Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej ,tak samo jest z halo 3 ,podczas oglądania powtórek z singla przełączam sobie na 3 osobę i gra wygląda jeszcze lepiej ;) No i ten motyw z ostatniego trailera RE5 ,ta jazda na motorach ujęcie Chris'a pod czas obfitych opadów po prostu masakruje!!!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Z tego co na razie wynika, to Killzone 2 jest bardzo podobny do Call of Duty 4. Zarówno pod względem rozgrywki, trybu multiplayer oraz dopracowania ;). Opinie dziennikarzy są dość pochlebne - fenomenalna grafika, znakomity multiplayer, wygodne sterowanie, a wszystko podane w ciekawym uniwersum. Czy tej grze czegoś brakuje do stania się hitem, na miarę Halo 3? :whistling: Sądzę, że to będzie po prostu taki "system-seller", którego będzie mieć większość posiadaczy Playstation 3 i przez następne kilka lat, będzie królem gier FPP na tej konsoli.

Odnośnik do komentarza
na ign jest preview multi - mam nadzieje ze dodadza zdobywanie broni i tryb hc (jak w cod)

w ogole dostalbym 30 orgazmow pod rzad jakby multi z killzone byl kopia cod;];]

 

Zrzygałbym się na podłogę...

Mam nadzieję, że multi w KZ2 będzie na poziomie. Że będzie to gra dla dorosłych gdzie każdy ma równe szanse. A nie że ktoś jest nOOOOOOOOOOOOOBEM jakich mało, ale kuwa nie pracuje, więc siedzi przed konsolą 150 h dziennie, więc ma poodkrywane bronie z POWER 6, ACC 5, HIT RATIO 155 i dzięki temu 'jest dobry'...

Liczę na brak klas, rang, odkrywania broni, dodatków, czy elementów armoru. Jeżeli zrobią z KZ2 (mowa cały czas o multi) grę podobną do CoDa to chyba stracę wiarę w SONY i kupię Xa dla Gearsów 2

Odnośnik do komentarza

Dokładnie do kałacha z celownikiem + podstawowe perki (stosowane w 90% już do końca gry) można dojść w godzinkę, półtorej ... i mordujesz...

Fakt nie masz dostępnych wszystkich broni od początku ale nie jest tak, że te co odkrywasz na kolejhnych levelach są lepsze!! Jedne mają większy Damage jak np. AK47 ale za to słabą celność itp., ponadto po ok. 24 godzinach grania masz level na max i masz wszystko co jest dostępne w grze (więc o jakich nierównych szansach Ty mówisz to nie wiem)...ludzie mogą dalej levelować ale nic im to nie daje prócz "Prestiżu" jak sama nazwa tej opcji wskazuje - Prestige.

 

PS: A jeżeli nawet levelowanie nie podoba Ci się z zasady to CODzie jest tryb Old School, gdzie bronie zbiera się z planszy itd.

EDIT: A trochę cenzury... ;)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

w jedynce mnie irytowala zywotnosc postaci, + map nadajacych sie do grania bylo imo 3

mam nadzieje ze beta bedzie publiczna bo jak ktos napisal to tylko wychodzi na zdrowie multi

fajnie by bylo gdyby znalazl sie odp trybu HC - dlatego ze mi KZ kojarzy sie mimo wsio z dosc wspolczesnym konfliktem (w przeciwientwie do halo) i wzglednym realizmem - dobry strzal = smierc to rewelka, szczegolnie jesli bronie bronie beda nieco celniejsza niz w jedynce (kolejny wada starego KZ)

Odnośnik do komentarza

Przerywając waszą "pasjonującą" rozmowę o trybie multiplayer, chciałem abyście sobie zobaczyli (bądź przypomnieli) intro poprzedniego Killzone:

 

 

Od kiedy zacząłem grać w Killzone (parę lat temu), to intro oglądam bardzo często. Guerilla potrafi robić świetne filmiki. Zarówno porządna muzyka, jak i akcja ^_^ .

 

Co do bety - tak, będzie ona publiczna. Prawdopodobnie trzeba będzie mieć konto na oficjalnej stronie Killzone oraz zarejestrowaną konsolę, na oficjalnej stronie Playstation.

Odnośnik do komentarza

No więc wracając do wyżej wymienionego

:

 

Jest dokładnie pokazany charakter przywódcy Helghastów o imieniu Visari. Dlaczego o tym piszę? Aby się dokładnie nastawić na klimat nowej gry i wiedzieć, że to właśnie jego musimy w Killzone 2 schwytać. Wszak dlatego wojska ISA wylądowały na Helghanie.

 

Killzone 2 nie jest grą w stylu - Gears of War, czy też Call of Duty, gdzie fabuła jest tylko pretekstem, aby sobie postrzelać. Tutaj jest jak z Halo - człowiek sam to przeżywa.

Odnośnik do komentarza

Ja tez jestem zwolennikiem skill'owych rozwiazan w multi, bez zadnego upgradowania postac czy tez broni. Nie bawil by mnie fakt, ze jakis koles co chwila mnie fraguje, dlatego ze jest szybszy i ma "mocniejsze" pociski. To jest bezsens!

 

Widzieliscie ta nowa rakietnice (chyba helgastowa). Za bardzo mi sie to nie podoba... Te plonace pociski przypominaja mi srednioweczne pole walki, gdzie w uzyciu byly katapulty strzelajace plomiennymi pociskami. :)... ten walacy sie budynek! miooood! :) Chce KZ2 w pazdzierniku! Wypad mi z tym Resistance! :)

Odnośnik do komentarza
Ja tez jestem zwolennikiem skill'owych rozwiazan w multi, bez zadnego upgradowania postac czy tez broni. Nie bawil by mnie fakt, ze jakis koles co chwila mnie fraguje, dlatego ze jest szybszy i ma "mocniejsze" pociski. To jest bezsens!

 

Widzieliscie ta nowa rakietnice (chyba helgastowa). Za bardzo mi sie to nie podoba... Te plonace pociski przypominaja mi srednioweczne pole walki, gdzie w uzyciu byly katapulty strzelajace plomiennymi pociskami. :)... ten walacy sie budynek! miooood! :) Chce KZ2 w pazdzierniku! Wypad mi z tym Resistance! :)

NIe bluznij z tym Resistance :D, Kz2 nadciaga i wlasciwie skazane jest na sukces, przy takim hype kupi go mnoistwo osob i cos mi sie wydaje ze bedzie MASAKRA :D

Odnośnik do komentarza
Co do bety - tak, będzie ona publiczna. Prawdopodobnie trzeba będzie mieć konto na oficjalnej stronie Killzone oraz zarejestrowaną konsolę, na oficjalnej stronie Playstation.

 

Wg. mnie z beta nie bedzie tak jak napisales, bedzie natomiast tak, ze beta bedzie dostepna za pomoca qore ( tak jak beta Resistance 2 ). A co do klas postaci to naprawde nie wiem o co wam chodzi, przyczepiliscie sie do tych klas niewiadomo czemu. Jaka klasa by sie nie gralo : TRZEBA UMIEC NIA GRAC. Nie ma tak, ze jest jakas klasa ktora nawet noob bedzie wszystkich ownowal. Jedyna klasa, ktora bedzie sie nadawala dla nooba to engineer, ktory buduje wiezyczki. Naprawde, polecam wam zagrac w Team Fortress 2. Tam nie ma tak, ze jest jedna przegieta, najlepsza klasa. Tam wszystkie klasy sa extra, no moze z wyjatkiem medyka, no ale to chyba logiczne. A co do ulepszen skilli i broni, no to nie moge podwazac waszego zdania, bo to zalezy od indywidualnych upodoban. Wedlug mnie takie rozwiazanie jest fajne, poniewaz przedluza zywotnosc gry. W szczegolnosci odblokowywanie roznych rzeczy w KZ2 bedzie fajnie zrobione, gdyz niby bronie beda sie odblokowywaly za takie jakby acziwmenty, a nie expa. Aby zadowolic wszystkich tworcy powinni wprowadzic dodatkowy tryb gry, w ktorym nie wystepuja specjalne umiejetnosci i bronie.

 

Odnośnik do komentarza
Wg. mnie z beta nie bedzie tak jak napisales, bedzie natomiast tak, ze beta bedzie dostepna za pomoca qore

 

Słuchaj, ale co ty się ze mną kłócisz? :huh: Ty wypisujesz jakieś farmazony, mrzonki i własne przypuszczenia, a ja piszę co ludzie z oznaczeniem "Killzone VIP" piszą na oficjalnym forum. To nie są moje wymysły, bo ja jak już, to zawsze staram się czegoś dowiedzieć, na temat o którym piszę, a nie piszę "według mnie".

 

Nie wspomnę, że Beta KZ2 była zapowiedziana (i miała też być) jeszcze przed wymyśleniem tego całego Qore. Miała być jeszcze w 2007, co w lipcu zeszłego roku napisał, Seb Downie.

Odnośnik do komentarza
Wg. mnie z beta nie bedzie tak jak napisales, bedzie natomiast tak, ze beta bedzie dostepna za pomoca qore

 

Słuchaj, ale co ty się ze mną kłócisz? :huh: Ty wypisujesz jakieś farmazony, mrzonki i własne przypuszczenia, a ja piszę co ludzie z oznaczeniem "Killzone VIP" piszą na oficjalnym forum. To nie są moje wymysły, bo ja jak już, to zawsze staram się czegoś dowiedzieć, na temat o którym piszę, a nie piszę "według mnie".

 

Nie wspomnę, że Beta KZ2 była zapowiedziana (i miała też być) jeszcze przed wymyśleniem tego całego Qore. Miała być jeszcze w 2007, co w lipcu zeszłego roku napisał, Seb Downie.

Dzieki za potraktowanie mine downem :P Ja tylko napisalem co o tym sadze patrzac na dzisiejsza polityke sony ( Resistance 2 i beta na qore ). Na taka bete by bylo w (pipi)a chetnych, wiec poco odmawiac sobie zysku? Moze bedzie tak jak piszesz, a moze nie, ale to nie jest powod aby sie tak goraczkowac i wyzywac ludzi od downow, farmazonami tego co napisalem rowniez bym nie nazwal. A tak wogole, co gdzie ty w moim poscie zobaczyles klocenie sie z toba :o ? "To nie są moje wymysły, bo ja jak już, to zawsze staram się czegoś dowiedzieć, na temat o którym piszę, a nie piszę "według mnie"." A czy ja powiedzialem, ze to sa twoje domysly? Ja tylko napisalem co sadze. Ja nie napisalem : beta bedzie na qore i juz!, tylko napisalem, ze sadze, ze bedzie. Byc moze powiniennem byl napisac : "byc moze, bedzie inaczej, mozliwe ze beta bedzie na qore", ale poco sie czepiac takich szczegolow? A pozatym co ma do rzeczy to, ze beta zostala zapowiedziana wczesniej? To nic nie znaczy, tak jest w wieloma rzeczami ( patrz : gry takie jak assassins creed, ktore byly na poczatku zapowiedziane jako exclusivy ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...