Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Killzone 2 patch 1.21

 

ciekaw jestem co rozumieją poprzez:

usprawnienie działania C4

 

że zabija jeden a nie trzy, reasumując trzy C4= trzy kille ;)

a nie zdarzylo Wam sie ze C4 nie wybuchlo?

Fix to infrequent collision issues with C4 Proximity mines - co oznacza ni mniej nie więcej, że wyeliminowany zostanie bug o którym wspomniał Szymek_PL, a co również mi sie kilka razy przytrafiło: czyli niewypał C4. Bywa to o tyle frustrujące, że okupując jedno wyjście mając w pamięci, ze drugie zaminowałem nie pilnuję swoich tyłów, a tutaj zonk w postaci strzału w potylice od kolesia, który przedostał się przez moją nikczemną pułapkę ustawioną z 3 min C4.

Odnośnik do komentarza
3 misje na elity poszły,nie jest tak źle,ale czuje że pustynia i Redac dadzą mi się w kość.

Najgorzej jest pod mostem Salamun, na schodach w Palacu Visariego no i ostatnie starcie z Radeckiem. :)

Poza tym dosyc trudny jest jeszcze pociag - miejsce gdzie zasiadamy na dzialku, jeszcze pozniej ten gdzie trzeba rozwalic czolg. :)

 

Gra na poziomie Elite daje niezle popalic, jest troche bardzo trudnych miejscowek. :)

 

Najgorsze jest to, ze jest duzo miejsc, w ktorych respawnuja sie przeciwnicy..... to jest totalny bezsens, nie wiem jak mogli cos takiego tam wcisnac. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

demko będzie jutro na ps store,a 4d nie chodzi o okularki,tylko o to,że będzie można bawić się kamerą,dowolnie ją obracać itp.To ma być coś w stylu Linger in Shadow,nic ci nie będzie wychodzić z ekranu jak ubierzesz okularki jak w Imaxie.Tak to bezsensu nazwali 4D :P

 

 

Litwin jak Ci statsy skasowali?specjalnie odpaliłem K2 i w rankingu przyjaciół lub też członków klanu dalej masz swoje ponad 10tyś punktów ,kille itp-nic się nie zmieniło

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Aaaa zmylił mnie komentarz jakiegoś kolesia że już ściągnął z amerykanskiego psstore, pewnie o trailerek z tego "czegos" mu chodziło.

 

A tytaj mamy jakiś dziwny obraz http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6447...k_na_PSNie.html

 

Błąd zdjecia ? Wziąłem to za te 4d właśnie.

 

 

|

|

V

@Ficuś

 

Nooo i wszystko jasne, dzieki :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

każdy rdzeń cella robił jakieś inne efekty,filtry itp z prawej widzisz wszystkie nałożone na siebie czyli finalny efekt,z lewej tylko jeden z tych efektów.W filmach przed premierą z fazy projektowania gry ,twórcy też nie raz pokazywali jak działa ten system,wyłączając/włączając różne cieniowania,mappingi i inne bzdety :P

 

 

Lovezone-http://video.ign.com/dor/articles/923215/b...one_033109.html

IMO rewelacja :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Już jest,ale było tak że było wyzerowane więc panika uzasadniona :P Jeszcze 3 levele na Elite i mam to za sobą :P ale nienawidze misji na krażowniku,więc nie wiem co tam się bedzie działo na elite.

 

 

Przeszedłem w 2 dni na elicie,ale dwie ostatnie misje to przegięcie,szczególnie wejscie do pałacu.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Takie ala Linger in Shadow z tego filmiku K2 co pocisk leci. Można zwalniać, zatrzymać, poruszać kamerą i takie tam.

Najciekawsze to podgląd (aktywny - można przesuwać) jak stworzyli demko: Pixel's Distance, Orientation, oświetlenie bez tekstur itp. + komentarz on/off :) Można "od wewnątrz" zobaczyć demo w trakcie jego trwania - niezłe :)

 

No Post i Lighting najbardziej IMO dają radę - chociaż całość jest bardzo ciekawa - no i kilka razy się ogląda z przyjemnością :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

co ciekawe dowiadujemy się ,że ów pokazówka enginu powstała po zakończeniu prac nad Killzone2 i zawiera kilka efektów i rozwiązań,które nie znalazły się w K2,jednak GG już nie może sie doczekać by je wykorzystwać w swoich przyszłych produkcjach.

 

BTW.nie dało rady tego wydać na PS store przed premierą gry?pewnie wielu po tym pokazie kupuli by grę by na własne oczy zobaczyć jak wygląda gameplay...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...