Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w sprzedaży K2 może leżyeć w tym że nie podszedł on niedzielnym graczom,dla uwiarygodnienia podaje ten link:

 

http://www.ps3site.pl/najchetniej-sciagane...409/#more-16409

 

 

Z drugiej strony to dobrze że nadal jest tylu hardcorowców :P

 

 

A tak an serio,po prostu nie podeszło ludziom demo i nie kupili całej wersji,co tylko pokazuje ze nie ma tu miejsca na rewolucje,trzeba robić kolejne klony COD.

W Oficjalnym PS3 UK napisano o przeskoku z CODa na KZ2 porównując je następująco:

"The problem with playing Killzone 2 right after an illicit seasion of COD4 is that it feels heavy like wearing armour underwater"

oraz dygresja do sterowania:

" 'Alternate 2' (honestly, Guerrilla, you may as well call them 'The COD controls You Are Looking For)"

 

Te dwa cytaty ukazują w pełni problem z jakim borykają się fanboje CODa chcący pograć w KZ2 - nie potrafią się odnaleźć w zbyt realistycznym odwzorowaniu fizyki postaci i 'ułomnym' sterowaniu. Dlatego po demku wielu wyrobiło sobie nt KZ2 negatywną opinię i stąd po części niska sprzedaż.

Co mi zwisa i powiewa bo jak dla mnie to perełka, szkoda tylko że wielu innych się o tym nie chce/potrafi przekonać. Ich strata.

Long Live HardCore! :P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

A mnie KZ2 zawiesił się wczoraj 3x podczas gry online :( . Wkurza mnie to szczególnie podczas gry ze znajomymi, gdyż po restarcie maszyny często nie mogę się wbić na serwer, bo ktoś w między czasie dołączył się.

Kiedy wreszcie te błędy zostaną poprawione: w Warhawk-u czy R2 nie miałem takich problemów. No i brak party zaimplementowanego jak w R:FotM czy R2 jest wkurzający.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...