Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy jednak nie będą darmowe, lecz nie jest znana nadal cena:

http://translate.google.co.uk/translate?u=...en&ie=UTF-8

 

Sony Computer Entertainment has Tweakers.net indicated that the extension will not be free to download, but an unknown amount will cost. Indicates that the DLC would be free, as mentioned earlier was not from Sony and is not correct.
Odnośnik do komentarza
Mapy jednak nie będą darmowe, lecz nie jest znana nadal cena:

http://translate.google.co.uk/translate?u=...en&ie=UTF-8

idioci :/ już widzę jak każdy się na te mapy rzuci....pewnie będzie tak,że znalezienie serwa z nowymi mapkami będzie graniczyło z cudem nie mówiąc już o większym upowszechnieniu tych map do meczy klanowych itp :/

 

Co do co-op w K2 to dziwię się ,że dalej pojawią się plotki,że takowy miałby się pojawić,jeszcze przed premierą podczas jednego interview technicy z GG wypowiadali się,że jest on niemożliwy z powodu konstrukcji enginu gry w czasie kampanii single player,chodzi o te "przejściowe loadingi"

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

prócz trofeów to za każdy zebrany intel w grze na oficjalnej stronie internetowej K2 po zalogowaniu na własne konto odblokowuje się bonus do ściągnięcia(wygaszacze ekranu,modele pojazdów do sklejenia w pdf itp).Zajrzyj warto-tylko przedtem nie zapomnij zsynchronizować danych z gry ze stroną www(w statystykach trybu single player w grze naciśniej "X")

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos mial/ma problemy z przejsciem pod mostem Salamun to jest na to fajny sposob. :)

Dzisiaj nagralem filmik pokazujacy alternatywny sposob przejscia tego miejsca, jest troche latwiej poniewaz mozna sie ostrzeliwac z gory i przeciwnicy tak latwo nas nie trafia. :)

 

Filmik nie jest najlepszej jakosci, ale widac co i jak:

 

Przeszedlem gre na poziomach Veteran i Elite, to jedna z trudniejszych miejscowek w grze, a opisany przeze mnie sposob odkrylem dopiero pozniej. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Most Salamun - najpierw ściągnąłem gostka, który siedział za działem, potem granat(trafia na beczkę i od razu ze dwóch mniej), krótka walka(bo ja wiem, ze trzech do wykoszenia) i po ptakach. Nawet się jakoś nie respawnowali. Dużo gorzej było chwilę potem, gdy trzeba było zasiąść za działem. Było to niewykonalne - w 90% przypadków zanim obróciłem działo, już nie żyłem. Trzeba więc było kosić hordy Helghastów ze zwykłego karabinu.

 

I teraz hit: dziś przeszedłem wejście do pałacu w jakieś 3 minuty(Elite). Od razu po

wysadzeniu wież i wyjściu z windy

rzuciłem się na jana do przodu i poskutkowało. Nie zabiłem po drodze do wejścia ani jednego Helghasta, nawet na schodach. Teraz tylko ostatnia walka. Tu jest gorzej. Może mi ktoś powiedzieć ile tam jest checkpointów, bo na razie zaliczyłem jeden?

 

Aha - i bylbym wdzięczny, gdyby ktoś jeszcze raz mógłby wrzucić linka do tej stronki, gdzie były wszystkie Intele/symbole, bo tylko to mi potem zostanie.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

ja korzystam z tego:

 

symbole/intele

 

Na Salumnie też nie miałem jakichś większych zacięć. Powolutku do przodu i skutkowało. NIeraz jednak zacinałem się w takich głupich sytuacjach, że na normalu nawet bym o tym nie pomyślał. Zdażały mi się również sytuacje, że gdy na normalu jakiś chekpoint dawal mi się we znaki, na Elite nawet mnie nie drasnęli.

 

Kończę teraz nowe słońce i zabieram się za ostatnią, najtrudniejszą misję, która już na durnym normalu potrafiła w(pipi)ić niesamowicie.

 

Aż sie kurka boję.

Odnośnik do komentarza
Dobra to teraz napisz na jakim poziomie trudnosci grales. :D

No na Elicie, aż się sam zdziwiłem, bo liczyłem, że właśnie Most Salamun i schody w pałacu będą najtrudniejsze. Wydaje mi się, że jak się odpowiednio szybko przy pałacu wybiegnie z windy na jana do przodu, to Helghaści nie zdążą nawet wybiec. Ale może akurat miałem fuksa i gra mi ich po prostu nie zespawnowała.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
No na Elicie, aż się sam zdziwiłem, bo liczyłem, że właśnie Most Salamun i schody w pałacu będą najtrudniejsze. Wydaje mi się, że jak się odpowiednio szybko przy pałacu wybiegnie z windy na jana do przodu, to Helghaści nie zdążą nawet wybiec. Ale może akurat miałem fuksa i gra mi ich po prostu nie zespawnowała.

Miales po prostu szczescie, probowalem przebiec schody na raz i sie nie dalo. :)

Odnośnik do komentarza

Mi też pękła dzisiaj platyna, w urodzinki mojej żonki chyba dostałem wiatr w skrzydła bo wczoraj/dzisiaj żyłowałem do 1 rano i ni cholerę nie mogłem wyjść z drugiego checkpointa w finałowej walce. Swoją drogą koleś jest dobry, sypie hasłem z cyklu: "Z tymi dwoma poradzę sobie sam", po czym wysyła na mnie gwardię narodową (?o_0?). Istna pipa. Grunt, że poległ i strzelił... No spoiler. Pozdrawiam wszystkich za wytrwałość na ELITE mode.

Respect.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...