Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że coś zrobią z shotgunem bo power ma zdecydowanie za duży i na ciasnych lokacjach koleś nim dysponujący po prostu zamiata alejki.

 

Zgadzam sie w 101% 8)

 

 

No to ja w takim razie złośliwie napisze, że NIE powinni osłabiać shotguna bo wtedy 3/4 osób przestało by grać w multi :twisted2: :lol3:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że coś zrobią z shotgunem bo power ma zdecydowanie za duży i na ciasnych lokacjach koleś nim dysponujący po prostu zamiata alejki.

 

Zgadzam sie w 101% 8)

 

 

No to ja w takim razie złośliwie napisze, że NIE powinni osłabiać shotguna bo wtedy 3/4 osób przestało by grać w multi :twisted2: :lol3:

Jeszce się zrobi drugie Gears of War, bo tam też wszyscy z shotgunami biegają. ;)

 

Są lagi na mutli? Wyrzuca z meczów? Są ogólnie jakieś problemy w online?

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że coś zrobią z shotgunem bo power ma zdecydowanie za duży i na ciasnych lokacjach koleś nim dysponujący po prostu zamiata alejki.

 

Zgadzam sie w 101% 8)

 

 

No to ja w takim razie złośliwie napisze, że NIE powinni osłabiać shotguna bo wtedy 3/4 osób przestało by grać w multi :twisted2: :lol3:

Jeszce się zrobi drugie Gears of War, bo tam też wszyscy z shotgunami biegają. ;)

 

Są lagi na mutli? Wyrzuca z meczów? Są ogólnie jakieś problemy w online?

czasem ciężko się dostać na jakiś serv (wszystkie przepełnione) ale jeszcze ani razu nie zalagowało :) gram na dsl 2mbit i ogólnie żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

A mam takie pytanie. Może ktoś będzie znać odpowiedź. Otóż mam problem z grafiką w grze. Mam telwizor sony bravia full hd 40 cali. W niektórych miejscach w grze mam tak, że zamiast jakiegoś ładnie wyglądającego cienia rzucanego przez jakiś objekt, jest rozpikselowana czarno-zielona paćka. Widziałem na filmikach, że cień jest ostry i widać, na jaki przedmiot pada cień. Tymczasem u mnie ta paćka pokrywa obiekt tak, że go nie widać. Wiem, namąciłem trochę, ale może ktoś mi pomoże. Jakie najlepsze ustawienia telewizora będą pod tą grę? Podajcie swoje ustawienia jakie macie podczas grania w k2, jeśli macie taki sam lub podobny telewizor do mojego. Chodzi mi o poświetlenie, kontrast, korekcję gamma.

Odnośnik do komentarza
Zaloze sie ze to co nazywasz 3 poziomem to 3 plansza pierwszego...

 

Zawiodles sie? No tak nie jest to Buzz...

 

 

Ale po co takie chamskie teksty, wiaomym jest, że gra nie przypadnie do gustu wszystkim. Ważne, że fani FPS są zazwyczaj conajmniej zadowoleni.

 

W singlu zauważyłem, że wróg może respanować się w nieskończoność. Lekki zawód tutaj...

 

Jakie chamskie? Jak ja pisze ze sie zawiodlem to pisze na czym i czego oczekiwalem a nie gadam bez sensu i tekszcze o buzzie... Do tego o zawodzie pisze bedac w 12 minucie gry...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

troche glupio pomyslane jest to zdobywanie broni. ja zamierzam grac jedynie snajperka i teraz musze sie meczyc aby ja zdobyc. jest to szczegolnie irytujace gdy wbijamy sie na male mapki. ty masz niski level a kolesie z przeciwnego teamu lataja z bazookami.

moze jest ktos chetny do gry na szybkie zdobycie punktow.

mozna ustawic mala mapke i jedynie pistolety. fajnie sie gra i srednia ilosc punktow w jednym meczu to 60-80.

jak ktos chetny to podajcie swoje nicki. dodam was do znajomych i zaloze serwer. glownie gram wieczorami i po nocach.

 

komus sie chyba nudzilo i przeniusl temat killzone dwa razy do roznych dzialow. teraz nie naliczane sa nowe posty i pomimo nowych wpisow temat caly czas spada coraz nizej. jak tak dalej pojdzie to jutro bedzie juz na drugiej stronie.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza

No tak, ale ja chcę wiedzieć jakie Wy macie ustawienia do gry w K2. I nie tylko o podstawowe, tylko też o takie, jak korekcja gamma czy czerń.

 

 

@Jazdaone

Ale nie może być tak, że Ty masz niski level a ktoś biega z rpg. Przecież chyba są ograniczenia rangowe na serwach, jeśli się nie mylę.

Edytowane przez Chaciu
Odnośnik do komentarza
Chaciu ja też mam Soniacza Full HD (40w4000) i po ustawieniu tego wskaźnika na początku wszystko śmigało jak należy. Nie mam pojęcia co może być nie tak, najlepiej jakbyś zarzucił jakąś fotką ekranu, bo "rozpikselowana czarno-zielona paćka" to trochę za mało ;)

 

 

Na jutro zrobię fotkę z gry, teraz nie mam jak. Ale dzięki za pomoc, będę próbował, jak znajdę sposób to napiszę. A teraz - DOBRANOC, praca czeka ;)

Odnośnik do komentarza
troche glupio pomyslane jest to zdobywanie broni. ja zamierzam grac jedynie snajperka i teraz musze sie meczyc aby ja zdobyc. jest to szczegolnie irytujace gdy wbijamy sie na male mapki. ty masz niski level a kolesie z przeciwnego teamu lataja z bazookami.

Fakt, lecz trzeba zaznaczyć 2 rzeczy

a) Osoba która już może meić snajperkę będzie doświadczonym graczem :P

b) Samo expienie na sam szczyt nie jest szczególnie czaso' i pracochłonne (a już na pewno nie tak jak np w Resistance'ach).

Ale nie może być tak, że Ty masz niski level a ktoś biega z rpg. Przecież chyba są ograniczenia rangowe na serwach, jeśli się nie mylę.

Tak istnieje możliwość grania tylko z osobami naszego kalibru.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Są lagi na mutli? Wyrzuca z meczów? Są ogólnie jakieś problemy w online?

z moim slabiutkim netem (512) jest ok

ze dwa razy na poczatku wychodzil blad i nawet gry nie wyszukiwalo, raz mnie wywalilo z gry, lagow nie zauwazam

 

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy da się grać SIXAXIS-em z niesprawnymi sensorami ruchu? Chodzi mi tutaj o przekręcanie tych różnych zaworów i podkładanie ładunków wybuchowych, do których są one potrzebne. Szukałem w opcjach, instrukcji i próbowałem wszystkimi przyciskami i nic.

podejrzewam, ze singla nie przejdziesz bez nowego pada

 

A mam takie pytanie. Może ktoś będzie znać odpowiedź. Otóż mam problem z grafiką w grze. Mam telwizor sony bravia full hd 40 cali. W niektórych miejscach w grze mam tak, że zamiast jakiegoś ładnie wyglądającego cienia rzucanego przez jakiś objekt, jest rozpikselowana czarno-zielona paćka. Widziałem na filmikach, że cień jest ostry i widać, na jaki przedmiot pada cień. Tymczasem u mnie ta paćka pokrywa obiekt tak, że go nie widać. Wiem, namąciłem trochę, ale może ktoś mi pomoże. Jakie najlepsze ustawienia telewizora będą pod tą grę? Podajcie swoje ustawienia jakie macie podczas grania w k2, jeśli macie taki sam lub podobny telewizor do mojego. Chodzi mi o poświetlenie, kontrast, korekcję gamma.

nie jestem specjalista ale ja bym pogrzebal w ustawieniach konsoli gdzies tam w opcjach RGB

tak jakos z tym mi sie zielone plamy kojarza

ale jak juz wspominalem nie jestem specjalista

Odnośnik do komentarza

.....w opcjach ustawienia obrazu w KZ2 nalezy wyregulowac jeden z parametrow az symbol w okienku bedzie ledwo widoczny.....

 

...problem w tym ze na moim sharp lcd 26 hd ready zupelnie nic w rym okienku nie widac...

 

...sugestia zeby wyregulowac jasnosc w menu tv jest bezuzyteczna....

 

....czy u kogos bylo podobnie i sobie z tym poradzil? ...albo ktos ma jakies sugestie?...

Edytowane przez i.maliszewski
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem na Weteranie, strasznie męczyłem się pod koniec

walka z Radec'kiem sama w sobie banalna, ale dojście do niej sprawiło mi problemy, najgorzej to było z tym na balkonie, jak zaczynali wbiegać na balkon i potem z drugiego końca nawalać z bazooki, ale w końcu się udało

.

 

IMO zakończenie słabiutkie, nic z niego nie wynika, choć sam klimat Helghanu, wykonanie Helghastów, a przedewszystkim Radeca to mistrzostwo! :)

 

Jak dla mnie gra zasługuje na +9/-10 - czemu? - za za(pipi)istą grafikę, odskocznie z mechaniką gry od innych FPSów, za świetne multi i parę innych rzeczy, aczkolwiek jak już pisałem strasznie zawiodła mnie fabuła.

 

Jeszcze kilka słów o polonizacji ;) - w grze dominuje masa żałosnych tekstów, już pomijając same tonacje głosów i skrót "Hig", to nie wiem co mieli na celu osoby odpowiedzialne za spolszczenie wrzucając tekst "Wy helghańskie psy"... Nie ukrywam, że jestem zadowolony z powodu ujrzenia rodzimego języka w takiej grze, ale poprostu zostawia to wiele do życzenia. W każdym razie jest to krok na przód :)

 

EDIT: Śmiało możecie grać bez tego myślę, nie ma tam wiele ciemnych miejscówek, po za jedną misją, ale myślę, że spoko będziecie widzieć gdzie iść - a jak nie to metoda prób i błędów zostaje :lol:

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...