Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem trochę w multi(Search and Destroy) i nie wiem,albo to ja jestem taki dobry albo oni zbyt słabi,bo już po pięciu minutach byłem drugi w meczu :) Skończyłem jedną rundą i wyszedłem,bo kolega chciał pograć w Motorstorma :) Rzeczywiście trochę mało mamy naboi,ale nie wiele ich trzeba by posadzić naszego wroga na glebę :)

Odnośnik do komentarza

A mi się gra co raz lepiej, miałem już naprawdę kilka bardzo dobrych meczy, typu 60 fragów 20 Deathsów, pierwszy w tabeli itp Co do celowania, to w życiu nie widzałem gry w której było by to tak trudne jak tu jest! masakra, ale po mału jest co raz lepiej:) A shotgun jest mega prze*&^%* zabija z takich odległości że szok :/ Biorę się za tę grę Bardzo poważnie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę, przeszedłem kilka misji i gra jest dość odmienna w stosunku do takiego CoDa - w tym drugim możesz w(pipi) się na pałę w paczkę 5 niemców/arabów na Veteranie i ich rozwalić (nie zawsze, ale jednak), zaś w K2 jest to zupełnie inna bajka, musisz pościągać dla Ciebie niewygodnych przeciwników i potem sruuu na nich, choć i tak jest ciężko (mówię o Weteranie i Elite), gdyż jak przeciwnik będzie za tobą masz nikłe szansę na zabicie go (trochę dostaniesz od tego co zabijesz no i resztę od tego za plecami). Grafika - omfg, nic dodać, nic ująć. Celowanie, zgadza się dość trudne, choć często bez problemu plasuję się na pierwszym/drugim miejscu w teamie na multi. :)

 

Swoją drogą spotkałem pewnego buga, gdy musiałem podłożyć 4 ładunki w pewnej misji i potem je wysadzić to gdy chciałem nacisnąć detonator nic się nie działo ;/. Dopiero po ponownym wczytaniu części levelu (nie checkpointa) było ok.

 

Tak sobie w sumie rozłożyłem granie na 3 przejścia. 1 - tak o na luzie, Weteran, potem szybki playthrough na najłatwiejszym w celu zebrania inteli, postrącania tarcz i przejścia bez śmierci i na koniec Elite :) - mam nadzieję, że nie zabraknie mi zapału :P.

 

Ktoś chętny by pograć na multi? :)

Odnośnik do komentarza

30 tyś Killzone2 sprzedanych w dwa dni w Polsce.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6328...ne_w_2_dni.html

 

Mega wynik jak na polskie realia.Brawo :)W Polsce do października 2008 sprzedano 50tyś konsol PS3,jeśli liczba dziś wynosi nawet koło 80-90tyś to co trzeci posiadacz PS3 w naszym kraju kupił Killzone2!!!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
A mi się gra co raz lepiej, miałem już naprawdę kilka bardzo dobrych meczy, typu 60 fragów 20 Deathsów, pierwszy w tabeli itp Co do celowania, to w życiu nie widzałem gry w której było by to tak trudne jak tu jest! masakra, ale po mału jest co raz lepiej:) A shotgun jest mega prze*&^%* zabija z takich odległości że szok :/ Biorę się za tę grę Bardzo poważnie.

Ha, a jednak! ;) IMO CoD4 przebija pod każdym względem, ale z Halo 3 nie ma szans. Tzn. jest to zupełnie inna rozgrywka niż w H3, ale dla mnie seria Halo chyba zawsze pozostanie sieciowym fps nr. 1 ;) I jeszcze jedno, shotgun jest do poprawki, przeciez to jest taka mała bazooka! (sic)

 

Ale koniec tego słodzenia, jak ta gra jest super ;) Ja mam pytanie do GG, co za kretyn wymyślił taki, a nie inny system rankingowy, i co za kretyni go zatwierdzili!? Ludzie zakładają gry (zazwyczaj na hasła) i się nawzajem podkładają nabijając sobie statystyki (i to chyba z tego forum). Ku.r.wa co za lamerstwo! Z BOTami też można nabijać doświadczenie? Bo zauważyłem, że też niektórzy lubią sobie pograć z konsolą <_<

Custom games w ogólne nie powinny się liczyć do rankingów. Powinno być tak jak w R2 czy H3. Muszą coś z tym zrobić, usunąć wszystkim statystyki (nawet tym co nie oszukują) i wrzucić do gry tryb rankingowy. Ta gra ma mnóstwo opcji, można przeglądać najlepszych graczy, czy też klany z danego dnia, tygodnia, miesiąca. Zobaczyć jakie turnieje nadchodzą i się zapisać (wszystko z poziomu gry!), a tu spie.r.d.o.lili tak ważną rzecz! <_<

 

No to wyrzuciłem to z siebie ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem na innym forum, że można, cytuje

"Najwiekszym bledem jest nabijanie XP na BOTACH!! gralismy z 2 kumplami, reszta boty na easy, i nabilismy 5 leveli w 20 minut. paranoja. 2 dni ostrego grania i ostatnia range generala wszyscy beda miec. powinni to poprawic"

 

 

 

1000 x LOL

Odnośnik do komentarza
Właśnie przeczytałem na innym forum, że można, cytuje

"Najwiekszym bledem jest nabijanie XP na BOTACH!! gralismy z 2 kumplami, reszta boty na easy, i nabilismy 5 leveli w 20 minut. paranoja. 2 dni ostrego grania i ostatnia range generala wszyscy beda miec. powinni to poprawic"

 

 

 

1000 x LOL

 

Już nie można.

Odnośnik do komentarza
Właśnie przeczytałem na innym forum, że można, cytuje

"Najwiekszym bledem jest nabijanie XP na BOTACH!! gralismy z 2 kumplami, reszta boty na easy, i nabilismy 5 leveli w 20 minut. paranoja. 2 dni ostrego grania i ostatnia range generala wszyscy beda miec. powinni to poprawic"

 

1000 x LOL

 

juz wiem gdzie to wyczytalem...

 

http://www.ps3site.pl/killzone-2-wywiad-z-...m-downie/14829/

- Czy będzie można dostać punkty za gry prywatne?

Tak, ale tylko jeśli grasz z ludźmi. Za botów punktów nie będzie.

 

Oj GG... ech...

Odnośnik do komentarza

ehhh kz2 jakims dziwnym trafem wpadl mi razem z 'helikopterem w ogniu' do koszyka w mm... ale ja nie o tym...

 

mam problem z logowaniem na killzone.com :/ wywala mi blad przy wpisywaniu loginu i hasla z psn'a... to normalne i mam probowac do skutku?

 

ehhh teraz [podczas pisania posta] sprawdzilem jeszcze raz, nawet strona juz nie dzialczy :/

 

 

M503 Error:

Killzone Command Center Unavailable

 

 

faaaajnie

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić - multi jest po prostu świetne:) Śmiem nawet twierdzić, że najlepsze ze wszystkich gier, które do tej pory się ukazały. Grywalność jest OGROMNA - czysty miód:) Chciałbym już pograć w kampanie, ale niestety nie doszedł mi jeszcze kabel (który zamówiłem w niedziele...), a nie chcę przechodzić kampanii na zwykłym TV:P Z tym że nawet na SD grafika jest bardzo ładna, ale lepiej poczekać, i zagrać w HD:]

Odnośnik do komentarza
Właśnie przeczytałem na innym forum, że można, cytuje

"Najwiekszym bledem jest nabijanie XP na BOTACH!! gralismy z 2 kumplami, reszta boty na easy, i nabilismy 5 leveli w 20 minut. paranoja. 2 dni ostrego grania i ostatnia range generala wszyscy beda miec. powinni to poprawic"

 

 

 

1000 x LOL

 

Już nie można.

Już to poprawili? No to dobrze. Teraz niech skasują wszystkim statystyki i wrzucą tryb rankingowy ;)

 

mam problem z logowaniem na killzone.com :/ wywala mi blad przy wpisywaniu loginu i hasla z psn'a... to normalne i mam probowac do skutku?

Na pewno wpisujesz dobrze? Ja z tym nie mam żadnych problemów.

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Co tu dużo mówić - multi jest po prostu świetne:) Śmiem nawet twierdzić, że najlepsze ze wszystkich gier, które do tej pory się ukazały. Grywalność jest OGROMNA - czysty miód:) Chciałbym już pograć w kampanie, ale niestety nie doszedł mi jeszcze kabel (który zamówiłem w niedziele...), a nie chcę przechodzić kampanii na zwykłym TV:P Z tym że nawet na SD grafika jest bardzo ładna, ale lepiej poczekać, i zagrać w HD:]

 

heh grafika na sd... nawet nie chce wiedziec jak to wyglada... w mm gralem na 32' lcd sony w to... tylko, ze jakis mistrz podlaczyl konsole zwyklym kablem av >.< i hmmm wygladalo to "nieporadnie"

 

Odnośnik do komentarza

A widzieliście tryb WIDZ gdy np serwer jest pełny. Wchodzisz wtedy do gry i ogladasz akcje z kilku kamer albo z oczu jakiegoś zawodnika i na dodatek słyszysz wszystko co się dzieje na planszy. Fajna sprawa takie KillzoneTV ^_^ Multi jest za(pipi)iste i jak ktoś już tu pisał że od czasów CoD żadna gra w multi mnie nie wciągnęła 8) No i premiera już w USA w toku a serwery nadal stabilne to cieszy ^_^ A i chciałem dodać że fajnie sie grało z Yetim na serwerze POLSKA

Odnośnik do komentarza
A widzieliście tryb WIDZ gdy np serwer jest pełny. Wchodzisz wtedy do gry i ogladasz akcje z kilku kamer albo z oczu jakiegoś zawodnika i na dodatek słyszysz wszystko co się dzieje na planszy. Fajna sprawa takie KillzoneTV ^_^ Multi jest za(pipi)iste i jak ktoś już tu pisał że od czasów CoD żadna gra w multi mnie nie wciągnęła 8) No i premiera już w USA w toku a serwery nadal stabilne to cieszy ^_^ A i chciałem dodać że fajnie sie grało z Yetim na serwerze POLSKA

 

za wczesnie by to osadzac, dzieciaki jeszcze w szkole... EST (u mnie) dopiero 2pm... a im dalej na zachod, tym wczesniej. Jezeli serwery przezyja szturm za jakies 5-6h i sobote, to zwroce honor Sony i PSN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...