Skocz do zawartości

Karty pamieci


palo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm dobra wielkie dzieki, jeszcze sie zastanowie ale chociaz z 4GB moze byc troche ciezko bo juz i tak wszystkie moje osczednosci ide... a jeszcze jakes akcesoria i gry.

Aha ale na tej 2gb wszystko by dobrze chodzilo?

wiem, wiem marudze ale ciekawi mnie ^_^

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/34231/

Myślę, że warto poświęcić 25 zł więcej na 2x większą kartę :) . Oryginał, kupiłem tam miesiąc temu za 114 zł, dobry sklep.

Odnośnik do komentarza
Hmm dobra wielkie dzieki, jeszcze sie zastanowie ale chociaz z 4GB moze byc troche ciezko bo juz i tak wszystkie moje osczednosci ide... a jeszcze jakes akcesoria i gry.

Aha ale na tej 2gb wszystko by dobrze chodzilo?

wiem, wiem marudze ale ciekawi mnie ^_^

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/34231/

Myślę, że warto poświęcić 25 zł więcej na 2x większą kartę :) . Oryginał, kupiłem tam miesiąc temu za 114 zł, dobry sklep.

 

To mowisz ze ta karta jest ok ? A nie za tania jak na 4GB ? Jeszcze SanDika bo wydawalo mi sie ze troszku drozsze sa

Ale nie wiem ja jeszcze jestem noobem w tym temacie ;]

Odnośnik do komentarza
OK w sumie macie racje co do 4 GB karty, ale powiedzcie mi czy ta karta by byla dobra? Sadze za ta jest raczej ok, ale wy mi powiedzcie czy warto z gory dzieki ^_^

 

 

http://www.allegro.pl/item359864569_orygin...duo_4gb_gw.html

Nie warto, bo za 2.50 mniej masz identyczną kartę w sklepie, którego adres ci podałem. IMO lepiej jest kupować w sklepie niż na allegro (choć tą aukcje też wystawia sklep), szczególnie iż możesz ją odebrać w praktycznie każdym większym mieście w Polsce. Rozumiem, że możesz mi nie ufać, nie chcę też wyjść na jakiegoś zapalonego "promotora" tego sklepu ale tak obsługa jak i karta są w porządku (inaczej, jest to oryginał z 5 letnią gwarancją), wiem bo sam kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Tzn powiem tak, ze moglbym kupic karte z tamtego sklepu ale teraz pisze ze: Produkt niedostępny w tym problem <_<

Wiec dlatego zainteresowalem sie ta na allegro w sumie chyba karta jest taka sama jak ta twoja ze sklepu

I zdaje mi sie ze jest z nia wszystko okk i warto ^_^

O sorry, nie zauważyłem tego :rolleyes: No tak to ta sama oraz wygląda i kosztuje jak oryg.

Odnośnik do komentarza

Tak cięzko zrozumieć jedno zdanie, które pojawiało sie tutaj z milion razy?

 

Nie kupować kart Sony. Karty Sony kupowane z allegro to w 90% podróbki. Kupować karty SanDisk

 

Na przyszłość: wejdz sobie na strone jakiegos szanujacego sie sklepu internetowego albo fotograficznego, a najlepiej jakiegos autoryzowanego sprzedawcy SanDisk i zobacz sobie w jakich cenach mają karty MS Pro Duo i w tych okolicach cenowych szukaj sobie na allegro. Podpowiedź: aktualnie oryginalne karty 4GB kosztują ok 160-170 zł, pojemniejsze są droższe, mniej pojemne - tańsze.

Odnośnik do komentarza
Tak cięzko zrozumieć jedno zdanie, które pojawiało sie tutaj z milion razy?

 

Nie kupować kart Sony. Karty Sony kupowane z allegro to w 90% podróbki. Kupować karty SanDisk

 

Na przyszłość: wejdz sobie na strone jakiegos szanujacego sie sklepu internetowego albo fotograficznego, a najlepiej jakiegos autoryzowanego sprzedawcy SanDisk i zobacz sobie w jakich cenach mają karty MS Pro Duo i w tych okolicach cenowych szukaj sobie na allegro. Podpowiedź: aktualnie oryginalne karty 4GB kosztują ok 160-170 zł, pojemniejsze są droższe, mniej pojemne - tańsze.

100-120, ceny spadły, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

 

Mam dylemat ponieważ chcę zakupić kartę 4GB do PSP tylko zastanawiam się czy Sony czy ewentualnie SanDisk. Kupywał będę raczej przez allegro i stąd moje pytanie czy wogóle opłaca się rozglądać po allegro za Sony, a znalazłem fajną aukcję z Sandiskiem 4GB: http://allegro.pl/item365655005__nowy%5D_s...ii_sklepg_.html nie jest droga (130zł), a widziałem takie same nawet po 120. Czy to jest orginalna karta i czy opłaca się brać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem..... pwoiedz tylko tak lub nie. Orginalna?

 

 

 

 

 

PS: w komputroniku są po 123zł więc 119zł chyba nie będzie podróbką....

 

 

 

 

PS2: Czy napewno będzie to karta 100% współpracująca z PSP? Może głupie pytanie ale laik ze mnie :P

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...