Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Assphalt - znam to, sprawdzony sposob. :D

Jednak to nie zmienia faktu, ze nie ma na to rady typu normalne wystrzelanie wszystkich bo Guerrilla totalnie spaprala sprawe wrzucajac respawnujacych sie przeciwnikow i skrypty typu "idz w okreslone miejsce to przeciwnicy przestana przychodzic" co jest po prostu glupie. :)

To mogli od razu dac respawnujaca sie amunicje w okreslonych miejscach i bazooki. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki: Nie uważacie, że czasowy immunitet dla respawnujących się przeciwników jest bzdurny? Jak to jest. Koleś pojawia się z wyrzuconej flary przy 'mojej' bazie i może mnie z lotu zastrzelić, upodlić i skopać jak nielubiane zwierze a gdy tylko ja posyłam mu serię to nie ma szans na uśmiercenie póki nie minie tzw. "okres ochronny". Psuje mi to zabawę. Bo albo jest dym bez przystanków, albo nie ma go wcale. A flary się nie odpalają w newralgicznych punktach mapy (czyt. przy celach do ochrony/zdetonowania).

Tyle ode mnie. Wyrzuciłęm co mi na sercu leżało :P

 

PozDro_0

Odnośnik do komentarza
Oszuści w Killzone 2 stracą swój PSN ID

http://konsolowisko.pl/news.php?id=329

 

 

gg jest pierdo#$$%^$#te nie dosc ze dali gre z masa glitchy i bugow to jeszcze beda za nie banowac lud hahaha normalnie paranoja...sami zrobili syf i powinni poniesc konsekwencje...i tak zakladam ze sony nie pozwoli nikogo za glitchowanie banowac(bo to bylby samoboj)

 

Jakie glitche? Ja się z żadnymi nie spotkałem, a mam chyba 30h on-line.

Odnośnik do komentarza
Oszuści w Killzone 2 stracą swój PSN ID

http://konsolowisko.pl/news.php?id=329

 

 

gg jest pierdo#$$%^$#te nie dosc ze dali gre z masa glitchy i bugow to jeszcze beda za nie banowac lud hahaha normalnie paranoja...sami zrobili syf i powinni poniesc konsekwencje...i tak zakladam ze sony nie pozwoli nikogo za glitchowanie banowac(bo to bylby samoboj)

 

Jakie glitche? Ja się z żadnymi nie spotkałem, a mam chyba 30h on-line.

 

A ja natknąłem się na jednego glitchera. Na mapie Radec Academy w pomieszczeniu gdzie Helgi podkładają bomby jest sufit z oknami. I właśnie tam (na dachu) stał sobie jakiś cwaniaczek i naparzał do wszystkich z góry. Aha dzisiaj miałem coś takiego. Stworzyłem sobie grę, byłem sam na serwerze,strzelałem sobie coltem w ścianę i ku mojemu zdziweiniu doszło do jakiegoś wybuchu i popełniłem samobójstwo!!Podobna sytuacja przytrafiła mi się w meczu. Podszedłem do gościa od tyłu, strzelam do niego, rozwalam go i w tym samym momencie następuje eksplozja i popełniam samobójstwo (jestem pewien, że w pobliżu nie było działka)!!! Krótko mówiąc bug na bugu.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza
Z innej beczki: Nie uważacie, że czasowy immunitet dla respawnujących się przeciwników jest bzdurny? Jak to jest. Koleś pojawia się z wyrzuconej flary przy 'mojej' bazie i może mnie z lotu zastrzelić, upodlić i skopać jak nielubiane zwierze a gdy tylko ja posyłam mu serię to nie ma szans na uśmiercenie póki nie minie tzw. "okres ochronny". Psuje mi to zabawę. Bo albo jest dym bez przystanków, albo nie ma go wcale. A flary się nie odpalają w newralgicznych punktach mapy (czyt. przy celach do ochrony/zdetonowania).

Tyle ode mnie. Wyrzuciłęm co mi na sercu leżało :P

 

PozDro_0

 

Tez tak myślałem na początku, lecz w pewnym sensie zmusza Cię to do schowania się na pewien czas nim przeciwnik "ogarnie co się dzieje", jednocześnie nie ma sytuacji, że budzisz się i dostajesz w czapę na dzień dobry, co przy widocznych respach było by codziennością.

 

 

Odnośnik do komentarza
Oszuści w Killzone 2 stracą swój PSN ID

http://konsolowisko.pl/news.php?id=329

 

 

gg jest pierdo#$%^$#te nie dosc ze dali gre z masa glitchy i bugow to jeszcze beda za nie banowac lud hahaha normalnie paranoja...sami zrobili syf i powinni poniesc konsekwencje...i tak zakladam ze sony nie pozwoli nikogo za glitchowanie banowac(bo to bylby samoboj)

 

Jakie glitche? Ja się z żadnymi nie spotkałem, a mam chyba 30h on-line.

Banowanie PSN ID to poroniony pomysł ! Powinno zrobić tak jak twórcy battlefielda 2142, kiedy ludzie wykorzystywali glitche które pozwalały pchać się w różne dziwne miejsca (szczególnie na "tytanach"). Poprostu kiedy wyłaziło się "poza plansze" lub korzystało z glitcha odpalał się licznik i miało się 10 sekund na opuszczenie tego miejsca, po uplywie czasu nastepował zgon. To wystarczyło by ukrucić zapędy "glitchowników" :) 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

"wyeliminowanie buga zwanego auto-aim"

 

dobre tłumaczenie :lol:

No uważam, że dobre tłumaczenie. Bo osobiście pod wpływem emocji targających mną w okresie PSM napisałbym: "Wyeliminowanie buga pomagającego je'banym cziterom zdobywanie tanich punktów z powodu własnej niedoskonałości" :P

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...