Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i moi qmple juz "poustawiali sobie" podstawowe rzeczy (avatary, dane osobowe itp) Jak nic ta stronka sama w sobie juz tylko napala na gre :P.

 

BTW: Ultima chyba jednak jutro wysyla (w dzien premiery), wiadomo cos o premierze KZ2 w Caerffour ??.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

killzone.com - pierwsze wrażenie

http://www.ps3site.pl/killzonecom-pierwsze-wrazenie/15089/

 

Polecam! A najlepsze, że strona będzie dostępna z poziomu gry! :)

 

PS. Właśnie dostałem wiadomość z ultimy, że jutro pogram sobie w KZ2 :) Wolne na czwarte i piątek wypisane seses :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

w kieleckim MM juz mają, nawet gralismy (MOC!!) , ale dostali zakaz sprzedazy dzis, wiec zaczynam od jutra

 

z zatowarowaniem raczej nie bedzie problemu bo mają 25 sztuk zwyklej i 25 z black hawk down bd (w tym jedna moja 8) )

 

 

 

 

 

Edit

O widze, ze kolega Nedwed juz wyczaił, do zobaczenia online

Edytowane przez rosnomak
Odnośnik do komentarza

Wrażenia na szybko po niespełna 2 etapach

-demko wygląda identycznie jak ten sam fragment w fullu

-gra chodzi ultra płynnie

-graficznie 1 etap to prawdę powiedziawszy syf w porównaniu do tego co widzę w drugim etapie gdzie można podziwiać w pełni oświetlenie,cienie,odpadające tynki itp

-nonstop walka,zero odpoczynku

-błędy w polskim dubbingu(co innego czasem mówią,co innego pisze)

-multi nie działa

-poprawili przeładowywanie broni gdy się kryje pod L2-w fullu postać automatycznie się kryje gdy przeładowuje

 

zmykam dalej zabijać Helgastów

 

edit.Jacobss ten koleś co nam wysłał inva z spoilerem musi być z tego forum.Musi śledzić ten temat bo wiedział,że jesteśmy fanami gry i chciał nam spiepszyć przyjemność z gry..Helgańskie ścierwo z niego :)

 

PS.jeśli ktoś miał ale co do grafiki to polecam zaczekać do jutra-drugi etap mnie zmasakrował wizualnie ,a gdzie tam reszta gry :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Wrażenia na szybko po niespełna 2 etapach

-demko wygląda identycznie jak ten sam fragment w fullu

-gra chodzi ultra płynnie

-graficznie 1 etap to prawdę powiedziawszy syf w porównaniu do tego co widzę w drugim etapie gdzie można podziwiać w pełni oświetlenie,cienie,odpadające tynki itp

-nonstop walka,zero odpoczynku

-błędy w polskim dubbingu(co innego czasem mówią,co innego pisze)

-multi nie działa

-poprawili przeładowywanie broni gdy się kryje pod L2-w fullu postać automatycznie się kryje gdy przeładowuje

 

zmykam dalej zabijać Helgastów

 

edit.Jacobss ten koleś co nam wysłał inva z spoilerem musi być z tego forum.Musi śledzić ten temat bo wiedział,że jesteśmy fanami gry i chciał nam spiepszyć przyjemność z gry..Helgańskie ścierwo z niego :)

 

PS.jeśli ktoś miał ale co do grafiki to polecam zaczekać do jutra-drugi etap mnie zmasakrował wizualnie ,a gdzie tam reszta gry :)

Głownie się zgadzam tylko ja zaliczyłem raz lekki spadek animacji, a moment był niezbyt wymagający więc nie wiem czemu :P

Wszystkiego wybuchy śmigają jak złe ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...