Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy
Ekipa z Remedy odpowiedzialna za Alana Wake'a zapowiedziała, że w najnowszym DLC owej produkcji usłyszymy utwór brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Mało tego, ma on idealnie oddawać klimat nadchodzącego dodatku.

 

"Utwór Depeche Mode idealnie oddaje atmosferę thrillera. Wspaniale jest widzieć, jak świetna muzyka i rozgrywka idą w parze, przedstawiając epickie zakończenie całej historii. Nowe DLC i piosenka naprawdę wzajemnie się uzupełniają i mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z efektu końcowego."

 

- powiedział Oskari Häkkinen z Remedy. Jeśli nie możecie już doczekać się wspomnianego DLC, kawałek The Darkest Star, który się w nim pojawi, możecie przesłuchać poniżej. Moim skromnym zdaniem wybór utworu jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

by: PPE

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ekipa z Remedy odpowiedzialna za Alana Wake'a zapowiedziała, że w najnowszym DLC owej produkcji usłyszymy utwór brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Mało tego, ma on idealnie oddawać klimat nadchodzącego dodatku.

 

"Utwór Depeche Mode idealnie oddaje atmosferę thrillera. Wspaniale jest widzieć, jak świetna muzyka i rozgrywka idą w parze, przedstawiając epickie zakończenie całej historii. Nowe DLC i piosenka naprawdę wzajemnie się uzupełniają i mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z efektu końcowego."

 

- powiedział Oskari Häkkinen z Remedy. Jeśli nie możecie już doczekać się wspomnianego DLC, kawałek The Darkest Star, który się w nim pojawi, możecie przesłuchać poniżej. Moim skromnym zdaniem wybór utworu jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

by: PPE

 

 

Powiało grozą, zakończenia czego? Mam nadzieję, że to bląd polskiego tłumaczenia :P Daty na razie nie ma, ale polecam obczaić

:D

 

The Writer ostatnim DLC...

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Przepraszam za podwójnego posta, ale są dobre informacje ;)

 

 

Writer.png

 

 

Premiera trailera nowego, ostatniego DLC w ten piątek na GTTV :D

 

 

Community Remedy odpowiada dla czego nie będzie więcej DLC:

 

 

"We have 45 people working here. We can't very well work on DLC and something else at the same time"

 

 

Something else... hym :D

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wy się serio zastanawiacie co to może być za gra ? Remedy przez 4-5 lat wypruło sobie flaki by stworzyć nową markę i przez kolejne 4-5 lat nie będą robić nic innego poza jej wspieraniem i rozwojem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Właśnie o to chodzi. Pozostaje liczyć tylko na to, że będą na tym zarabiać. Jak będą zarabiać to będą tworzyć dalej.

 

Jest jeszcze jedna możliwość, mogą szykować port na PC, ale do tego raczej nie potrzebowaliby całego zespołu. A poza tym nie ma co się oszukiwać, na PC z powodu piractwa (pipi) by zarobili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...