Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ludzie, już mnie ściska jak czytam któryś tam post "blee multi wywala blee darmowe psn bleee halo 3 bleee" czy cóś.

 

Mało która gra sieciowa nie miała problemu na starcie, i nie dotyczy to wyłącznie darmowości. Nie szukając długo - taki World Of Warcraft - abonament 15$, ludzie kupują pudełka po premierze a serwery nie wytrzymują oblężenia. I narzekanie. A mija trochę czasu, Blizzard dopracowuje strukturę sieciową i proszę, w WoW'a ciora spokojnie 11 milionów chińskich farmerów (czy jakoś tak).

 

Na xbox live są mniejsze problemy, ale ta struktura funkcjonuje już od lat M$ ma doświadczenie z siecią i już gotową infrastrukturę, podczas kiedy Sony dopiero się uczy (choć, z drugiej strony, ileż można). Anyway - tutaj będzie to samo, będzie się chrzanić, a po jakimś czasie sytuacja się ustabilizuje i będzie spokój. Może nawet szybciej, niż myślimy, w końcu Killzone to flagowy produkt Sony, więc niech się chłopaki starają.

 

I jeszcze się nie zdarzyło, żeby wydano tytuł co podpasuje absolutnie wszystkim, nawet takie hity jak wspominany World of Warcarft czy Halo nie podobają się każdemu (żeby nie szukać daleko akurat mi się Halo nie podoba). I nie chrzańcie, że dziś nietrudno zrobić coś ładnego - nieprawda, właśnie jest to trudne, w końcu nad każdą grą pracuje (przynajmniej w teorii) sztab specjalistów przez X lat, a szefowie pompują w produkcję miliony $ czy ojro...

 

Tyle ode mnie, pax, panowie, pax...

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

 

 

Synu nie unos sie posiadam obie konsole i tak naprawde to na ps3 sa ze 4 fajne gry wiec czym ty sie tu podniecasz?. Zaznaczam nie jestem fanbojem zadnej z konsol ale prawda jest taka ze kazda gra multisystemowa wyglada lepiej na 360 wiec te bajki odnosnie cella to sobie wsadz w ... do plecaka.

 

To widocznie PS3 i gry multiplatformowe widziałeś przez szybkę na wystawie. Oblivion, Colin Dirt czy Fallou3 wyglądają lepiej na PS3 więc skończ z tymi bzdurami że każda gra multiplatformowa wygląda lepiej na X360. Poza tym jeśli tak Cie to boli to napisz do deweloperów, którym nie chce się dopracować kodu na konsolę Sony i wychodzą babole. Jak widać da się na PS3 zrobić gry multiplatformowe, które wyglądają lepiej więc to nie wina konsoli.

 

PS. Szkoda tylko że gry na oba systemy wyglądają biednie przy tytułach ekskluzywnych na PS3. One właśnie pokazują moc konsoli. Dlatego też jasno i śmiało można stwierdzić, która konsola ma więcej mocy i między bajki włożyć bzudry o słabszym GPU czy Cellu równym Xenonowi.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=
Zapomnijecie o grafice w koncu - w dzisiejszych czasach to nie trudno zrobic cos ladnego - gdzie zniszczenia w GT5? Wuj z tym ze ladnie wyglada ale next gen to nie tylko grafika.

 

Tak samo xboty podniecają się teksturami w Gears of War 2 a ja mogę napisać że next-gen to nie tylko tekstury ale też cała reszta a tutaj Killzone 2 miecie konkurencje.

 

Co do GT5:P to proszę mi pokazać ładniejsze wyścigi nawet na PC a co dopiero na konsolach.

 

PS. Prawdziwie fajne zniszczenia ma GRID, który na PS3 śmiga bardzo ładnie więc macie grę ze zniszczeniami iw miarę łądną grafiką (bo nijak ma się ona do tej z GT5:P). Poczekajmy na SuperCar Challenge, które będzie prawdziwym simem ze zniszczeniami i zmiennymi warunkami pogodowymi. To ekskluzywny tytuł dla PS3 więc pewnie xboty i tak się czegoś czepią i będą się zapierać że i tak czegoś grze brakuje i to nie prawdziwy next-gen. Okaże się że najpiękniejsze GT5:P bez niszczeń to nie next-gen i SuperCar Challenge ze zniszczeniami też nie. Tacy już są fani X360 i często przeczą sami sobie.

Odnośnik do komentarza

=-FEISAR-=

 

Są małe wyjątki, z tych co podałeś tylko Oblivion robi lepiej, a to może dlatego że wydali go dużo później na PS3, z F3 jest róźnie i w necie jest masa screenów które pokazują raz na korzyść PS3 a raz na X360 ;) Prawda jest taka, że większość multiplatformowych gier śmiga lepiej na X0.

 

I tyle zakończmy może już tego offtopa,to temat o Killzonie 2, nowej perełce na PS3 która w końcu pokazuje na co stać tą konsolę i jak każda gra ma swoje wady ;) Sam od siebie dałem solidną 9 i napisałem że, to najładniejsza gra w jaką było dane mi grać. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Soul, tyle ze jesli roznice na korzysc X360 sa, to sa niewielkie, wiec nie wiem czemu tak sie tym ekscytujesz :P Prawda jest taka: nie ma wiekszej roznicy ktora konsole sie kupi: kazda jest bdb. i kazda ma swoje exclusivy - to poprostu kwestia gustu, ktore exclu sie bardziej danej osobie podobaja, bo roznice w grach multiplatformowych roli nie graja (sa naprawde niewielkie)

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
nie wiem czemu tak sie zeratul podniecasz tym ze serwery padly. podobna sytuacja byla gdy startowal home. minie kilka dni moze tydzien i wszystko bedzie dzialalo plynnie. kilka dni nie ma dla mnie znaczenia. wole poczekac i nie placic za multi.

 

 

Nie po to czekam na grę 4 lata i wydaję na nią 220 zł, 20 lutego, żeby dalej czekać Bóg wie na co.

Mieli od cholery czasu, żeby wszystko ogarnąć na tip top. Mi tam 100zł nie żal, zapłacić raz na rok, przynajmniej wszystko działa znakomicie (COD4,GOW2,HALO3)

 

A co ma płacenie za live w przypadku Gow2 grałeś w to kiedykolwiek na multi?? Przecież tam wszystko opiera się na tym jakie łącze ma host i czy pochodzi z Polski bo inaczej sobie nie pograsz bez lagów. Wiem bo grałem w ,,jedynkę" ponad rok, a dwójka w tym temacie jest ze 2 razy gorsza.

Odnośnik do komentarza

Wielki blad GG z rankingiem

 

Nie ma czegos takiego jak custom game wiec wszystkie mecze licza sie do rankingu

 

 

Goscie wchodza na drugie konta a jeden na zwoim glownym ich zabija.

 

Pakuja heady , max kille i 1 gosc w rangingu ma 6684 kills

 

4 gosc ma srednio na godzine 1400 kili i ratio ponad 40. Jest to niemozliwe przy normalnej grze

 

Jak zwykle (pipi)ani oszusci

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem multi trochę dłużej, pasuje mi, zauważyłem dopiero nie dawno, że z bliska lepiej strzelać bez aima :P bo mamy wtedy lekki auto aim. I zaczęło się, mam więcej fragów, heady karabinkiem już wchodzą(raz nawet trafiłem pistolecikiem z daleka heada bez aima O_o), robienie drużyny to super pomysł ale jak każdy z teamu(4 osobowy) biega gdzie indziej to lipens(a tak jest w 80%, przynajmniej na razie). Ludzie chyba też nie rozumieją zasad niektórych trybów, nie którzy cały czas polują na fragi nawet jak są ofiarą, którą ma zgładzić przeciwnik :/ Aaa i nie miałem ani raz żadnego błędu od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

 

 

Synu nie unos sie posiadam obie konsole i tak naprawde to na ps3 sa ze 4 fajne gry wiec czym ty sie tu podniecasz?. Zaznaczam nie jestem fanbojem zadnej z konsol ale prawda jest taka ze kazda gra multisystemowa wyglada lepiej na 360 wiec te bajki odnosnie cella to sobie wsadz w ... do plecaka.

 

To widocznie PS3 i gry multiplatformowe widziałeś przez szybkę na wystawie. Oblivion, Colin Dirt czy Fallou3 wyglądają lepiej na PS3 więc skończ z tymi bzdurami że każda gra multiplatformowa wygląda lepiej na X360. Poza tym jeśli tak Cie to boli to napisz do deweloperów, którym nie chce się dopracować kodu na konsolę Sony i wychodzą babole. Jak widać da się na PS3 zrobić gry multiplatformowe, które wyglądają lepiej więc to nie wina konsoli.

 

PS. Szkoda tylko że gry na oba systemy wyglądają biednie przy tytułach ekskluzywnych na PS3. One właśnie pokazują moc konsoli. Dlatego też jasno i śmiało można stwierdzić, która konsola ma więcej mocy i między bajki włożyć bzudry o słabszym GPU czy Cellu równym Xenonowi.

 

Nie no chlopie albo masz zaćme lub bielmo na oku jezeli twierdzisz ze te gry wygladaj lepiej na ps3 to poczytaj nasz miesiecznik i zapoznaj sie z opiniami fachowcow. Nikt tu nie umniejsza mocy ps3 ale prawda jest taka ze twoj monolit w tej kwestii ssie i koniec.

 

Odnośnik do komentarza
Wielki blad GG z rankingiem

 

Nie ma czegos takiego jak custom game wiec wszystkie mecze licza sie do rankingu

 

 

Goscie wchodza na drugie konta a jeden na zwoim glownym ich zabija.

 

Pakuja heady , max kille i 1 gosc w rangingu ma 6684 kills

 

4 gosc ma srednio na godzine 1400 kili i ratio ponad 40. Jest to niemozliwe przy normalnej grze

 

Jak zwykle (pipi)ani oszusci

 

lol.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

 

 

Synu nie unos sie posiadam obie konsole i tak naprawde to na ps3 sa ze 4 fajne gry wiec czym ty sie tu podniecasz?. Zaznaczam nie jestem fanbojem zadnej z konsol ale prawda jest taka ze kazda gra multisystemowa wyglada lepiej na 360 wiec te bajki odnosnie cella to sobie wsadz w ... do plecaka.

 

To widocznie PS3 i gry multiplatformowe widziałeś przez szybkę na wystawie. Oblivion, Colin Dirt czy Fallou3 wyglądają lepiej na PS3 więc skończ z tymi bzdurami że każda gra multiplatformowa wygląda lepiej na X360. Poza tym jeśli tak Cie to boli to napisz do deweloperów, którym nie chce się dopracować kodu na konsolę Sony i wychodzą babole. Jak widać da się na PS3 zrobić gry multiplatformowe, które wyglądają lepiej więc to nie wina konsoli.

 

PS. Szkoda tylko że gry na oba systemy wyglądają biednie przy tytułach ekskluzywnych na PS3. One właśnie pokazują moc konsoli. Dlatego też jasno i śmiało można stwierdzić, która konsola ma więcej mocy i między bajki włożyć bzudry o słabszym GPU czy Cellu równym Xenonowi.

 

Nie no chlopie albo masz zaćme lub bielmo na oku jezeli twierdzisz ze te gry wygladaj lepiej na ps3 to poczytaj nasz miesiecznik i zapoznaj sie z opiniami fachowcow. Nikt tu nie umniejsza mocy ps3 ale prawda jest taka ze twoj monolit w tej kwestii ssie i koniec.

 

Proponuję zapoznać się z porównaniami obu tytułów albo po prostu zobaczyć je na własne oczy. Aczkolwiek z tego co widzę to najpierw musisz wybrać się do okulisty.

 

Owszem przyznam rację Soulowi gdyż znaczna większość gier multiplatformowych jest ładniejsza na X360 (pomijam fakt że dla normalnego gracza podczas rozgrywki tych różnic nie widać) ale są też takie multiplatformy, które wyglądają lepiej na PS3. Mimo że jest ich garstka to udowadniają że ich jakość nie zależy od konsoli a od zdolności i chęci dewelopera. Jeśli tego nie pojmujesz to po prostu jesteś niereformowalny i tyle w temacie.

 

Na koniec jeszcze raz podkreślę że moc konsoli pokazują gry ekskluzywne a tutaj wygrywa PS3 więc skończcie pierdzielić bajki o słabym Cellu i RSXie.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Fejsar czy jak ci tam: gdzie w twoim pier.dolonym, nudnym, irytującym i głupim poście znajduje się jakakolwiek wzmianka nt. Killzone'a? Wiecz, może wyda ci się to dziwne ale to temat o Killzone [piszę jakbyś nie wiedział]. Więc te swoje egopoprawiacze zostaw na PW lub inne pier.doły.

 

I to także tyczy się innych, którzy pier.dolą jak potłuczenii.

 

A ja ponawiam pytanie po raz trzeci.

Czy naboje przechodzą przez blachy, drewno lub coś w tym stylu?

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

Dobra jak wszyscy piszą to i ja napisze swoje przeżycia :D.Jakiś tydzień temu(dokładnie w piątek 13 o godz 01.00 zje.bała mi się konsola YLOD) oddałem do serwisu naprawa od 7-10 dni.Dzisiaj musiałem załatwić parę spraw w Glasgow i pomyslałem ze zrobię preordera na bundle packa z K2 więc poszedłem do sklepu Game i zrobiłem preordera zapłaciłem 20f depozytu i git,ale po drodze mówię do kuzyna chodź wejdziemy do serwisu i spytamy o moją PS3 idziemy a tam na pólkach K2 i bundle packi:D.Poszliśmy z kuzynem odmówiłem w Game preordera i wziołem tam tego bundle packa :D właśnie jestem w połowie gry dla Mnie MIAZGA:D wracam do gry aha jutro wrzucę fotkę z 2 metrowym helgastem:D.Jacyś chętni jest na sprzedaż jedyne 500 funtów:D

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam za sobą blisko 3 godzinną sesje z multi. Zero problemów z serwerami, zero lagów. Coraz lepiej mi idzie, mogę już śmigac medykiem ;)

Ogólnie coraz bardziej multi przekonuje mnie do siebie, syndrom... jeszcze jeden mecz i koniec ;P

 

PS. Grał ktoś dziś na w pokoju POLACY? Po założeniu gry momentalnie znalazło się blisko 20 naszych rodaków (a może i nawet ponad). Fajnie się grało.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dżizas ludzie chrzanicie bez sensu a nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie: "A ja się spytam o coś innego, czy w KZ2 jest taki tryb, że można sobie grać samemu razem/przeciwko botom na wybranych mapkach a nie przez multi ?"

 

Wiem, że w multi są boty, ale czy jest coś na wzór trybów hordy z Gears of War 2 to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...