Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tu standardowe myslenie, ze Polskie tlumaczenie = zle. To nie gra, ze maja tlumaczyc dialogi i jeszcze pod to ton podkladac. Na papierze slowa brzmia tak samo. Kolega zapytal tylko czy jest po polsku, a dostaje wyklad dlaczego byc nie powinna :rolleyes: Smiem twierdzic, ze polskie wydanie brzmialo by lepiej ze wzgledu na duzo zasob slow w jezyku rodzimym.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem Alana Wake'a. Jedyne co mi się obecnie nasuwa na myśl to: szkoda, że developer nie zrobił z niego free roam'a. Widać, że chciał.

 

Jeśli miałbym ocenić tego exlusive'a to wystawiłbym 7+ (plus 1 punkt za Barry'ego i odcinek IV, więc razem 8+).

 

PS: Dzisiaj gdy idąc po bułki do sklepu, wyjechała mi zza rogi koparka a ja odruchowo zatrzymałem się i wystraszyłem, że nie mam latarki. Więc coś z tej gry we mnie zostało. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie całkiem. Jestem dopiero na drugim epizodzie, a już wkur.wiam się co niemiara. Czy ja coś kur.wa źle robię czy w tej grze dostajemy tak mało ammo? Zachęcony tekstami jak powyżej gram od razu na hardzie no i to się w pale nie mieści :/ Opętanych zabijam sposobem: poświeć latarką, strzel parę razy. No i co? Przeciętny przeciwnik wymaga z 5 takich strzałów, nie mówiąc już o większej grupce z szarżującym Opętanym-Koksem. Do tego zje.banie umiejscowione checkpointy przez które za każdym razem po zginięciu muszę przejść spory kawałek, a nie daj Boże jeżeli jakaś znajdźka jest po drodze bo i ją trzeba zebrać znowu. Gra ma naprawdę genialną fabułę, ale ten niedorobiony gameplay psuje wszystko. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To coś źle robisz bo chyba piszemy o innych grach :P Na hard podstawowy opętany ginie po 3 strzałach, większe madafaki 5 i więcej w zależności od tego jakiej broni używamy. Z bronią też nie ma problemu, może zbyt wiele skrzyń omijasz po drodze ?

 

Pamiętaj - czasem też lepiej uciec niż na chama pchać się i starać wszystkich wybić.

 

Trzeba przede wszystkim umiejętnie korzystać z przenośnych źródeł mocnego światła czyli flar i pistoletów z racami.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

może latarką zbyt krótko świecisz na nich ?

 

Z amunicją tak jest że na styk jej wystarcza, omijaj niektórych wrogów.

 

a jak wymiękasz to od nowa na niższym poziomie :D czuję frustrację w twoim poście po zbyt dużej liczbie zgonów

Odnośnik do komentarza

No wiem, że potem jest jeszcze Nightmare dlatego nie liczyłem na zbyt wielkie wyzwanie.

 

Co do tego "pękania mroku"- w sumie dopiero właśnie wczoraj kiedy pierwszy raz dostałem flarę zorientowałem się, że jak się na kogoś świeci to pojawia się takie zmniejszające się kółeczko :D Trzeba świecić póki ono nie zniknie i wtedy strzelać, oi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...