Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam , że z tą grą jest mimo wszystko - nie wszystko cacy.

Wszystko jest piękne, ładne i dobrze się gra.

Jednakże nie wciągnęła mnie ta gra.

Singla męczę dość długo i do tej pory go nie przeszedłem.

A dodać należy , że takiego COD'a 4 z połykiem skończyłem w dwa dni.

 

sam nie wiem ;)

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza
Powiem wam , że z tą grą jest mimo wszystko - nie wszystko cacy.

Wszystko jest piękne, ładne i dobrze się gra.

Jednakże nie wciągnęła mnie ta gra.

Singla męczę dość długo i do tej pory go nie przeszedłem.

A dodać należy , że takiego COD'a 4 z połykiem skończyłem w dwa dni.

 

sam nie wiem ;)

 

Bo singiel imo slaby jest.. Brakuje mi tu jakiejs roznorodnosci misji w stylu : zinflirtruj baze wroga, przebierz sie za helghasta, polec na inna planete ( :) ). Generalnie jest spora monotonia - idz po podobnych miejscowkach i naparzaj do tych samych wrogow.. Zdecydowanie tutaj Resi 2 oferowalo wiecej i Killzone wedlug mnie sie nawet nie umywa. Co innego multi.. Tutaj gra jest naprawde genialna ale mimo wszystko singiel psuje troche obraz calosci. Niby jest orgia graficzno-muzyczna, niby jest dynamicznie ( az za bardzo) ale w w tym wszytskim nie mamy czasu nawet poznac fabuly( o ile jakas jest:), docenic geniuszu designerow, wczuc sie w klimat..

 

P.S. Helghasci i ich glos niszczą na maxa ale nasz team lacznie z pipą, ktora musmimy sterowac to zgraja imbecyli..dialogi to poprostu żenua marna kopia gearsow.. oł shit they coming we have tu huryy.. Shit Shitttt, They shooting, my leg fuck..( mniejwiecej :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Killzone 2 ukończony także postanowiłem podzielić się z Wami moimi wrażeniami :) Po całej tej pompie i wrzawie na forum jakoś długo się zbierałem do gry, w końcu nadeszła sobota i płyta z wizerunkiem Helghast'a trafiła do czytnika mojej konsoli. Mimo, iż ograłem trochę demko, grafika i efekty z późniejszych etapów robią ogromne wrażenie, od strony technicznej jest to produkt 1szej klasy, poważnych bug'ów nie stwierdzono (choć raz przyłapałem zabitego Helghast'a, który machał ręką w okolicach swego krocza - wyglądało to przekomicznie :D). Fuzje ogólnie są fajne ale brakowało mi alternatywnego trybu strzelania, coś na wzór tego z pierwszej części (którą ukończyłem swojego czasu na wszystkie możliwe sposoby) gdzie shootgun wymiatał totalnie - pod R2 był strzał dwoma śrutami, a nic nie stało na przeszkodzie żeby wydusić R1 + R2 :D brakowało mi także oryginalnej pukawki Rico - przenośne działko + rakietka. Skoro jesteśmy przy postaciach to muszę stanowczo powiedzieć, że jestem rozczarowany. Po pierwsze bohaterowie nie są tak charakterystyczni jak w jedynce (Hakha :good:), co się przedkłada na raczej średni scenariusz, a po drugie brakuje mi alternatywnych misji, zależnych od wybranej persony (gra Luger na ten przykład przypominała przygody Sam'a Fisher'a) co urozmaicało rozgrywkę. W zamian dostajemy bezpłciowego every man'a, który ima się każdej roboty. Fabuła naprawdę rozczarowuje, od razu poznałem czyim głosem przemawia Radosław i do końca liczyłem na jakiś zwrot akcji (scena kiedy Templar staje oko w oko z Radec'iem) nie doczekałem się... Gra na pewno mnie nie zmiotła (powiem więcej - K1 > K2) ale zapewniła mi, nie-fanowi FPS'ów, ~10h solidnej, emocjonującej rozgrywki :)

 

P.S. te wolne myśli spisałem w oparciu o kampanię, multi mnie nie interesuje, także się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
(pipi) ten Rico to idota !!. Z(pipi)al mi cala koncowke tym co zrobil :/ Oby w nastepnej czesci gralo sie Helghastami a nie tymi tempakami z ISA.. Ale

bez Visariego

to juz nie bedzie to samo

no glupi jest, taki.. porywczy :)

wiesz, gra konczy sie tak, ze w Killzone 3 zapowiada sie ostateczna rozpierducha, choc moze urozmaica fabule, ze z powodu mniejszej liczebnosci wojsk ISA, bedzie trzeba kombinowac i sie przebierac, ale w to jednak watpie :P

 

Odnośnik do komentarza

Nie moze byc czegos takiego jak customizacja postaci za punkty jak np w MGO.Tu nie mamy jednej postaci lecz kilka.Nie mamy jednego goscia i wybieramy do niego "skilly" tylko rozne postacie a kazda ma swoje umiejetnosci wiec customizacja postaci odpada chyba ze zrobia cos takiego ze sie customizujemy postac ktora mamy na samym poczatku gdy sie pierwszy raz wchodzi do Killzone2Online,czyli rifleman.Moznaby jego customizowac i wybierac skille z innych postaci.Moim zdaniem to jedyne rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos wytlumaczyc za co taktyk dostaje punkty ?? Bo wiem tyle ze mozemy sobie wybrac punkt respa ( czy dla reszty graczy tez ? )

 

Za killa dostajemy chyba tak jak medyk 1 pkt czyli w sumie by wychodzilo ze jest to najmniej oplacalna postac do grania..

 

BTW. Nowe mapy sa genialne! Na poczatku jak odpalilem Beach Head pare razy dostalem po tylku bo poprostu biegalem i podziwialem. Kto by jeszcze pare lat temu przypuszczal ze mapy do gry w (sic!) multi, beda przewyzszac graficznie singla..

Odnośnik do komentarza
BTW. Nowe mapy sa genialne! Na poczatku jak odpalilem Beach Head pare razy dostalem po tylku bo poprostu biegalem i podziwialem. Kto by jeszcze pare lat temu przypuszczal ze mapy do gry w (sic!) multi, beda przewyzszac graficznie singla..

patenty z nowych mapek rządzą.Szkoda,że etap w tak wspaniałej burzy jak na Beach Head nie znajduje się w singlu.Mnie najbardziej rozwala i tak wybuch bombki co 5 minut na drugiej planszy jako integralna część gameplayu-wypas na maksa.

 

Co do przyszłych DLC- mapki choć za każdym razem fajne to na dłuższą metę nie przejdą.GG musi wprowadzić nowe tryby zabawy,bronie albo customizację by przedłużyć żywotność tej gry tym bardziej,że wielkimi krokami zbliża się Modern Warfare 2...

Odnośnik do komentarza

Po kilku miesiącach wracam do killzone'a gdyż dowiedziałem się że sprawili sterowanie "ludzkim". W końcu mogę przemęczyć się z singlem i odłożyć grę na półkę coby całkowicie nie zmarnowac 219zł ktore dałem za tą grę(żałuję strasznie :< ).

 

Pozdrawiam wszystkich którzy byli święcie przekonani że nie będzię żadnych poprawek odnośnie sterowania(a kilku takowych było). HIE Hie!

Odnośnik do komentarza
Po kilku miesiącach wracam do killzone'a gdyż dowiedziałem się że sprawili sterowanie "ludzkim". W końcu mogę przemęczyć się z singlem i odłożyć grę na półkę coby całkowicie nie zmarnowac 219zł ktore dałem za tą grę(żałuję strasznie :< ).

 

Pozdrawiam wszystkich którzy byli święcie przekonani że nie będzię żadnych poprawek odnośnie sterowania(a kilku takowych było). HIE Hie!

Przez takich jak Ty, ten rynek schodzi na psy, bez urazy oczywiście :)

 

Wszystko już muszą upraszczać, niedługo to będą same gry dla niedzielnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Po kilku miesiącach wracam do killzone'a gdyż dowiedziałem się że sprawili sterowanie "ludzkim". W końcu mogę przemęczyć się z singlem i odłożyć grę na półkę coby całkowicie nie zmarnowac 219zł ktore dałem za tą grę(żałuję strasznie :< ).

 

Pozdrawiam wszystkich którzy byli święcie przekonani że nie będzię żadnych poprawek odnośnie sterowania(a kilku takowych było). HIE Hie!

Przez takich jak Ty, ten rynek schodzi na psy, bez urazy oczywiście :)

 

Wszystko już muszą upraszczać, niedługo to będą same gry dla niedzielnych graczy.

A ja odczuwam właśnie dokładne przeciwieństwo: tacy jak Ty są powodem pogarszania się rynku gier. Producent nazywa zbugowane sterowanie "realistycznym", i Ty mu bijesz brawo :) Zawsze znajdą się ludzie którzy przez klapki na oczach będą próbować nagiąć rzeczywistość coby tylko nie psioczyć na grę. A jak przykład killzone'a pokazuje nie można "gówna nazywać złotem", bo gracze się na to nie dadzą nabrać(no, eghmm, jak widać nie wszyscy..). Bez urazy oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...