Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsza jest fala gdzie lecą na mnie z dwóch stron , ciężko jest to przetrwać,

Mam to samo <_< Za kazdym razem wbiegaja po 2,3 i mnie zabijaja. Szkoda ze w grze nie ma cooperativa, na pewno byloby latwiej.

 

Zauwazyliscie, ze w niektorych miejscowkach swieca sie sciany - np jakby byly w sloncu, wraz z jakimis kontenerami, a pomieszczenie np. jest zamkniete i nie dochodzi do niego zadne zrodlo swiatla ? dziwnie troche to wyglada...

Odnośnik do komentarza

NPD podało wyniki sprzedaży w USA za luty.Już wiemy czemu Sony tak milczało z wynikami K2-323tyś sztuk w dwa dni w USA to nie jest imponujący wynik jak na taki hype jaki był obok tego tytułu,a ja wygrałbym zakład który kiedyś tu napisałem-sprzedaż K2 nie pobije sprzedaży MGS4.....

 

http://www.neogo.pl/newsy/15826

Odnośnik do komentarza
NPD podało wyniki sprzedaży w USA za luty.Już wiemy czemu Sony tak milczało z wynikami K2-323tyś sztuk w dwa dni w USA to nie jest imponujący wynik jak na taki hype jaki był obok tego tytułu,a ja wygrałbym zakład który kiedyś tu napisałem-sprzedaż K2 nie pobije sprzedaży MGS4.....

 

http://www.neogo.pl/newsy/15826

Huh, a ja miałem takie optymistyczne przewidywania co do ilości sprzedanych kopii. Nawet nie napisze ile przewidywałem hehehe. Ciekaw jestem sprzedaży globalnej, są juz jakieś dane ?? Chyba hype przerósł samą grę...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tylko VGChartz podało globalne wyniki sprzedaży i kształtują się na poziomie 1.16 miliona sztuk czyli jest wręcz tragicznie jak na tytuł takiego kalibru. Dziwne jest jednak to, że ilość zamówionych preorderów w Europie wyniosła 1 milinon i informację tę potwierdzili przedstawiciele europejskiego oddziału Sony. Nie trzyma się to wszystko kupy.

Odnośnik do komentarza

Tak ten wynik NPD jest za 2 dni bo KZ2 swoją premierę w USA miało 27 lutego a NPD podaje wyniki od 1 do 28 w tym przypadku. Mimo wszystko jednak to co podaje VGChartz jeśli chodzi o światową sprzedaż jest albo nieprawdziwe albo wiadomość o 1 milionie preorderów jest nie prawdziwa. Ba - VGChartz pisze, że w Europie jak do tej pory sprzedało się ok pół miliona. Gdzie więc ten milion preorderów?

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Łebi przecież napisałem ,że w dwa dni w USA zeszło 323tyś sztuk K2 więc nie musiałeś czytać komentarzy pod newsem by do tego dojść :P

 

Wynik słaby i nie ma co się oszukiwać-gdyby taki wynik miał Res lub M2 to luz ale na Killzone2 hype był przeogromny,a tu wynik gorszy od MGS4(a wtedy o wiele mniej osób miało PS3) i wielu innych gier-GTA4,Fifa09,CoD4 itp.Zobaczcie jak sprzedawały się w pierwszych dniach w US największe hity na x360-GoW1,GoW2 czy Halo3...do tego nie ma porównania.Do tego przypomnijmy ,że Amerykanie chyba jak nikt lubią fpsy...

 

Wniosek-chyba przykład K2 dobitnie pokazuje,że Sony musi obniżyć i to natychmiast cenę konsoli,nawet największy hit przy obecnej cenie nie spowoduje ogromnego wzrostu sprzedaży PS3 ,a sama gra nie przekroczy 4-5mln.Szkoda,że Sony nie pomyślało o obniższe np o 100$ na premierę K2-wtedy to byłby boom na sklepy

Odnośnik do komentarza

Czyli Sony znowu z(pipi)ało buehehe

 

Ale mimo wszystko wynik jak na razie nie adekwatny jest do hype'u jaki grze towarzyszył. O KZ2 ludzie dużo pisali wszędzie na forach, także zagranicznych itd,wszyscy czekali. Kiedyś w tym temacie toczyła się dyskusja o tym, że tylko osoby udzielające się na forach wiedzą czym jest KZ2 a reszta ludzi/graczy nie zdaje sobie z tego sprawy. Mam nadzieje, że to nie prawda i wynik sprzedaży KZ2 jeszcze nas zaskoczy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Macie jakieś problemy z multi, bo u mnie cały czas wywala jakiś błąd na zmianę raz 1002 , raz -10 ehh chyba sobie nie pogram, grałem od poniedziałku do środy i było ok. Problemy zaczęły się pojawiać od wczoraj, ma ktoś tak problemy jeszcze?

 

Różnie z tym mam. Wczoraj tak koło 21 wywalało mi 1002, dzisiaj z rana podobnie. Teraz śmiga elegancko.

Odnośnik do komentarza
Wniosek-chyba przykład K2 dobitnie pokazuje,że Sony musi obniżyć i to natychmiast cenę konsoli,nawet największy hit przy obecnej cenie nie spowoduje ogromnego wzrostu sprzedaży PS3 ,a sama gra nie przekroczy 4-5mln.Szkoda,że Sony nie pomyślało o obniższe np o 100$ na premierę K2-wtedy to byłby boom na sklepy

Raczej ilość sprzedanych konsol nie ma w tym przypadku takiego wpływu. Po prostu część graczy rozczarowała się wynikiem końcowym tego 4 letniego oczekiwania.Jeden z kumpli kupił, drugi zobaczył że to nie jest cud na jaki czekał i jaki mu wmawiano no i darował sobie zakup!

Zobaczymy na wyniki z marca. Może będą zgoła inne ;)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj otworzyłem swoją kopię KZ2 no i (pipi) mać też tak macie, że nalepka SCEP-PL jest na okładce gry ? lol, myślałem, że ta naklejka jak i ta druga są na folii, a tu taki zonk, ale żałowo to wygląda :/ wiadomo, że to tylko głupia okładka z gry, ale żeby te naklejki nie nakleić na folię tylko okładkę, eh, no nic, idę grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...