Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Na standach w marketach powinien być zakaz puszczania pierwszego etapu gry :P .Serio nawet rodzice moi się dziś przyglądali jak w to gram :).Może i ta ciemność w dalszych etapach skrywa słabe strony enginu ale mnie to kila-ta gra momentami ociera się o film i fotorealizm,ba nawet momentami tekstury to poziom uncharted

Odnośnik do komentarza
Edit: Wylaczylem konsole nie moge patrzec jak juz 11 osobz mojej Friend List gra w to (pipi)

Hehe, spokojnie :). Jutro my też dołączymy. Ostatni będą pierwszymi.

 

A co do online - masz rację. Ale trening czyni mistrza, a ja wiem, że będę dziennie wiele godzin trenował.

 

Na standach w marketach powinien być zakaz puszczania pierwszego etapu gry :P .Serio nawet rodzice moi się dziś przyglądali jak w to gram :).Może i ta ciemność w dalszych etapach skrywa słabe strony enginu ale mnie to kila-ta gra momentami ociera się o film i fotorealizm,ba nawet momentami tekstury to poziom uncharted

Cały ten mit "dobrych tekstur w Uncharted" to sprawa perspektywy z trzeciej osoby. Ale co tam, to tylko moje zdanie :).

 

zapomniałem wczoraj napisac bo forum nie działało... porównajcie sobie biedny slogan reklamoway "War. Perfected". z genialnym "Their home. Your hell". Na to właśnie liczyłem i czekałem.

He? What? O którym spocie mówisz (their home, your hell)?

 

Ficuś - ty graj, a nie pierdzie.l na forum :D.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Czy wiadomo coś czy ze strony killzone.com zostaną skasowani użytkownicy którzy są teraz w rankingach ? I wogóle skąd oni tam się wzieli :D

 

***************

official New www.killzone.com is up

 

We’ll be putting up info on the new site and its functionality soon.

 

Some of the new functionality:

 

Battle Replays: You will be able to watch games as they unfolded, watch the troop movements and see who killed who and how. We’ll expand on this as time goes by. Right now you should be able to view a couple of Battle Replays created by internal testing of the site. Battle Replays are saved and displayed if at least 2 people played and completed a round and will for now remain on the site for two weeks.

 

Clans: You will be able to create and administer your clans from the page so you don’t have to be on your PS3 to see who wants to be in your clan or what the latest is on any upcoming games.

 

Tournaments: You will be able to set up clans from the site, just like in-game, but will be able to see the results and how they played out on the tournament wheel too.

 

Challenges: This offers the same functionality as the in-game, but of course lets you set up your battles remotely.

 

STATS!: We all love stats! And if the stats recorded in-game are not enough for you, we show even more here! Including match performance, a weapons cloud to show what weapons are used most and preferred faction.

 

Leaderboards: Same as in-game! See where you are from work!

 

And much much more.

 

NOTE-1: Clan creation will not work for you until you have ranked up to Sergeant in-game! So you will have to wait till the game servers are live and you’ve ranked up twice before you can use that functionality!

 

NOTE-2: The stats on the site are not realistic and stem from internal testing. These stats are not from real players and are simply there to show you the functionality at present.

 

NOTE-3: Please be aware that we are still working on ironing out some of the niggles and problems and will try and make sure the site remains live till the game servers are up and beyond.

 

NOTE-4: Not all content is live yet and we will be adding that throughout the next few days. (Trailers, Killzone 2 Characters, Vehicles etc)

 

(...)

 

Seb Downie - Producer - Guerrilla Games

******

 

z forum killzone.com

Odnośnik do komentarza

3 etapy za mną,zagrałem chwilkę w 4.Poziom renderu wg mnie osiągnięty-żaden tytuł nie podskoczy na konsolach Killzone2 jeśli chodzi o kwestie techniczne.Gameplay jest świetnie ale trzeba podkreślić po raz kolejny,że jeśli akurat chodzi o tą kwestię to nie jest to żadna rewolucja- po prostu skryptowany shotter gdzie nonstop trzeba się chować,żeby nie zarobić serii.A teraz kończę dzisiejsze granie i spadam na Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Gdzie ja kiedykolwiek pisałem że KZ2 ma przewagę nad GeOW2 w całości? Od początku tej dyskusji pisałem o grafice.

Czyżby zanik pamięci?

Po co w ogóle dawać takie wypowiedzi w tym temacie i pytać kogoś o zdanie na ich temat? Ewidentnie fanbojska wypowiedź gdzie koleś ciągle nadmienia Gears of War 2. Panowie ileż można z tymi Gearsami? W kółko ktoś przytacza ten przykład. Wybaczcie ale grałem całkiem niedawno w Gow2 i demko KZ2 pokazuje jak daleko produkcja Epic jest za tytułem od GG, dlatego też się dziwę że ktoś ma jakiekolwiek podstawy by porównywać te gry.

O tym pewnie też zapomniałeś. Ach te współczesne choroby... :ninja:

Zgodzę się że teksturami wygrywa GeOW2 (aczkolwiek w obu produkcjach znajdziesz słabe tekstury, tyle że w KZ2 nieco częściej) ale już całą reszta to przytłaczająca przewaga tytułu od GG. Ilość źródeł świata a przez to genialne oświetlenie, animacja postaci, ich wygląd, zniszczalne środowisko i w końcu to co robi największe wrażenie czyli efekty cząstkowe to coś czego do tej pory nie było w grach. To jest właśnie dla mnie ten skok. Przez te elementy gra osiąga tzw. filmowość i feeling płynący z grania jest potężny.

Nie kompromituj się już , proszę.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Możecie już skończyć pier#%^*ć? KZ2 obecnie jest numerem jeden na konsolach jeżeli chodzi o grafikę, tzn. tak twierdzą recenzenci, ja to potwierdzę jutro ;)

Już rzygać się chcę od tych postów na temat GeoW2. Jak chcecie sobie podyskutować o tej grze, to jest taki dział jak X360, ale widocznie niektórzy posiadacze X360 o tym nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza

Coz, niektorzy nigdy nie dadza za wygrana...

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze KillZone 2 jest obecnie najpiekniejsza gra na konsole. Ta informacje potwierdzily chyba wszystkie serwisy growe na swiecie. Posiadacze PS3(w tym i ja :lol: ) przekonamy sie o tym juz jutro.

 

PS3 jest potezniejsze od X360? To nie ulega watpliwosci. Juz teraz KZ2 pokazuje wyrazna roznice w grafice na obu konsolach. A widzieliscie Uncharted 2 i God of War 3? No wlasnie... wiec po kiego grzyba dyskutujecie z posiadaczami Xbox'ow? Przeciez wiadomo, ze oni kupili swoj sprzecik za jakies 700 zl i mysla, ze za te pieniadze maja w domu potwora, ktory pociagnie na rynku jeszcze dobre 3 lata. Niech graja w pokoju ;)

Odnośnik do komentarza
PS3 jest potezniejsze od X360? To nie ulega watpliwosci. Juz teraz KZ2 pokazuje wyrazna roznice w grafice na obu konsolach. A widzieliscie Uncharted 2 i God of War 3? No wlasnie... wiec po kiego grzyba dyskutujecie z posiadaczami Xbox'ow? Przeciez wiadomo, ze oni kupili swoj sprzecik za jakies 700 zl i mysla, ze za te pieniadze maja w domu potwora, ktory pociagnie na rynku jeszcze dobre 3 lata. Niech graja w pokoju ;)
Nie zaczynaj tego od nowa.
Odnośnik do komentarza
Coz, niektorzy nigdy nie dadza za wygrana...

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze KillZone 2 jest obecnie najpiekniejsza gra na konsole. Ta informacje potwierdzily chyba wszystkie serwisy growe na swiecie. Posiadacze PS3(w tym i ja :lol: ) przekonamy sie o tym juz jutro.

 

PS3 jest potezniejsze od X360? To nie ulega watpliwosci. Juz teraz KZ2 pokazuje wyrazna roznice w grafice na obu konsolach. A widzieliscie Uncharted 2 i God of War 3? No wlasnie... wiec po kiego grzyba dyskutujecie z posiadaczami Xbox'ow? Przeciez wiadomo, ze oni kupili swoj sprzecik za jakies 700 zl i mysla, ze za te pieniadze maja w domu potwora, ktory pociagnie na rynku jeszcze dobre 3 lata. Niech graja w pokoju ;)

Też się ciesze , że już jutro zagram w Killzone'a2 :D

 

BTW. gram w pokoju , nawet siedząc na fotelu , a za Xboxa dałem 1700... ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...