Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

nowe trophies

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=255

 

Killzone 2 Steel and Titanium

Bronze Trophies

 

* Wasteland Medic - Revive 5 allies in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Engineer - Repair 5 objects in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Tactician - 5 allies spawn on your spawn grenade in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Saboteur - Kill 5 enemies while disguised in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Scout - Kill 5 enemies while cloaked in Wasteland Bullet during one round.

* Wasteland Assault - Boost 5 times in Wasteland Bullet during one round.

* Cruiser Medic - Revive 5 allies in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Engineer - Repair 5 objects in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Tactician - 5 allies spawn on your spawn grenade in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Saboteur - Kill 5 enemies while disguised in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Scout - Kill 5 enemies while cloaked in Vekta Cruiser during one round.

* Cruiser Assault - Boost 5 times in Vekta Cruiser during one round.

 

Kiepskie te trofea, powinny byc bardziej wykręcone, np 5 razy zgiń od uderzenia w semafor hehehe 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
A złote trofeum powinno być za kupienie tego DLC :P

Litwin przecież Ci nikt nie skasuje twojej platynki w killzone2,dalej ją będziesz mieć i przy Killzone2 w porównywaniu trofeów będzie widnieć miniaturka platyny.Po prostu zamiast obecnych 100% i znaczek platyny,będziesz mieć np 85% i znaczek platyny :P Ci co w przyszłości kupią K2 by zrobić platynę będą musieli zaliczyć wszystkie pucharki z płytowej wersji,nie będą musieli kupować dodatku.tak więc nie rozumiem zamieszania z pucharkami do k2.Jedyne to mnie wkurza to że karzą za to płacić,by lepiej rozreklamować ta grę i polepszyć sprzedaż te 2 mapki powinny być za free choćby nawet bez trofeów.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
ja mam,teraz pominąć intro można dopiero po wyświetleniu loga SCEE i GG

 

mam to samo :)

Co do nowych rang, to lekkie przegięcie z tym 100000pkt :D

To jest akurat fajny patent. Wiadomo, że jeszcze długo będziemy w to grać (rok, dwa?), a punkty będą się nabijać, a jako że ranga Naczelnego Dowódcy *(taką dostajemy po łyknięciu 100k pkt) spełnia tylko formę prestiżową to nic tylko przyklasnąć...i wrócić do gry bo jeszcze góra punktów przed nami do zebrania :)

PS Ja tam bardziej się zastanawiam, czy wzorem CODa będą jakieś weekendy z Podwójnym Expem? :>

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

taki maly offtopic

 

Gralem w KZ2, jest to przecudownie wygladajaca pozycja, ale i tak wciaz najpiekniejsza gra na PS3 wedle mnie jest Uncharted - bez dwoch zdan! Wlaczylem sobie wlasnie przygody Natnaha tym razem jednak przygladajac sie wszystkim szczegolom. Lokacja z niemieckim U-Bootem zabija! Lodz jest pordzawiona co ewidentnie widac, żadnych przeklaman - to prawdziwa rdza! Woda w grze wyglada przecudnie - faluje, widac na niej odbicia, pięknie sie pieni. Skaly - nie dosc, ze wygladaja jak prawdziwe, to jeszcze ewidentnie idzie odroznic skaly mokre od suchych! Kiedy wszedłem Nathanem na U-Boota i podziwialem widoczki to zatkalo mnie na calej linii! Gory w oddali, doskonale niebo, zachod slonca, do tego powiewajace na wietrze drzewa... oj, dlugo mozna by sie rozplywac nad oprawa, jaka zaserwowalo nam Naughty Dog...

 

Wiem, ze strzelaniny wymagaja wiekszej mocy obliczeniowej, a Uncharted ma ograniczone tereny, ale calosciowo duzo wieksze wrazenie zrobilo na mnie dzielo Naughty Dog. Az boje sie pomyslec, jak wygladac bedzie U2, skoro ND obiecuje ogromny przeskok graficzny wzgledem oryginalu.

 

Tak czy siak na PS3 sa piekne gry. W tym roku bankowo zaliczymy niejeden opad szczeny grajac w U2, Heavy Rain, God of War 3 czy tez Gran Turismo 5.

 

PS3 to potezna maszyna, ale tylko w rekach profesjonalistow!

Odnośnik do komentarza
A ja własnie zastanawiałem się kiedyś jak panowie z Guirella poradzili by sobie z przedstawieniem rosli/zieleni za pomoca tego swojego silnika. To że sprawuje się świetnie (silnik) renderując stal/beton nie znaczy że dobrze oddałby np fakturę kory drzew czy roślinność.

A ja się zastanawiam, czy gdybyśmy mieli dobrze renderowaną roślinność w KZ2 to czy przypadkiem nie zacząłbym się zastanawiać, czy równie dobrze silnik GG poradziłby sobie z renderingiem plaży. Huh :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Problem w sprzedaży K2 może leżyeć w tym że nie podszedł on niedzielnym graczom,dla uwiarygodnienia podaje ten link:

 

http://www.ps3site.pl/najchetniej-sciagane...409/#more-16409

 

 

Z drugiej strony to dobrze że nadal jest tylu hardcorowców :P

 

 

A tak an serio,po prostu nie podeszło ludziom demo i nie kupili całej wersji,co tylko pokazuje ze nie ma tu miejsca na rewolucje,trzeba robić kolejne klony COD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...