Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

@Chaciu, jeżeli nie widzisz znaczka w ustawieniach gammy, ustaw w ustawieniach konsoli RGB Full Range na off i pobaw się głębią koloru telewizora, żeby ten był widoczny. Na niektórych TVkach z RGB Full Range nie da się normalnie grać.

btw. KZ2 ruszam na jak najmniejszym Sharpness. Gra wtedy wygląda jak masełko, zero ząbków, żywy film kurka mać.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Nie chodzi nawet o ich użyteczność - raczej to, jak wchodzą na dolnym triggerze. Jak wciśniesz go krótko, to nie nastąpi wyjęcie zawleczki i rzut, a tak powinno to wyglądać. Musisz dłużej przytrzymać przycisk, by w ogóle ten granat móc rzucić, co w multi (w którym liczy się każdy ułamek sekundy) jest bez sensu. Co więcej granaty wcale by tak nie latały, bo nie ma się ich dużo, więc nie przesadzajmy. Po prostu chodzi mi o uproszczenie systemu rzutu, który w multi się nie sprawdza.

A ja dla odmiany sie nie zgodze :P Nie wiem, moze to dlatego, ze kiedys sporo gralem w CSa, ale strasznie sie przyzwyczailem do wolnego rzucania granatow i rozwiazanie z KZ2 mi jak najbardziej odpowiada (strasznie nie podoba mi sie ich rzucanie w CoD4 - naciskamy i juz, nie da rady go potrzymac chwile w rece i dopiero rzucic).

Odnośnik do komentarza
Chaciu moje ustawienia to:

 

TV (40W4000):

Tryb obrazu: Standardowy

Podświetlenie: 8

Kontrast: 85

Jasność: 63

Nasycenie: 50

Temperatura barw: Neutralne

Ostrość: 14

Redukcja zakłóceń: Mała

Redukcja zakłóceń MPEG: Wyłączona

Zaaw. zwiększ. kontrastu: Małe

Żywy kolor: Min

Przestrzeń barw: Rozszerzona

X.V. Colour: Automatycznie

 

Więcej ustawień w TV typu czerń czy gamma nie wyczaiłem.

 

Na PS3 mam:

RGB Full Range: Full

Y Pb/Cb Pr/Cr: Off

Crosscolor: Off

 

Dzięki wielkie :). Nie znam sięza bardzo na tym, ale faktycznie, zmniejszyłem z 15 do 3 Sharpness i po prostu miodziooooo. Gra wygląda fantastycznie.

 

Odnośnik do komentarza
Krążą plotki o 60 mln Euro

 

Raczej mało prawdopodobne , kiedyś Seb Downie na zadanie pytanie na forum playstation czy to prawda że produkcja kosztowała 60mln Euro odpowiedział śmiechem i tekstem że za niedługo to ludzie dojdą do 100mln... :D

Ja myślę że tak 30-40 mln E to max ile wydali na produkcje

Odnośnik do komentarza
Nie chodzi nawet o ich użyteczność - raczej to, jak wchodzą na dolnym triggerze. Jak wciśniesz go krótko, to nie nastąpi wyjęcie zawleczki i rzut, a tak powinno to wyglądać. Musisz dłużej przytrzymać przycisk, by w ogóle ten granat móc rzucić, co w multi (w którym liczy się każdy ułamek sekundy) jest bez sensu. Co więcej granaty wcale by tak nie latały, bo nie ma się ich dużo, więc nie przesadzajmy. Po prostu chodzi mi o uproszczenie systemu rzutu, który w multi się nie sprawdza.

A ja dla odmiany sie nie zgodze :P Nie wiem, moze to dlatego, ze kiedys sporo gralem w CSa, ale strasznie sie przyzwyczailem do wolnego rzucania granatow i rozwiazanie z KZ2 mi jak najbardziej odpowiada (strasznie nie podoba mi sie ich rzucanie w CoD4 - naciskamy i juz, nie da rady go potrzymac chwile w rece i dopiero rzucic).

Z tego co mi wiadomo to w COD4 da się przytrzymać granat przed wyrzuceniem! Rozwiązanie o którym piszesz ma miejsce w RES2

Odnośnik do komentarza

Ja wogole to pecha mam z KZ2 ^^

2 dni przed premiera padl mi moj TV ;]

Jade na crt 20"

Do tego od marca mialem miec normalnego neta (czytaj.. mozna grac elegancko z multi.. mam 1mb lacze ale niestety lacze przeciazone i do 31marca taka sytuacja bedzie :/)

Nie moge od wczoraj pograc w multi bo mnie wywala co pare minut albo jak tylko chce sie zalogowac..

Znalazlem sposub : robie swoj serwer i goscie dolaczaja do mnie to wtedy moge grac caly czas :)

Mimo tego to jestem bardzo zadowolony z kz2 :) a jutro jak odbiore swoj tv z serwisu to mam nadzieje ze jeszcze bardziej sie wciagne ^^

Odnośnik do komentarza

Panowie, sorry za offtop-a i lekką wiochę ale muszę w taki oto sposób zapodać pierwszego mojego posta w tym temacie. Jest afera i proszę o pomoc. Jaka jest poprawna technika trzymania pad-a od PS3? Dwa paluch lewej dłoni, wskazujący i środkowy jednocześnie na obu lewych trigerach (L1 i L2) czy jak? Wiadomo dlaczego pytam: bo pierwszy raz w życiu działam na PS3 i potrzebuje strzelać z zoom-em kryjąc się :-). Już obcykałem, że w multi można stale kucać bez przytrzymywania L2 ale w singlu nie moge tego tak ustawic (a może się myle). Chciałbym garć z ustawieniem Alt2 dlatego to pytanie.

Edytowane przez bieguna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...