszczając się przy TV z powodu dzikich snów i znając całość z gifów, filmików whatever.

Jak juz zrozumiesz co napisales to sie wypowiedz, Powiedz mi jaka inna gra spelnia te wszystkie twoje wymagania.

 

a co do strzalu w prostej lini - naucz sie (pipi) grac, sterowac padem i nie korzystaj z autoaim

Odnośnik do komentarza

Porządny odrzut przy strzelaniu to to, czego mi brakowało w FPP. Serio. Ludziom oglądającym filmy akcji (i chyba ludziom kręcącym te filmy :]) wydaje się, że karabin maszynowy waży tyle, co plecak z dwoma zeszytami, a naboje wychodzą jak z masła. Można tutaj analizować technikę strzelania "w realu", na przykład na podstawie materiałów filmowych skądś tam, ale po co. Fakt faktem, gra dzięki temu zyskała na realizmie i tyle :D

 

Jeżeli chodzi o samą grę, a właściwie o demo - to raczej bez tego całego zachwytu. Muszę niechętnie przyznać, że mimo moich starań wczucia się, cały początek wydał mi się trochę sztuczny i na siłę. Osie X i Y nawet przy maksymalnych prędkościach wydają się ślimaczyć, też szkoda. I sterowanie - nie ma możliwości dowolnej definicji klawiszy? Przynajmniej ja widziałem tylko kilka profili, i muszę strzelać R1 i zoomować L1, a jak lubię R2 i L2.

 

Tak czy siak, mimo tych wad które wymieniłem po zetknięciu z demem - na Killzone 2 czekam z utęsknieniem, preorder dawno temu puszczony, w następnym tygodniu ma się pojawić jakoś.

Odnośnik do komentarza

osz w mordę co za reklama,jak to wygląda....i w tym momencie chciałem napisać-szkoda ,że dali render do reklamy Killzone2 w US gdyby nie tekst :

 

At the risk of stating the obvious - the Killzone 2 engine is phenomenally powerful. To offer you some insight into the technology behind this game, we will release a playable version of this in-engine ad vignette on the PlayStation Network coming in March. You'll be able to control the camera and hear director commentary on how the production was completed using only the game's technology. The project codename is Killzone in 4-D - hope you can check it out.

 

Że niby ten trailer będzie w real-time z możliwością obracania kamery w marcu na PS Store?????!!!!!!Nie uwierze puki nie zobaczę...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Chce bezstresowo ponapier#lać = włączam konsole. Chce "symulator" idę na paintball, koniec kropka. Damn, czuje się jakbym wlazł w gniazdo skorpionów... HYPE POWER FOR EVER.

Zawsze są inne tytuły, gdzie nie ma takich czy innych rzeczy. W Resistance 2 na przykład odrzut jest mniejszy, w UT3 chyba w ogóle go nie ma(?). Jest w czym wybierać, nie musisz się unosić, bo dany tytuł ma coś, co Ci przeszkadza ;)

 

Moim zdaniem fajnie, że autorzy gier prą w stronę w realizmu, że nie ma już skoków na dwa metry ani właśnie braku drgań podczas strzelania.

Odnośnik do komentarza
HYPE POWER FOR EVER.

 

Gdzie te skorpiony? :huh: Przecież nikt Cię nie z(pipi)ał, tylko napisał jak jest.

 

Chcesz bezstresowo postrzelać? Pograj w DooMa I, Resistance czy UT3. Chcesz pograć w Killzona? Popraw skilla, a nie narzekaj na twórców gry.

 

Przecież ludzie pisali już o feelingu broni dobrych kilkanaście stron wcześniej. Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Fajna ta reklama. Już oglądałem na PS3 no i faktycznie robi wrażenie :).

 

 

A do postów powyżej - a wiecie co mnie śmieszy? Że raz na jakiś czas wpada tutaj jakiś gość (którego zwykle nigdy nie było) z dobrą nowiną i próbuje nas nawrócić. Traktuje nas często jak jakieś zaślepione dzieci, które rzekomo wad nie widzą.

 

Ale to już nieistotne, ważne, że część z nas (w tym ja) zagra już w przyszłą środę, a część w przyszły piątek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...