Skocz do zawartości

Karty pamieci


palo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
wlasnie leci do mnie adapter Photofast CR-5400 [na 2 karty microSD] i jedna karta sandisk 8gb SDHC. za wszystko dalem 80kilka zl. Postaram sie zrobic dokladne testy takiego zestawu ;]

spoźniony, obiecany test ;]

 

Pierwsze wraznie:

adapter doszedl w nienaruszonym stanie, zapakowany oczywiscie w blister. w srodku ulotka z krzaczkami i angielskim tlumaczeniem... no po co to komu? xD

wyciagam adapter... adapter jak adapter... moglbym byc solidniejszy, ale grubosc plastiku, z ktorego jest zrobiony niestety jest uwarunkowana gruboscia kart microsd i samej mspd wiec tutaj raczej niewiele dalo sie zrobic, by konstrukcje umocnic :/

 

Wpakowalem do srodka jedna karte microsd 8g sandiska [uprzednio sformatowana w pc]. PSP jednak nie moglo rozpoczac pracy z ta karta wiec sformatowalem jeszcze raz poprzez psp. tutaj konsolka wywalila error 80xxxxxx, ale nie zrazajac sie do produktu, wyjalem karte i wsadzilem jeszcze raz. kolejna proba zakonczyla sie sukcesem.

 

Nastepnie wgralem na karte soft 1.5 i dodalem kernel 1.5 w konsoli. podczas flashowania f0 nie wyskoczyly zadne bledy wiec dostep do karty jest dobry :) dobra rada! nie robcie tego za pomoca karty, do ktorej nie macie zaufania xD innymi slowy nie bierzcie ze mnie przykladu XD

 

kolejnym krokiem ku szybkiemu przetestowaniu karty bylo wgranie PSXRMSTester'a i zrobienie testu:

 

result432009181021.png

 

dla porownania test mojej karty 2gb sandisk gaming:

result8102007172519bb4.png

 

jak widac... nie jest jakos wspaniale ani źle. jest dobrze.

adapter nie obsluguje mg.

 

gdyby sie cos dzialo niedobrego, to uzupelnie wypowiedz o kilka zdan ;]

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W pierszym poscie jest napisane ze podrabiane sa tylko niebieskie sandiski. Ale ten MS jest fioletowy (lol)- http://allegro.pl/item710534041_sandisk_4_...uo_pro_duo.html

 

Moze byc podrobiony? ;)

Ten sklep twierdzi ze tak wygladaja karta to oryginal - http://allegro.pl/item707333917_sandisk_me...b_oryginal.html ale oni wszyscy tak twierdza :o

 

Z tego co widzialem to seria gaming jest czerwona w przypadku 4 GB i zielona w przypadku 8GB. Moga byc jakies inne wersje? ;)

 

Ktos sie orientuje jaka mniejwiecej powinna byc cena MS 4GB i 8 GB od sandiska? Allegro mowi okolo 80 zl za 4 GB 140 zl za 8 GB, i 180 zl za 8GB gaming/ultra, ale moze ktos kto sie zna wie lepiej? ;)

 

Dzieki z gory za info :)

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

z tymi kolorami sandiskow na allegro to jest roznie.... przykladowo moj oryginalny sandisk 512 [z softem do pandoryzowania ;]], w realu jest troche ciemniejszy (efekt lampy błyskowej)

s512.jpg

 

gamingi w zaleznosci od pojemnosci maja rozne kolory np 2gb jest zielona.

 

ceny, ktore podales sa ok z tym, ze nie polecam gamingow bo one roznia sie tylko kolorem i wstepnym formatowaniem dla konsol [maja utworzone katalogi foto, game, itp].. wiec zbytnio sie nie oplaca.

ale juz wersja UII jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż mam problem z PSP, wszystko mi się bardzo wolno wgrywa i czasami wgrane gry lub filmy po prostu w pewnych momentach się zawieszają, lub w ogóle nie chcą się właczyć, mój kolega też miał psp i nie miał takiego problemu bo mówił mi że ma oryginalną kartę. Oryginalna się rozpoznaje po wejściu w informacje o karcie i jak przy "MagicGate" pisze "unknown", oznacza to ze karta jest podrobiona. Znacie sklepy w których moge kupić te karty i miec pewnośc że będą oryginalne?

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...